Treść opublikowana przez Kruk
-
wymiana oleju w skrzyni automatycznej 3.0i
PetroCanada jako chyba jedyna produkuje zamienniki dla olei Texaco używanych przez BMW i generalnie ma świetne opinie. Co śmieszne PetroCanada w specyfikacji zaleca wymianę dokładnie Twojego oleju co chyba 200tys.km a BMW wcale nie zaleca wymiany??!!
-
Jazda w terenie
Do puki nie zawiśnie to jedzie. :)
-
Dołożenie Dużej Navi do e46
Trzeba dołożyć: radio i wiązkę nawigacji oraz przeprogramować czytnik.
-
demontaż reflektora
Oooo... jeśli tak to sorry za wprowadzenie w błąd.Byłem pewny że do 2006 jest tak samo.
-
demontaż reflektora
Zdejmij tylko listwy maskujące pod lampą.Są na zatrzaskach.
-
demontaż reflektora
Kto Ci takich bzdur nagadał?Odkręcasz 4 wkręty dostępne z góry po otwarciu maski i wyjmujesz reflektor.
-
wymiana oleju w skrzyni automatycznej 3.0i
Czy twoje autko jest ze stanów?
-
i-bus
Z tym licznikiem nie będziesz miał odczytów komputera. Jeśli reszta dział to I-bus masz podłączony.Sprawdż antenę GPS
-
Turbosprężarka
Ta sama turbina pracuje w E39 czy E46 i tam nie jest wadliwa a tu tak???Dziwne. Ja regenerowałem turbinę w 3.0d E39 z powodzeniem więc polecam regenerację lub zakup nowej bo używana to i tak nie wiadomo ile pochodzi.
-
demontaż reflektora
Zobacz na tej aukcji widać uchwyty na zdjęciach http://moto.allegro.pl/item745476171_reflektor_lampa_prawa_bmw_x5_2003_2006.html
-
demontaż reflektora
Są 4 do wszystkich masz dojście z góry.
-
wymiana oleju w skrzyni automatycznej 3.0i
I tak sprawdź numer bo jeśli to ETL 7045E to kosztuje w Texaco 22zł.
-
wymiana oleju w skrzyni automatycznej 3.0i
Sprawdź numer oleju na naklejce od spodu miski bo jeśli serwis chce za oryginał 44 zł to nie jest to ETL8072B tylko ETL 7045E.
-
Dołożenie Dużej Navi do e46
Ekran do E46 nie pasuje do innych modeli. Musisz kupić od E46 , żaden inny nie będzie pasował a czytnik jaki Ci pasuje taki wstaw choć najlepszy MK4.
-
Zakup opon na zimę - jakie i jaki rozmiar.
hehe.. jak co roku bywam w lutym w Zakopanym no a tam ciężko z czarnym.....
-
Zakup opon na zimę - jakie i jaki rozmiar.
Ja cos jest do wszystkiego, tzn. , że jest do niczego.... Możesz tak uważać twoja sprawa ale nasze autka mają napędy 4X4 na stałe i świetnie sobie radzą. Na zimówkach pewnie było by jeszcze lepiej choć jak dla mnie wystarcza mimo tego że zimą jeżdżę po "Szwajcarii Kaszubskiej".....
-
Zakup opon na zimę - jakie i jaki rozmiar.
Jeśli chcesz zimowe to raczej 17 bo najłatwiej dostać.
-
wymiana oleju w skrzyni automatycznej 3.0i
Olej kupowałem tu http://www.sklep.zuzu.com.pl/index.php?dzial=produkt&id_pokaz=498
-
wymiana oleju w skrzyni automatycznej 3.0i
Wymiana oleju w skrzyni A5S390R jest banalnie prosta i nie wymaga jakichś wielkich umiejętności a jedynie kanału. Z silnikiem diesla ta skrzynka ma olej Texaco 7045E i kosztuje on 20 zł za litr. Nie wiem czy w Twojej skrzynce jest ten sam olej ale łatwo sprawdzić, na misce od spodu jest przyklejona naklejka z numerem oleju. Pierwszy raz wymieniałem olej w warsztacie ale gdy okazało się że jest wlany zły następnym razem wymieniałem sam i nigdy nie zabiłem żadnego swojego automatu.
-
Zakup opon na zimę - jakie i jaki rozmiar.
Ja w X-ach zawsze mam wielosezonowe i nie zmieniam na zimę.
-
E46 MKIV navi na pełny ekran, błędne komunikaty
W ustawieniach masz podziel ekran lub cały.Zmień na cały i będzie ok. Może coś z anteną?
-
Jak wgrać nowy soft do nawi profesional?W E60
Do nawigacji!!! To nie z płyty??
-
Re: POLSKIE MENU DO NAWIGACJI PROFESSIONAL e60 e90 e70 x5 x6 !!!
Poczekaj.... To na pewno nie zdrożeje. :mrgreen:
-
Re: POLSKIE MENU DO NAWIGACJI PROFESSIONAL e60 e90 e70 x5 x6 !!!
W Allegro cenią od 500 do 1500 zł.
-
E53 klamka drzwi kierowcy
Patrzę na zdjęcie i Ty chyba Masz klamkę ok.