Treść opublikowana przez Krakus3
-
Podmiana reflektorów w G20
Świetna robota @Kamer :cool2: napisz proszę jak oceniasz moc/zasięg na przód i na bok w porównaniu do bazowych - światła mijania- , no i ile piw poszło na tą robotę ? :D
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
Żadne Mateusz , dlatego pisałem że musicie mi wierzyć na słowo , nawet jak nagrałem poziom hałasu przed i po przy tej samej prędkości i trasie to nie udało się wychwycić różnicy o której piszę , nie miałem problemu z szumem , chciałem żeby było jeszcze lepiej poprostu , a okazało się że się da
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
Oj kochani różnica jest , musicie mi uwierzyć na słowo , ja teraz mam G25 a nie G20 :lol:
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Co doradzicie , czy jest sens robić geometrię po wymianie opon na letnich i przebiegu 30000 km ?
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Dziękuję za robotę @MedicuS :cool2: Jaka była cena katalogowa tego auta ?
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Miłego dnia !
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Piękne połączenie klasyki z nowoczesnością
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
No piękna jazda figurowa na lodzie czarnym kocurem , też go pozdrawiam :cool2: a za to ja miałem dzisiaj fatalną jazdę figurową po błocie, skończyło się traktorem do odholowania :duh:
-
Do leworęcznych mających Dostęp Komfortowy
tez na to nie wpadłem na początku , pomyślałem że coś zepsuli jak dałem auto do wygłuszenia . wystarczy przełożyć keyless do lewej kieszeni i problem zniknie @penna też zależy od torebki , podobno kłódka szczęścia w LV wzmacnia sygnał :wink: :lol:
-
ANDROID AUTO bezprzewodowy trafi do BMW już w Lipcu
do japka trzeba dojrzeć mentalnie i finansowo , ja jeszcze nie dojrzałem.. mentalnie , dlatego kupiłem Oppo :P z innej beczki , mając najdroższy system łączności ze smartfonem w G20, czy jest możliwość żeby miły głos odczytał treść smsa który przychodzi na telefon w trakcie jazdy ? pytam bo ostatnio jechałem Oplem Mokka chyba z 2014r jako pasażer , i byłem zachwycony ta funkcją - miły damski głos który czytał treść smsa łącznie z ę i ą lepiej ode mnie :lol:
-
Do leworęcznych mających Dostęp Komfortowy
nie trzymajcie keyless w prawej kieszeni tylko w lewej , a jeśli jesteś przedstawicielką płci pięknej to trzymaj swoją torebkę LV z keylessem w środku na lewym ramieniu , bo inaczej nie otworzycie tylnych lewych drzwi wykorzystując system bez kluczykowy - mówimy o otwieraniu drzwi lewą ręką ! oto filmik pokazujący jak sprawa wygląda mając keylessa w prawej kieszeni , po prostu jest za daleko wtedy i sygnał nie dochodzi https://streamable.com/lqqlpv
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
wyglądają classic , jak klosze w sypialni moich dziadków :P
-
m340i Tanzanite
Piękne auto :cool2: gratuluję i szerokości życzę , choć liczyłem na fotkę w pełnym słońcu z Piotrkowską w tle :)
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Do wiosny daleko..
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Nie są plastikowe , i stąd może być problem
-
Miejsce dla pasażerów z tyłu G20 vs F30
@mały może Ty urosłeś ? :wink:
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
oj może być , i jeszcze jak ! :shock: , na poprzednią stronę opisałem moje doznania po wygłuszeniu
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
To też zależy gdzie chcesz się napić tą kawę , np na przedmieściach Tirany , to niestety jest duża szansa na ten gorszy scenariusz :wink:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
czytam książkę wujka Billa , i nie wiem czy będę chciał odpalić moje spalinowe auto jutro rano.. :lol:
-
Rabaty na nową serię 3 g20
w 318i ze zwykłym zawieszeniem wszystko jest ok , żadnych stuków czy hałasów , a poziom komfortu zawieszenia bardzo dobry w stosunku do tego co potrafi na krętych drogach :cool2:
-
Rabaty na nową serię 3 g20
To zależy jak gruby jest pies :wink: napisz nam proszę o co chodzi z tym zawieszeniem w nowej Skodzie ? , bo my tu siedzimy w naszych beemkach i nic nie wiemy o Bożym świecie :mrgreen:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
za ładne są żeby ich wywalić :wink: , daję im szansę , może smar silikonowy pomoże
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
i co z tym zrobić ? bo do głowy tylko mi przychodzi pomysł smarowania gwintu wentyla smarem silikonowym :idea:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
myślisz że będą aż tak długo na moich felgach zanim zmienią właściciela ? :lol:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Nawet ładne.. :8)