Treść opublikowana przez Krakus3
-
G21 330i xdrive Msport + Dravit Grey + Shadow
piękne auto , gratuluję i szerokości życzę ! możesz sprawdzić gdzie twoje opony są produkowane ?
-
Instrukcje w wersji PDF
Dzięki :cool2:
-
Całoroczne opony , czy po staremu ?
Mam odpowiedź najprzystojniejszego wulkanizatora/YouTubera w tym temacie:
-
Rabaty na nową serię 3 g20
osobiście stosowałem Twoją metodę jak negocjowałem moje G20 , jest trochę niebezpieczna , bo w moim przypadku jak mówiłem że potrzebuję auto z ratą x miesięcznie i z wyposażeniem y , przez 3 dni się zastanawiali i w końcu się zgodzili , gdzie wyszło 16% rabatu na cenę auta , jednak trzeba wiedzieć jaki rabat procentowy od ceny można uzyskać - i tu Forum jest fantastycznym źródłem- , dopasować przed komputerem z porannym espresso ofertę wyposażenia , założyć koszulę BOSS i jechać negocjować na miejscu wysokość raty :wink: chyba że się mylę
-
Całoroczne opony , czy po staremu ?
to masz szczęście :wink: , u mnie go zabrakło , bo niestety ekipa od kawy i sytuacji politycznej u której wymieniałem opony tanio przez lata , nie potrafiła dobrze wyważyć koła do G20 , w przedziale 150-155 w niektórych momentach auto wpadało w mikro drgania- widać bobrze wtedy jak osłona przeciwsłoneczna jest opuszczona- , dopiero zakład który nie robi kawy , nie rozmawia , liczy drożej ale ma porządny sprzęt do testu drogowego potrafił eliminować ten problem , i to w przypadku 2 kompletów opon ta sama sytuacja była .
-
Całoroczne opony , czy po staremu ?
Niestety takie stwierdzenia są subiektywne i zależą od dochodu netto :wink: W moim przypadku zaproponowane 350zl/sezon czyli 700zl za rok , czyli 2100 za 3 lata - prawie cena nowego kompletu opon do mojego G20 - spowodowała że odpowiedź na pytanie pracownika zakładu: pakować panu opony do bagażnika ? Brzmiała : tak , bardzo proszę :)
-
Całoroczne opony , czy po staremu ?
no ba , a jak mają opony oddychać w workach przez pól roku ? :wink: ja z powodu kotów przechowuje bez worków , bo po pół roku worki są tak zniszczone przez koci pazury że to nie ma żadnego sensu , nie wiem co widzą w tych workach , demony a nie opony chyba :lol:
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
też próbowałem tą konfigurację w 318i , jednak ASB traci na aksamitność i płynność zmiany biegów w porównaniu do COMFORT , nie znacznie ale jednak
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
jako były użytkownik 3 Fordów Sccorpio tez Ciebie pozdrawiam i życzę powodzenia w dokonaniu odpowiedniego wyboru .
-
Całoroczne opony , czy po staremu ?
na co by zdecydowali koledzy - 17/225/50 ? : Bridgestone Potenza S001 czy Michelin Pilot Sport 4 ?
-
G21 M340i - tatowóz sleeperek, zimowe koła s.3
No nie kolego Gmike , o ile mogę zrozumieć decyzję odnośnie podstawowych świateł - bo sprzedawca nie wyjaśnił że rozszerzone świecą o 15 m dalej niż podstawowe , bo mi też nie mówił - Ale żeby nie brać składanych lusterek , to już jest grzech :wink:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Myślę nad tym intensywnie , zobaczymy co wyjdzie :wink:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
też Polen :) nigdy nie byłem w Luxemburgu , jak tam jest ? czy to jest podobnie jak w Szwajcarii ? małe ,lekko górzyste miasta typu Bazylea w których życie płynie powoli i mają centrum z kostki , z tramwajami gdzie przez chwilę można się czuć jak w małopolsce , dopóki z za rogiem nie zobaczy zaparkowanego Kooonnnneeegggssseeegg na przeciwko sklepu Patek Philip ? :)
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Dzięki :cool2:
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
@tiger_rs czym jeździsz obecnie , i czy jesteś zadowolony ?
-
G21 M340i - tatowóz sleeperek, zimowe koła s.3
Odważna konfiguracja ! :) Gratuluję i szerokości życzę :cool2:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
myślę że nie będzie problemu , chodzi o duże prędkości na krętych drogach szybkiego ruchu . czy mogłabyś sprawdzić gdzie Twoje opony są produkowane ?
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
tak jak przyjaciele się poznaje w biedzie , to opony się poznaje na mokrym :wink: , dziś miałem okazje sprawdzić Turanza podczas deszczu - mam kilka zakrętów na Zakopiańskiej gdzie doprowadzam auto do granic przyczepności , nie , to nie sportowa premium opona , zimowe Pilot Alpin miały lepszą przyczepność w podobnych warunkach.. ok. 9 stopni i dużo wody :shock:
-
G21 M340i - tatowóz sleeperek, zimowe koła s.3
ja nic nie widzę , żadnych fotek !
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
racja , moje auto to po cowidowa produkcja , nie zna prawdziwych korków Krakowskich :)
-
M340i M Performance Black Sapphire Metallic
fantastyczny demon :cool2:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
mój komputer od spalania nie zna jeszcze liczb dwu cyfrowych :wink: , od odbioru do teraz 35tyś km spalanie jest w zakresie 6,5-7,8l , 70/30 , trasa 160-180/ miasto , raz miałem około 9l ale wtedy cały dzień startowałem z kickdownu w mieście , 100 km jeszcze za krótko , myślę że po 500 km będzie jakaś wiarygodna średnia , czekamy na fotki :)
-
opóźnienie w odbiorze.
Trochę się boję tego że zielonasa bo mi przypomina garnitury z lat 90 :wink:
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
@Kriss po 5000km wpadnij do Krakowa na kawę , zrobimy test porównawczy :wink:
-
Drgania tylnej szyby/klapy w G21
To nie jest dobry pomysł @jaro , żeby tak odpisać- atakować- komuś kto chce Ci pomóc ,czy to ja czy to kolega @Randall ,tyle w temacie .