Treść opublikowana przez Krakus3
-
Powłoka ceramiczna - czy warto ?
u nas są wielkości czereśni aż do moreli :wink: podobno jest kilka technik m.in- z użyciem magnezu który wciąga wgniotkę -
-
BMW 318i MSport Portimao Blue
rozumiem że jeździłeś kilka tyś km G20 318i z oponami turystycznymi różnymi drogami , i potem założyłeś sportowe/lepsze/ opony i znowu jeździłeś kilka tyś km , i teraz stwierdzasz w niedzielne poranek z kubkiem kawy w ręce , że to nie ma sensu przepłacać ? :wink:
-
G20 330ix Dravit Grey
to auto jest SEXY , nic dodać nic ująć :cool2:
-
BMW 318i MSport Portimao Blue
Gratuluję , pięknie wygląda :cool2: @Arturo co do lamp może tak jak ja, nie wiedział że rozszerzone świecą aż o 15 m dalej i mocnej niż podstawowe , a nie tylko kwestia skrętności i wyglądu , niestety w takich momentach odróżnia się dobrego od gorszego sprzedawcy ale często wtedy jest za późno natomiast moja rada jest żeby sprzedał te budżetowe P7 póki świeżutkie - masz rwd i M pakiet- bo ciągle będzie boksował na światłach na mokrym , albo zmuszą Cię do ograniczenia wykorzystania możliwości auta podczas szybszej jazdy na zakrętach na mokrym
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Super :cool2: co będziesz robić ,ceramika ? fotka koniecznie tym razem , nie odpuszczę :) może być tu wrzucona
-
Powłoka ceramiczna - czy warto ?
też jestem ciekaw jak sprawa wygląda w tym przypadku pod względem czysto wizualnym, a nie zabezpieczenia lakieru dla przyszłych pokoleń :wink: z innej beczki ciekawy jestem jak folia/ceramika ma w przypadku jak auto dostaje grad i trzeba go naprawić , do kosza ? patrząc na warunki pogodowe w Małopolsce , ostatnio to grad mamy częściej niż deszcz :cry2: właśnie Tiguan żony idzie na naprawę z tego powodu jakieś 50 wgnieceń policzyli w ASO
-
Powłoka ceramiczna - czy warto ?
nie miałem możliwości robienia fotki wczoraj , ale stałem obok czarnego G20 , oba czyste , różnica kolosalna na korzyść ceramiki :shock: , także mogę stwierdzić że w przypadku czarnego bezpłatnego koloru w G20 , ceramika ma ogromną przewagę wizualną
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
w jednym z odcinków Toto Wolff wspominał jak Niki zawsze prosił żeby ustawić temperaturę jak z kimś jechał autem na 22stoni , a ja jako osoba podatna na sugestie - tak moja zona twierdzi- tak zrobiłem i przy okazji pierwszy raz skorzystałem z AUTO , fantastyczna sprawa jak w G20 jest osiągnięta żądana temperatura , w ogóle nie czuć wichury która jest w Tiguanie jak się ustawia na AUTO :cool2: - właśnie te szczegóły odróżniają marki premium od reszty - a co do temperatury faktycznie jest fajna , od tego czasu zero kataru i kichania w aucie :D
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
fotka zaloguj Niki Lauda miał rację, kto oglądał serial o F1 na Netflix wie o co chodzi :wink:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Adam czy organizujesz zlot skandynawskich Tesli w Krakowie ? , co trzecie auto ostatnio to Tesla z uśmiechniętą rodziną w środku z rejestracją N albo DK :D
-
G20 LCI
zbliża się do 5er , ciekawy jestem czy grill też będzie zmieniony , no i czy to naprawdę prawdziwe fotki czy kolejny internetowy fejk :roll:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Amen a emocje nadają rzeczom wartość , tak po filozoficznemu :wink:
-
G20 330ix Msport alpinweiss
piękne auto ! :cool2: gratuluję i czekamy na więcej fotek , jak oceniasz przyspieszenia w przedziale 100-200 ?
-
G21 M340i - tatowóz sleeperek, zimowe koła s.3
dokładnie , i do tego podobno mogą wymienić na nie oryginalną szybę w stodole u Henka , co może wkurzać leasingodawcy :wink:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
bo mentalnie nie byłem - i nadal nie jestem- przygotowany do posiadania E , 5er , dlaczego ? tu jest potrzebny psychoanalityk :wink: :lol: natomiast C klasa zawsze była droższa jak pamiętam, w porównaniu do 3er i A4 - chodzi o wysokość raty miesięczną w CL - chcąc mieć pewne wyposażenia dodatkowe które mnie interesowały Medicus czekamy na fotki :cool2:
-
G21 M340i - tatowóz sleeperek, zimowe koła s.3
kiedyś pytałem o to mojego agenta , podobno nie działa w przypadku naszych aut , tłumaczył czemu , ale jak zwykle zapominałem :roll:
-
G21 M340i - tatowóz sleeperek, zimowe koła s.3
możesz zrobić fotkę ? może da się naprawić ? bo AC będzie bolesny w kolejnym roku w przypadku wymiany :(
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
w ogóle ten model MB C , E czy S jest pewnym dziełem sztuki designu motoryzacyjnego dla mnie ,mogę na nich patrzeć godzinami , jak sąsiad kupił taką w brązowym eleganckim kolorze z jasną tapicerką to zaprosiłem go na gril :handshake: , obecny modele MB to porażka designerska - w niczym nie odróżniam ich od Insigni czy Superb..itd , i tu z znowu BMW górą obecnie - tył 3 , 5 i 7er jest bez konkurencyjny , do tego dodałbym poprzedni model A7 . Medicus biały też jest fantastyczny na G20, czy w kombi czy sedan - takie fajne orki w negatywie :) - ale tu koniecznie przyciemniane szyby z tyłu i z boku
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Dostojny prawie jak e-klasa :8)
-
opóźnienie w odbiorze.
Ban dla tego Pana :wink: :lol: na pewno będziesz miał ciaśniejsze , nudniejsze i brzydsze auto niż G20 , ale w pełni rozumiem decyzję.. powodzenia :cool2:
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
czy jest taka możliwość żeby BMW aktualizowało zdalnie soft ASB w moim 318i ? , pytam bo od kilku dni auto ma wyraźne lagi w redukcji biegów i włączeniu kickdownu , jeszcze trochę i zacznę dostawać pytanie na email czy na pewno chcę włączyć kickdowun i ile CO2 może to kosztować :duh:
-
318i Mpak Portimao
Szacun :cool2: , nawet nie chcę myśleć jak zostałeś wynagrodzony za tą piękną robotę :norty:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
nie dziwię się bo piękny rejon , przynajmniej tak wygląda na google :)
-
318i Mpak Portimao
pięknie wygląda ! :cool2: ale jedno pytanie mi chodzi po głowie : kto to finansował Ty czy żona ? :wink: :D
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Myślałem że z Białegostoku jesteś Leeo :)