Treść opublikowana przez kredens
-
E9X Doposażenie w klimatyzację automatyczną
Najlepiej to po prostu nie kupować auta w absolutnie najnędzniejszej wersji.
-
[E92] płetwa rekina - czy występuje bez navi
Zanim zaczniesz mi rozkazywać, gdzie mam się udzielać a gdzie nie, to najpierw naucz się czytać dyskusję ze zrozumieniem.
-
[E92] płetwa rekina - czy występuje bez navi
Nie dodaje, jeśli jest kawałkiem plastiku bez funkcji
-
[E92] płetwa rekina - czy występuje bez navi
Zapomniałem, że były jeszcze te śmieszne docki dla telefonów :duh: Ale doklejanie tylko tego plastiku "dla wyglądu" to jest top wieś tunning, tuż obok tych plastikowych nakładek na zaciski hamulcowe
-
[E92] płetwa rekina - czy występuje bez navi
Chyba u zenka ulepiarza w komisie.
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Oczywiście że nie, wydawało mi się oczywiste o co pytam, ale może sprecyzuję: czy jak pokazuje mi te 61V, to coś jest nie tak z aku, przez co apka ma lewe odczyty i pokazuje takie głupoty, czy coś jest nie tak z samą apką, że pokazuje głupoty?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Czy jak aplikacja pokazuje mi ze akumulator ma 61V to mam problem z aku, czy apką? :) Dodam ze inne pokazują raczej normalne woltaże
-
Brak przycisku w składanych lusterkach
Chłopie, przestań spamować postami co 5 minut, pojedź na serwis i wróć z jakimś przydatnym info, a nie wróżenie z fusów jakieś :mad2:
-
Zmiana kolektora ssącego z 325xi na 330i
Temat poruszany bazylion razy, ludzie używajcie wyszukiwarek...
-
Brak przycisku w składanych lusterkach
Zamiast wymieniać na pałę rzeczy wywróżone z internetowej szklanej kuli, lepiej pojedź do porządnego serwisu.
-
E90 - po wejściu w menu CHECK wyskakuje informacja "OK"
Trzeba podpiąć interfejs obd2 i odczytać co za błąd
-
Jaki silnik do e90?
"Trzeba sobie pomagać" - tym tekstem wycierają sobie gęby wszyscy pytający co chwilę "jaki olej", "jakie żarówki do ringów", "ile pali x", dla których najwyraźniej 300 poprzednich postów na te same tematy, nie jest dość dobre. Nie wiem czym tylny napęd w E92 miałby się różnić od E90, tak samo automat, cała reszta z pierwszego posta. Nie wiem też czy teraz na siłę wymyślasz do tego jakieś usprawiedliwienie, czy serio wierzysz że "E92 to inne auto" i nagle żadne informacje nie pisane stricte o nim są nic nie warte, ale przez mielenie w kółko tego samego, na fora takie jak to, coraz rzadziej zaglądają ludzie z przydatną wiedzą. Bo szanują swój czas.
-
Jaki silnik do e90?
Następny co chciałby mieć wszystko na tacy podane, najlepiej jeszcze wyselekcjonować ogłoszenia. Użyj searcha - to są ponad 10 letnie auta, WSZYSTKO już zostało na ich temat powiedziane i napisane, i wszystko to jest na forum. Co drugi dzień ktoś zadaje w kółko te same pytania
-
E92 - problemy z hifi
Nie ma tu raczej filozofii - pociągnąć nowy kabel. Możliwe ze stary się kruszy gdzieś w otulinie i w zależności jak się ułoży po trzaśnięciu drzwiami, albo przerwa jest większa albo mniejsza. Musiałbyś go wyciągnąć i zaginać miejscowo Żeby sprawdzić w którym miejscu, ale jak już go wyciągniesz to równie dobrze możesz od razu położyć nowy i nie tracić czasu na sprawdzanie. Nawet na próbę puść sobie po prostu jakos luzem nowy kabel a stary odepnij - jak problem zniknie to będzie wiadomo czemu.
-
Brak przycisku w składanych lusterkach
Łopatki w E90 wyglądają komicznie. Ale może jak pojeździsz dłużej, to ci się odechce w to bawić. Z olejem w skrzyni bym nie czekał, sam wymieniałem krótko po zakupie auta i różnica była tylko na plus.
-
E91 330dA Wyciek płynu chłodzącego między silnikiem a skrzyn
Chłodniczka oleju przy skrzyni? Jeśli ubywa ci płynu, to tam się to potrafi chyba dziać między innymi
-
Wymiana emblematu
W innej marce, takie zamienniki ludzie polecali potraktować lakierem bezbarwnym
-
Brak przycisku w składanych lusterkach
W 330i nie ma takich problemów, ale czasem jeżdżę na DS żeby silnik nie dziadował tylko na 1500rpm, jeśli nie ma w perspektywie jakiejs wycieczki poza miasto
-
Brak przycisku w składanych lusterkach
Zauważ, że na D skrzynia przy miejskich prędkościach stara się utrzymać obroty poniżej 2000, więc wrzuca wyższe biegi. Na DS jest bliżej tego jak ty sobie wyobrażasz, ale też spalanie siłą rzeczy rośnie.
-
Bmw e90 wspomaganie kierownicy chodzi ciezej niz w innym
My tutaj użytkownicy jeździliśmy różnymi autami i tak, hydrauliczne w przedliftach chodzi ciężko w porównaniu do wielu innych marek. Raczej nic nie jest nie tak z twoim wozem, po paru dniach przywykniesz
-
Jaki silnik do e90?
Jest strasznie dużo opinii, wiec prosisz o kolejne? Bez kitu ludzie, czytajcie i wyciagajcie wnioski bo to już się smutne zaczyna robić
-
Bicie na kierownicy przy prędkości 80-100km/h
Próbowałeś zamienić koła miejscami tył<->przód ?
-
bmw e90 325i wymiana silnika
Względnie taki prawie-swap na n52b30
-
Jaki silnik do e90?
Na temat tych silników napisano już wszystko, przełożenia skrzyń biegów tez nie zaliczają się do sekretów wszechświata. Bez kitu, google jest za darmo
-
Użytkowanie klimatyzacji automatycznej.
Z klimy powinno się korzystać cały rok, dla zachowania jej sprawności - jak chodzi, to jest smarowana itd. Druga rzecz - jak dla mnie to jest chyba bardziej użyteczna jesień/zima kiedy szyby parują i osuszacz działa cuda. Tez nie czuje, żeby kompresor jakos wpływał na osiągi, a mialem kiedyś Japończyka i tam było to bardzo odczuwalne.