Treść opublikowana przez Kubarescue
-
E61 - Orzeł wita z Bandziorką
Wyczyść czujnik temperatury powietrza dolotowego , czasami zalepia go mgła olejowa i może to powodować ten błąd
-
BMW E92 335i wybór tarcz i klocków
Ja też polecam tarcze Zimmermana , nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów. A twierdzenie ze to złom to delikatnie mówiąc przesada...
-
BMW X1 E84 - jakie koła na lato?
Ja mam u siebie styling 319 , ale bardziej podobają mi się właśnie 323.
-
Filtr DPF
Witam , moim dpf nagromadziło się już sporo popiołu w związku z tym zastanawiam się nad jego regeneracją lub montażem nowego zamiennika. Na allegro są oferty firmy JMJ w cenie około 900zł. Czy ktoś montował taki zamiennik? Co będzie lepszym rozwiązaniem?
-
Apteczka samochodowa
Niezły odkop...
-
[E60/E61] lampy firmy depo
To nadal będą dymione lampy i będzie Bleee :-) Do srebrnego lakieru najlepiej pasują białe
-
X1 E84 18d 2011r
Biorąc pod uwagę te błędy , ktory z tych dwóch czujników to czujnik cisnienia spalon?? 4B7F DDE: czujnik ciśnienia spalin przed turbosprężarką 497D Pressure sensor, plausibility while afterrunning: Exhaust pressure before turbocharger not plausible with ambient pressure Edit: Już wiem ze czujnik ciśnienia spalin to ten z lewej a z prawej jest czujnik ciśnienia oleju. Czy w tym przypadku konieczne jest kupienie części OE ? Czy zamiennik zda egzamin?
-
E63 Płock WBAEH710X08293171
Kubarescue odpowiedział(a) na jacb82 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAlbo jeździł tym gość o wadzę 300kg albo tem przebieg można pomnożyć x3
-
Kuba - E65 730d
Kolejny mały serwis , tym razem płyn chłodniczy , termostaty oraz filtr paliwa. Poza tym cisza i spokój , każdy przejechany kilometr to czysta przyjemność :-)
-
2.0D M47N2 - odma nowego typu
Daj znać czy silnik ci nie eksplodował :mrgreen:
-
E61 - Orzeł wita z Bandziorką
Lubię takie doprowadzanie wozu do odpowiedniego stanu :-) ale jak wyżej te ciemne lampy zdecydowanie powinny wylecieć bo szpecą auto.
-
BMW 535dA 2009r Chełm VIN: WBAPX91090CU62419 51.000PLN
Kubarescue odpowiedział(a) na Bing temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNapisałem o Toyocie bo ona jako jedyna łapała się w przedziale 60-70tys o którym była mowa.
-
BMW 535dA 2009r Chełm VIN: WBAPX91090CU62419 51.000PLN
Kubarescue odpowiedział(a) na Bing temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa tam nie widzę nic dziwnego w tym że tak szybko sprzedałeś tego japońca , pierwszy właściciel , salon no i toyota. Dziadki aż sie ślinią na takie auto. Ale bez sensu porównywać to ze sprzedażą w takiej cenie kilkunastoletniej 7er czy e-klasy.
-
X3 E83 2008 3.0D Koło WBAPD91040WH73587
Kubarescue odpowiedział(a) na C0 PAT temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie chodzi mu o to ze zwykłe elektroniki a nie piezoelektryczne.
-
Reset i adaptacja skrzyni biegów
Witam czy ktoś z was wykonywał reset skrzyni biegów za pomocą pedału gazu a następnie wykonywał daptację? Jeśli tak to czy praca skrzyni po takiej operacji poprawiła się?
-
Bmw e87 wymiana rozrzadu
2000zl razem z Robocizną olejem itp?
-
mocne wibracje i stukanie BMW 318d
No to masz odpowiedź , w tym przypadku najlepiej założyć koło OE. Raz zapłacisz więcej ale będziesz miał spokój.
-
2.0D M47N2 - odma nowego typu
Też jestem ciekawy czy febi lub swag można śmiało założyć. Ostatnio odmy OEM strasznie podrożały.
-
E46 330d 2003, Łomża WBAEX91050JW96687
Kubarescue odpowiedział(a) na tomek9210 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ ceną gość chyba upadł na głowę , nie ma w tym aucie nic fajnego poza silnikiem. "Kolekcjonerskie" e46 napakowane ledami , androidami i innymi gadżetami z Alieexpress. Porażka
-
mocne wibracje i stukanie BMW 318d
Kolego wydaje mi się że masz do wymiany koło pasowe
-
4-er który wybrać?
Jeśli czytałeś o silnikach N20 i nie przeszkadza ci że brzmi jakby miał się zaraz rozlecieć i nie boisz się jego "problemów" ze smarowaniem itp. To śmiało możesz takiego auta szukać.
-
M57 obroty jałowe
Może masz włączoną klime lub jakiś inny czynnik powodujący obciążenie silnika?
-
X1 E84 18d 2011r
Ok dzięki , w takim razie zamówię ten czujnik. Czy ktoś orientuje się czy wystarczy go wymienić na nowy i wykasować błąd? Czy przy wymienie jest jakaś bardziej skomplikowana procedura? Za co on tak właściwie odpowiada? Bo poza tym błędem z autem kompletnie nic sie nie dzieje.
-
Tani interfejs diagnostyczny
Ja używam Vgate Icar Pro i do tego apke Bimmer Tool , ma wszystko o czym piszesz Polecam
-
Rozrząd m57n2
Dziękuję za odpowiedź i proszę o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu