Skocz do zawartości

Bmw e90 wspomaganie kierownicy chodzi ciezej niz w innym


Batronix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż przesiadłem sie z innego auta gdzie kierownica mozna bylo kręcic bardzo lekko oraz bez zadnych oporow. Kupilem bmw e90 gdzie kierwonica chodzi ciężej i z oporem fajnie tak sportowo, ale czy bmw ma tak juz samo w sobie ze kiera chodzi ciężej niż w innych samochodach ? W miejscu moge kręcic jedną ręką a w poprzednim aucie kręciłem jednym palcem. W czasie szybszej jazdy po zakrętach kierownica tez chodzi z większym oporem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam. Otóż przesiadłem sie z innego auta gdzie kierownica mozna bylo kręcic bardzo lekko oraz bez zadnych oporow. Kupilem bmw e90 gdzie kierwonica chodzi ciężej i z oporem fajnie tak sportowo, ale czy bmw ma tak juz samo w sobie ze kiera chodzi ciężej niż w innych samochodach ? W miejscu moge kręcic jedną ręką a w poprzednim aucie kręciłem jednym palcem. W czasie szybszej jazdy po zakrętach kierownica tez chodzi z większym oporem.

To zalezy. Najlepiej prawidlowo zadac pytanie, zaczynajac od modelu, nastepnie silnika oraz rocznika. W tym typoszeregu wystepuja 4ry rozne rodzaje wspomagania wiec nie wiemy co jest u Ciebie oraz co bylo w aucie, do ktorego porownujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bmw e90 318i 2006r wspomaganie hydrauliczne. Przesiadłem się z laguny gdzie wspomaganie chodziło delikatnie a w Bmw z trochę większym oporem. Niby fajnie ale czy to tak ma być ze chodzi ciężej ? Być może wy tutaj użytkownicy jeździcie tylko Bmw wiec nie macie porównania co do innych aut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.