Treść opublikowana przez Krakus3
-
G21 330d xDrive M Sport Dravit Vernasca Oyster
oj kuszą kuszą, sam bym ich komuś ukradł :lol:
-
G21 330d xDrive M Sport Dravit Vernasca Oyster
a ja się napaliłem na to : https://www.bmw.pl/pl/topics/offers-and-services/konfigurator-akcesoriow.kapturki-wentyli-bmw-z-logo.html na pewno będzie lepszą inwestycję niż ta kurtka :mrgreen: :
-
G21 330d xDrive M Sport Dravit Vernasca Oyster
Piękny :cool2: odnoszę wrażenie że ten kolor jest stworzone do czarnych dodatków
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
po 8 miesiącach i 28tys km ! :shock: sprawdźcie proszę czy u Was też tak to wygląda ?
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
około 7 latem , 7,5 zimą
-
Pierwsza wymiana oleju
prawie 28000km
-
Pierwsza wymiana oleju
a tak wygląda wołanie auta o wymianę oleju :wink: darmowy hosting serwerów minecraft
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Chyba masz rację @g.mateusz , kiedyś mnie częstowali w pracy taką kawą , to po godzinie myślałem że zejdę z tego świata na palpitacje serca :shock:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
rozumiem Twój ból ven0m , sam tak robiłem do 3 tyg. temu , gdzie uznałem że jednak mój organizm woła o kofeinę około południa :)
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Południowe espresso w miłym otoczeniu.. :8)
-
330i Tanzanite z pełnym shadowline
Piękne auto ! :cool2: szerokości życzę
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
też tak myślę @Kriss
-
Stock vs systemy asystujące vs proffesional róznice?
@Patryk mam podstawowe systemy i podstawowy tempomat , jedynie mam system ostrzegania przed kolizją włączony , z reszty nie korzystam .
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
osobiście najbardziej obawiam się kota który już przychodził przez ulice , bo zwykle jest tak że kot przychodzi przez ulicę uważnie , ale czasem wpada na coś co go przestraszy typu inny kot czy pies , i wtedy szybko wraca skąd przyszedł nie zwracając uwagę na auta
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
pożyjemy zobaczymy , może nie będzie problemu , dwa moduły od składania lusterek mam już wymienione :wink:
-
Stock vs systemy asystujące vs proffesional róznice?
mi osobiście brakuje ten łagodny - miałem go w tiguanie , a nie mam go obecnie w G20 - do trzech czynności w trakcie jazdy : - odkręcenie butelki i napicie łyka wody - zdejmowanie kurtki - czyszczenie okularów przeciwsłonecznych
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
właśnie , słowo klucz : dom u mnie są garażowo - ogrodowe koty , zimą w garażu , latem w ogrodzie ... a na masce cały rok :wink:
-
Stock vs systemy asystujące vs proffesional róznice?
lane assist lane assistowi nie równy ;) w podstawowej wersji jest taki , że auto odbija się ostro w momencie najechania na pas , co powoduje że się nie napijesz łyka wody z butelki , ciekaw jestem w której wersji jest ten lane assist który powoli się przytula do pasa i trzyma go tak żeby w spokoju napić się w trakcie jazdy , czy zdjąć kurtkę ?
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
testy drogowe robione i wszystko wiadomo : zaczynamy po kolej punktowo 1- będę pukać w drzwi mojego auta od czasu do czasu , bo przed wygłuszeniem był okropny pusty metalowy odgłos , teraz jest odgłos jakby drzwi były z tego samego betonu co mury ambasady Rosji w Berlinie.. na plus 2- głos zamykania drzwi jest inny , bardziej premium , taki słyszałem tylko w 5er.. na plus 3- system audio obecnie gra w innej lidze.. na plus 4- uczucie lepszej izolacji od zewnętrznego hałasu jest zauważalne od momentu zamykania drzwi , aż do dużych prędkości autostradowych , cos takiego odczuwałem jedynie w 5er.. na plus na minus : - śmierdzi chemicznym zapachem pianki , podobno do tygodnia tak ma być - zaczynam szybciej jeździć.. a może to plus ? .. żadna octavia mnie dziś nie wyprzedziła :D moim zdaniem jest to opcja typu : must have jak ktoś chce podnieść jakość jazdy w swoim G20
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
https://www.facebook.com/TeleRadiomanKrakow
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
jestem po odbiorze , różnica jest , ale chciałbym trochę pojeździć żeby dokładnie ocenić co się zmieniło i jak , pewnie w weekend coś więcej napiszę . dostałem fotki z przebiegu prac , podobno będą na FB łącznie z odciskami łapek moich kotów na masce :P
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
poziom hałasu którego doznałem czekając na kolejny autobus na przystanku , z pewnością zaburza jakąkolwiek subiektywną ocenę dziś :lol:
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
właśnie jestem w drodze.. :wink:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
@Leeo :lol: :cool2: @GR chyba u nas wszystkie dziki zostały grillowane dawno temu :wink:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
niestety Leeo , nawet garaż nie pomoże w tej kwestii bo i tak się do niego dobiorą w garażu zwłaszcza zimą , jeszcze gorzej , bo dłużej będą leżeć na masce w garażu , nie mówiąc o sado-maso w postaci ostrzenia pazurów na uszczelkach przedniej szyby z nudów :duh: nie zapomnę miny gościa który przyjechał kupić suzuki rok temu , jak otwieram garaż , a tu auto przykryte grubym kocem bo nie chciałem żeby koty go brudzili przed sprzedażą , gość patrzy na mnie lekko zdziwiony i pyta : codziennie tak pan go trzyma pod koc ? :lol: