Treść opublikowana przez Krakus3
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
koty to pół biedy, byle żeby taki okaz nie chciał się wygrzewać na masce.. :mrgreen: właśnie taki chodzi u mnie po ogrodzie ostatnio
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
chyba będę musiał próbować z tym odstraszaczem , choć mocno wątpię czy pomoże , bo jak nie przodem to tyłem wskoczą i zrobią mi dwa pasy wzdłuż auta jak AMG :mrgreen: , pomysł z maską dobry tylko co z ulewą w nocy ? nie mówiąc o radość sąsiada - posiadacz czarnej octavii :lol:
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
No i nadszedł ten dzień :D , już jesteśmy po jazdy testowej z fachowcem który będzie go robił - inny niż ten kto go oglądał i badał 3 tygodnie temu - , jechaliśmy kilkanaście km różnymi prędkościami autostradą , najbardziej się doczepił do uszczelek w drzwiach przednich i tylnych , jego zdaniem muszą być zrobione razem z wygłuszeniem drzwi żeby efekt był zadowalający . jutro odbiór wieczorem .
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
co ja biedny mogę robić :roll: , umyję go a na drugi dzień taki widok , chyba że daję prześcieradło , ale to rezerwowany zabieg na suche ciepłe letnie dni :wink: co ciekawe tylko na BMW lubią się położyć , Tiguan obok nie tknięty
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Taka kocia orgia na masce..miaaaau :mrgreen:
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
@Yossi123 daj znać proszę , jak coś będziesz wiedział na temat gdzie kupować i jak wymieniać te wycieraczki samodzielnie.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Dlaczego wiocha ? , wybór tych pasów jest sprawą czysto estetyczną , jak wybór koloru auta czy kształtu felg , sprawa indywidualna , nie jestem za tym żeby tak obrażać ludzi za to że dokonują pewne estetyczne wybory we własnych autach , każdy ma swój gust i tyle .
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
rozumiem , czyli to żadna opcja wyposażenia oryginalnego dla BMW , a szkoda , wolałbym ją mieć gdyby BMW na nią wpadł dla sportowych aut , niż dwa pasy wzdłuż karoserii jak w niektórych AMG , to dopiero kicz :wink: :lol:
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Dzięki @Hamera :cool2: czy możecie mi wytłumaczyć o co chodzi z tym znakiem ? , bo czasami widzę go na grilu 20 letnich BMW tuningowanych w garażu u szwagra , a czasami widzę go na poważnych świeżych X5 z mocnymi silnikami typu M555000 :wink:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
ja dokładnie 4 miesięcy czekałem , bo trafiłem na okres zamoknięcia fabryki w kwietniu , ale wtedy BMW zachowywało się w porządku i dali mi auto zastępcze do czasu odbioru auta
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
dziś w Krakowie mijałem ślicznego g20 330i w kolorze ażurowym , ale co ciekawe miało z przodu na grilu trój kolorowe pionowe żeberka od M , i pytanie czy to oryginalny ? a jeśli tak to która konfiguracja umożliwia posiadania tego cudownego znaku ? , czy ktoś to domalował u szwagra ? :wink:
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
z punktu widzenia użytkownika Sensatecu , powiem że polecam tą tapicerkę dla celów estetycznych tylko i wyłącznie - w moim przypadku chciałem koniecznie mieć kremową tapicerkę , a nie było takiej materiałowej , a nie stać było mnie na skórzanej- plusy : - wygląd - łatwość utrzymania , np. jak masz małych pasażerów machających się batonikiem czy butelką soku w aucie :wink: - dużo tańsze niż skórzana tapicerka minusy : - zapach latem , jak auto stoi w słońcu powyżej godzinę - taki plastikowy nie przyjemny zapach - - nie przyjemny w dotyku , a nie jak zwykle sprawa ma w przypadku prawdziwej skóry - sztywny materiał - ciągle się klej do koszuli , co powoduje że wysiadasz z auta a koszula na wierzchu zwłaszcza z tyłu :)
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
to prawda :wink: i co ciekawe mam tą ślicznotkę ponad 8 miesięcy , a ciągle zachwyca :lol:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Dziękuję @Penna :)
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
no nie wiem czy zobaczymy jakiekolwiek ciepłe dni do końca kwietnia :wink: także proszę bardzo.. nie najczystsze auto, ale coś tam widać.. navi nie mam
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
robienie takiego zdjęcia będzie mnie kosztowało kolejną wizytę na myjni , żeby dorównać czystością tego białasa :lol:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
@Leeo co prawda, to prawda :modlitwa: @vinci72 jak czarny i podstawowy , to polecam ceramikę , efekt fantastyczny..nie wierzysz ? o to kolejny dowód :lol:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Dzięki @vinci72 :) tak , to jest podstawowy czarny z nałożoną ceramiką . jaki kolor będziesz miał ?
-
318i Portimao
Gratuluję i szerokości życzę ! patrząc na te dwa modele widać jaki postęp w designie BMW dokonał :cool2: , a różnica w wielkości grila potężna :shock: zdjęcia ze środka prosimy :)
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Pierwsze mycie od niepamiętnych czasów..
-
318i Mpak Portimao
Przecież dawno ustaliliśmy na ten forum że ziemia jest płaska , a 318 nie ma wzmacniaczy brzmienia wydechu przez głośniki , i czemu mają to dać do 318 ? przecież to hi end tech w obecnych czasach , rezerwowana dla drogich sportowych aut :mrgreen:
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
Panowie , zagadka częściowo rozwiązana : od pewnego czasu męczy mnie taki plastikowy szelest / stuk z okolicy bagażnika , byłem do godziny temu przekonany że to słabo wyciszony bagażnik i przez to wydostają się różne dźwięki do kabiny , wczoraj robiłem remanent w bagażniku wyrzuciłem wszystko co może hałasować , układałem skrzynki do bagażnika , i dziś rano rozczarowanie , nic się nie zmieliło :duh: popołudniu miałem krótki wyjazd to postanowiłem wyrzucić wszystko z bagażnika i obserwować ...i.. nadal ten sam szelest :duh: . zatrzymuję się , kładę jedno oparcie żeby wysłuchać dokładnie skąd z bagażnika jest hałas , i tu niespodzianka , szelest ustał , robię 20 km i cichsza grobowa z tyłu , prostuję oparcie i znowu 20 km z powrotem do domu , jak na razie cisza :shock: na pewno to cholerstwo jest z tylnej kanapy , ale skąd dokładnie jeszcze nie wiem ? , czy ktoś miał do czynienia z tym problemem ?
-
318i Mpak Portimao
Widzę że dobrze wykorzystujesz zimę Leeo :cool2: pocieszający jest fakt że nie psuli brzmienia silnikla /wydechu w 318i po lipcu 2020 . nagraj kolegom brzmienie przy kickdown powyżej 4500obr , dopiero będą zaskoczeni :8)
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Sobotnia klasyka zakupowa , w tym tygodniu kolej na A4 , w przyszłym będzie C klasa pewnie ..i tak w koło :lol: czasami lubię się przytulać do big mama czyli 7er :mrgreen: obrazek z linkiem
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
@Big Snoop Dogg dzięki za pomysł natomiast w tym tygodniu zauważyłem ważną rzecz , przez drzwi słychać głownie hałas z kół i silników innych aut a nie własnego :!: , nie przez szyby , tylko właśnie przez dolną połowy drzwi , czyli tam gdzie jest pusta blacha .