Skocz do zawartości

Kruk

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kruk

  1. PetroCanada jako chyba jedyna produkuje zamienniki dla olei Texaco używanych przez BMW i generalnie ma świetne opinie. Co śmieszne PetroCanada w specyfikacji zaleca wymianę dokładnie Twojego oleju co chyba 200tys.km a BMW wcale nie zaleca wymiany??!!
  2. Kruk odpowiedział(a) na lalamido temat w X5 (E70)
    Do puki nie zawiśnie to jedzie. :)
  3. Trzeba dołożyć: radio i wiązkę nawigacji oraz przeprogramować czytnik.
  4. Kruk odpowiedział(a) na volter temat w X5 (E53)
    Oooo... jeśli tak to sorry za wprowadzenie w błąd.Byłem pewny że do 2006 jest tak samo.
  5. Kruk odpowiedział(a) na volter temat w X5 (E53)
    Zdejmij tylko listwy maskujące pod lampą.Są na zatrzaskach.
  6. Kruk odpowiedział(a) na volter temat w X5 (E53)
    Kto Ci takich bzdur nagadał?Odkręcasz 4 wkręty dostępne z góry po otwarciu maski i wyjmujesz reflektor.
  7. Czy twoje autko jest ze stanów?
  8. Kruk odpowiedział(a) na adam_st temat w Nawigacja samochodowa
    Z tym licznikiem nie będziesz miał odczytów komputera. Jeśli reszta dział to I-bus masz podłączony.Sprawdż antenę GPS
  9. Kruk odpowiedział(a) na Dunczyk121 temat w X5 (E53)
    Ta sama turbina pracuje w E39 czy E46 i tam nie jest wadliwa a tu tak???Dziwne. Ja regenerowałem turbinę w 3.0d E39 z powodzeniem więc polecam regenerację lub zakup nowej bo używana to i tak nie wiadomo ile pochodzi.
  10. Kruk odpowiedział(a) na volter temat w X5 (E53)
    Zobacz na tej aukcji widać uchwyty na zdjęciach http://moto.allegro.pl/item745476171_reflektor_lampa_prawa_bmw_x5_2003_2006.html
  11. Kruk odpowiedział(a) na volter temat w X5 (E53)
    Są 4 do wszystkich masz dojście z góry.
  12. I tak sprawdź numer bo jeśli to ETL 7045E to kosztuje w Texaco 22zł.
  13. Sprawdź numer oleju na naklejce od spodu miski bo jeśli serwis chce za oryginał 44 zł to nie jest to ETL8072B tylko ETL 7045E.
  14. Ekran do E46 nie pasuje do innych modeli. Musisz kupić od E46 , żaden inny nie będzie pasował a czytnik jaki Ci pasuje taki wstaw choć najlepszy MK4.
  15. hehe.. jak co roku bywam w lutym w Zakopanym no a tam ciężko z czarnym.....
  16. Ja cos jest do wszystkiego, tzn. , że jest do niczego.... Możesz tak uważać twoja sprawa ale nasze autka mają napędy 4X4 na stałe i świetnie sobie radzą. Na zimówkach pewnie było by jeszcze lepiej choć jak dla mnie wystarcza mimo tego że zimą jeżdżę po "Szwajcarii Kaszubskiej".....
  17. Jeśli chcesz zimowe to raczej 17 bo najłatwiej dostać.
  18. Olej kupowałem tu http://www.sklep.zuzu.com.pl/index.php?dzial=produkt&id_pokaz=498
  19. Wymiana oleju w skrzyni A5S390R jest banalnie prosta i nie wymaga jakichś wielkich umiejętności a jedynie kanału. Z silnikiem diesla ta skrzynka ma olej Texaco 7045E i kosztuje on 20 zł za litr. Nie wiem czy w Twojej skrzynce jest ten sam olej ale łatwo sprawdzić, na misce od spodu jest przyklejona naklejka z numerem oleju. Pierwszy raz wymieniałem olej w warsztacie ale gdy okazało się że jest wlany zły następnym razem wymieniałem sam i nigdy nie zabiłem żadnego swojego automatu.
  20. Ja w X-ach zawsze mam wielosezonowe i nie zmieniam na zimę.
  21. W ustawieniach masz podziel ekran lub cały.Zmień na cały i będzie ok. Może coś z anteną?
  22. Do nawigacji!!! To nie z płyty??
  23. Poczekaj.... To na pewno nie zdrożeje. :mrgreen:
  24. W Allegro cenią od 500 do 1500 zł.
  25. Kruk odpowiedział(a) na Dunay temat w X5 (E53)
    Patrzę na zdjęcie i Ty chyba Masz klamkę ok.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.