Skocz do zawartości

Kubarescue

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kubarescue

  1. Wyczyść czujnik temperatury powietrza dolotowego , czasami zalepia go mgła olejowa i może to powodować ten błąd
  2. Ja też polecam tarcze Zimmermana , nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów. A twierdzenie ze to złom to delikatnie mówiąc przesada...
  3. Ja mam u siebie styling 319 , ale bardziej podobają mi się właśnie 323.
  4. Kubarescue opublikował(a) temat w E65, E66, E67
    Witam , moim dpf nagromadziło się już sporo popiołu w związku z tym zastanawiam się nad jego regeneracją lub montażem nowego zamiennika. Na allegro są oferty firmy JMJ w cenie około 900zł. Czy ktoś montował taki zamiennik? Co będzie lepszym rozwiązaniem?
  5. Niezły odkop...
  6. To nadal będą dymione lampy i będzie Bleee :-) Do srebrnego lakieru najlepiej pasują białe
  7. Biorąc pod uwagę te błędy , ktory z tych dwóch czujników to czujnik cisnienia spalon?? 4B7F DDE: czujnik ciśnienia spalin przed turbosprężarką 497D Pressure sensor, plausibility while afterrunning: Exhaust pressure before turbocharger not plausible with ambient pressure Edit: Już wiem ze czujnik ciśnienia spalin to ten z lewej a z prawej jest czujnik ciśnienia oleju. Czy w tym przypadku konieczne jest kupienie części OE ? Czy zamiennik zda egzamin?
  8. Albo jeździł tym gość o wadzę 300kg albo tem przebieg można pomnożyć x3
  9. Kolejny mały serwis , tym razem płyn chłodniczy , termostaty oraz filtr paliwa. Poza tym cisza i spokój , każdy przejechany kilometr to czysta przyjemność :-)
  10. Daj znać czy silnik ci nie eksplodował :mrgreen:
  11. Lubię takie doprowadzanie wozu do odpowiedniego stanu :-) ale jak wyżej te ciemne lampy zdecydowanie powinny wylecieć bo szpecą auto.
  12. Napisałem o Toyocie bo ona jako jedyna łapała się w przedziale 60-70tys o którym była mowa.
  13. Ja tam nie widzę nic dziwnego w tym że tak szybko sprzedałeś tego japońca , pierwszy właściciel , salon no i toyota. Dziadki aż sie ślinią na takie auto. Ale bez sensu porównywać to ze sprzedażą w takiej cenie kilkunastoletniej 7er czy e-klasy.
  14. Pewnie chodzi mu o to ze zwykłe elektroniki a nie piezoelektryczne.
  15. Witam czy ktoś z was wykonywał reset skrzyni biegów za pomocą pedału gazu a następnie wykonywał daptację? Jeśli tak to czy praca skrzyni po takiej operacji poprawiła się?
  16. 2000zl razem z Robocizną olejem itp?
  17. No to masz odpowiedź , w tym przypadku najlepiej założyć koło OE. Raz zapłacisz więcej ale będziesz miał spokój.
  18. Też jestem ciekawy czy febi lub swag można śmiało założyć. Ostatnio odmy OEM strasznie podrożały.
  19. Z ceną gość chyba upadł na głowę , nie ma w tym aucie nic fajnego poza silnikiem. "Kolekcjonerskie" e46 napakowane ledami , androidami i innymi gadżetami z Alieexpress. Porażka
  20. Kolego wydaje mi się że masz do wymiany koło pasowe
  21. Jeśli czytałeś o silnikach N20 i nie przeszkadza ci że brzmi jakby miał się zaraz rozlecieć i nie boisz się jego "problemów" ze smarowaniem itp. To śmiało możesz takiego auta szukać.
  22. Kubarescue odpowiedział(a) na Fuser temat w E39
    Może masz włączoną klime lub jakiś inny czynnik powodujący obciążenie silnika?
  23. Ok dzięki , w takim razie zamówię ten czujnik. Czy ktoś orientuje się czy wystarczy go wymienić na nowy i wykasować błąd? Czy przy wymienie jest jakaś bardziej skomplikowana procedura? Za co on tak właściwie odpowiada? Bo poza tym błędem z autem kompletnie nic sie nie dzieje.
  24. Ja używam Vgate Icar Pro i do tego apke Bimmer Tool , ma wszystko o czym piszesz Polecam
  25. Dziękuję za odpowiedź i proszę o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.