Treść opublikowana przez Krakus3
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
:lol: :cool2: różnica jest taka że jak stoi obok mnie na światłach X6 G06 to trudno oderwać od niego wzrok , a jak stoi X4 to zaczynam sprawdzać co słychać na forum
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
tak , za wymianę opon z zimowych na letnich , na ten sam komplet felg , i bez testu drogowego
-
Harman Kardon vs HIFI - opinie
czekamy na fotki Kriss :) 1- oceń ostatecznie po 3 tygodniach 2- w odróżnieniu od VAG cokolwiek się dzieje tu , to dopiero powyżej 70% skali głośności 3- jak będziesz wygłuszał drzwi , to na pewno dodatkowy bonus jakości audio będzie , zwłaszcza basu
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
mają coś w sobie , tylko jak się nazywa ten segment , SUV coupe ? do tej pory numero uno w tym segmencie była dla mnie poprzednia generacja MB GLE coupe , teraz korona wędruje do BMW X6 G06
-
G21 318i Czarna + trochę chromu
Ładniutki , gratuluję i szerokości życzę :cool2: napisz proszę jak oceniasz komfort foteli - chyba tylko my na forum mamy podstawowe - oraz jak z przestrzenią i ergonomią bagażnika w kombi ?
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
osobiście w życiu bym go nie kupił , bo jest brzydki , ładniejsza jest 5er , 7er nawet 3er , ale w tym segmencie chyba nie oto chodzi , bardziej chodzi o charyzmę , a ten skubaniec jest charyzmatyczny do bólu , także się zastanawiam czy Beretta 9mm jest w wyposażeniu podstawowym czy opcjonalnym do tego auta ? :lol:
-
G21 318i Czarna + trochę chromu
czekamy na fotki , tylko nie mów że zdążyłeś go przerobić na LPG :wink:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Chyba najbardzi gangsterski model na rynku obecnie, Q8 przy nim wygląda jak grzeczny chłopiec z podwórka , taki Tony Soprano na kołach :twisted: brawo BMW :cool2:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
@Sławomir niestety nic się nie zmieniło w kwestii absurdalnych cen w ASO , 17tki bez ROF wymiana bez testu drogowego 380 zł , geometria 800zł :shock: @Kaczy z czystym sumieniem bym czekał do przyszłego tygodnia , kolejna bestia ze wschodu ma być w tym tygodniu podobno :lol:
-
318D Sportline
jakbym usłyszał moją żonę jak wypaliłem ten pomysł 7 lat temu :lol:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
martwią mnie płatki śniegu w okolicy środy , przełożę na przyszły tydzień , opony z sprawdzeniem zbieżności od razu , zapytam ile będą chcieli w ASO
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Wymienić na letnich , czy jeszcze nie wymienić oto jest pytanie.. :wink:
-
318D Sportline
zgadzam się w pełni , w moim przypadku jedna rzecz pomogła , głodzić dzieci w aucie :lol: , nic nie dawać do jedzenia , a picie tylko woda , a auto będzie wyglądało i pachniało w środku jak w dniu odbioru , w innym przypadku to będzie obora na kołach
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
@ Big Snoop Dogg patrząc na to co się dzieje za oknem , to szybko trzeba wracać do zimowych :wink:
-
318D Sportline
ładne auto ! gratuluję i szerokości życzę :cool2:
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
szkoda że nie ma Twojego auta na tym forum Randall , było pewnym wyznacznikiem jak 3 er powinien wyglądać i jeździć w wydaniu sportowym , trzymaj się :cool2:
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
no to jestem pewny że będziesz bardziej niż zadowolony , Twoje auto ma ok. 10 sek do setki , 318i ma 8,4 , a w wydaniu BMW odczuwalne jest jak 7,5 , a co do prędkości autostradowych jeszcze nie odczuwałem że brakuje mocy do jeszcze wyższej prędkości, bo bardziej ogranicza wtedy zawieszenie i stabilność niż brak mocy - mówimy o prędkościach tzw. nieprzyzwoitych- , także będzie Pan zadowolony :wink:
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
to zależy czym jeździsz obecnie , i czy jesteś zadowolony z osiągów swojego auta ?
-
Czułość układu kierowniczego czy problem z geometrią?
źle mnie zrozumiałeś , autu nie przejdzie bo ono identycznie się zachowuje od pierwszego km do tej pory 31000km , ale Ci przejdzie :D po prostu przyzwyczaisz się do lekkiego bujania auta przy bocznym wietrze , ale to nie znaczy że tracisz nad nim kontrolę , ani że inni Ci wyprzedzają bo się boisz że skończysz z autem w poprzek drogi , bo do tego nie dojdzie . ciesz się swoim autem i bądź zawsze pierwszy jak przystało na BMW 330i :8) a w Mikołaju nie wolno wierzyć bo jeździ inną marką , podobno Teslą :wink:
-
Czułość układu kierowniczego czy problem z geometrią?
To przejdzie, naprawdę , u mnie to trwało 27000 km a teraz jestem zawsze pierwszy ,od 3000 km jeżdżone autostradami głównie, tylko 2 razy mnie wyprzedziło Audi A6 nie powiem przy jakiej prędkość i :wink:
-
PAKIET DODATKOWYCH FUNKCJI LUSTEREK
Też tak myślę , bierz , no i ten widok nowego auta z wstającymi uszami na parkingu :nienie: .. przeżyjesz 2 wizyty w ASO do wymiany elektroniki lusterek w prawych i lewych drzwi , i potem będzie z górki :wink:
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
W moim przypadku narzędziem pomiarowym była głowa serwisanta która latała po całej kabinie przez 25 minut :D
-
Co zamiast G20 330i -> propozycje ?
A szybkie Lexusy w sedanie? , nawet podobne do G20 z tyłu :wink:
-
Podmiana reflektorów w G20
Od Ciebie chciałem się dowiedzieć @Kamer, czy różnica polega na tym że widzi się dalej i szerzej , czy też moc światła jest większa w punktach wspólnych dla obu rodzajów , np. 5m przed autem , jest ta sama moc światła czy różna ?
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
Nie tylko , chodzi o szczegóły które nie da się mierzyć aparaturą , tylko wyjdą w praniu , np. 180 i szczęka mi opada , bo hałas powinien być na poziomie 160 , mija mnie pogotowie i szczęka mi opada bo jakoś ta syrena jest za cicha , audio jest na 2/3 głośności i nic nie słyszę z zewnątrz , totalna izolacja i znowu szczęka opada..itd