Skocz do zawartości

belgus

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez belgus

  1. belgus odpowiedział(a) na belgus temat w E30
    Czesc Rapid moze jak bym walnal mlotkiem to by cos zareagowal :D pozdrawiam
  2. Witam A masz benzynke? :D bez urazy pozdrawiam
  3. belgus opublikował(a) temat w E30
    Witam I znow problemik! Mowa oczywiscie o wskazniku temperatury.Wczesniej pokazywal za piec dwunasta a teraz sobie skacze z duza czestotliwoscia za piec za dziesiec i tak w kolko! Co to moze byc? czujnik ,wskaznik ? Niedawno wymienialem akumulatorki w zegarach ale dalem oryginalne wiec powinno byc ok.Moze ktos mial taki przypadek .! Szukalem w wyszukiwarce pod wskaznik temp. i podobnego przypadku nie znalazlem. pozdrawiam
  4. belgus odpowiedział(a) na djscreamvip temat w E36
    Witam Starles gumy!tzn.Nie sa juz okragle :D pozdrawiam
  5. belgus odpowiedział(a) na belgus temat w Sprzęt audio i video
    Wiem,ze to troche glupie pytanie ale kiedys kupilem elektryczna i nawet roku nie wytrzymalaa jak ja rozebralem to okazalosie ,ze jakies kolko zebate plastikowe sie ukruszylo.Niby koszt anteny nie taki duzy ale po co wywalac kase w bloto? Szukalem w wyszukiwarce ale tego problemu nie znalazlem! pozdrawiam
  6. belgus odpowiedział(a) na Piotr 318is temat w E32
    Chodzi mi o to,ze przewody paliwowe nie utrzymuja paliwa ale jak bedziesz wymienial filtr to zobacz ysz czy jest cisnienie! pozdrawiam
  7. belgus odpowiedział(a) na Paweł111 temat w E34
    Witam Czy ja dobrze przeczytalem ? Po przegrzaniu poziom plynu obniza sie? Chyba powinno byc odwrotnie ! Poza tym co oznacz a pompa wodna dziala?To ze sie kreci nie oznacza ,ze dziala!Moze byc niewydolna i to obnizanie sie plynu na to wskazuje!Chyba ,ze ja sie myle! pozdrawiam
  8. belgus odpowiedział(a) na djkarol temat w E36
    Witam podmien przeplywke pozdrawiam
  9. A jaka dales sonde?tzn oryginal czy uniwersalna?
  10. belgus odpowiedział(a) na Piotr 318is temat w E32
    Witam Mnie to wyglad na nieszczelnosc ukladu paliwowegolub pompe. pozdrawiam
  11. belgus opublikował(a) temat w Sprzęt audio i video
    Witam Mam maly problemik a mianowicie jaka antene kupic elektryczna czy zwykla.A dokladniej jakiej firmy bo jezeli elektryczna to chyba ma znaczenie a ja sie na tym nie znam kompletnie :D pozdrawiam Acha moje radio to Pioneer KEH 8ooo M RDS staruszek ale dobry
  12. Witam Wymieniles sonde i bylo ok? a teraz tak jak przedwymiana? Mysle,ze to jest sprawa komputerka a scislej mowiac chyba trzeba wykasowac bledy. pozdrawiam
  13. belgus odpowiedział(a) na QBAŃCZYK temat w E30
    I jeszcze raz ja :D Jak mnie cos meczy to nie moge sie powstrzymac. Przyszlo mi do glowy,ze to moze byc przeplywka a dokladnie potencjometr,jesli masz mozliwosc to podmien to ustrojstwo moze to to! Moze trzeba go przemyc spirytem w kazdym badzrazie ja bym tam zajrzal. Jak przez noc cos wymysle albomi sie przysni to sie odezwe.Dobranoc
  14. belgus odpowiedział(a) na QBAŃCZYK temat w E30
    No i jeszcze jedno. Wal napedowy /wywazenie,krzyzaki/dyfer mocowanie?
  15. belgus odpowiedział(a) na QBAŃCZYK temat w E30
    Sluchajcie a moze to jest czujnik obrotow?! Moze sterownik cos zle odczytuje albo sam czujnik lub cos iinego z tym zwiazane. pozdrawiam
  16. belgus odpowiedział(a) na zyzu temat w E36
    Witam Czy w e30 tez tak jest?Tzn. dwa plywaki? pozdrawiam
  17. belgus odpowiedział(a) na Buba730 temat w E32
    Sarna 1 jak duza jest roznica jesli chodzi o sile krecenia kierownica ? Czy mozesz to jakos okreslic pozdrawiam
  18. belgus odpowiedział(a) na QBAŃCZYK temat w E30
    Witam Przepraszam ale wtrace swoje 3 grosze. Nie bardzo rozumiem okreslenia drgania z silnika.Jesli tak to dlaczego wprzy okreslonej liczbie obrotow?Moim zdanie jest to zaiiwieszenie silnika.lub skrzyni. pozdrawiam
  19. belgus odpowiedział(a) na gemini temat w E36
    Witam Ostatnoio rozmawialem z gosciem,ktory wymienial szber w E30 /ale t o chyba to samo/powiedzial mi ,ze to bardzo prosta sprawa jesli chodzi o demontaz. Wiec wymontuj go i zobacz co jest do wymiany albo do naprawy. Do odwaznych swiat nalezy pozdrawiam
  20. belgus odpowiedział(a) na adamski temat w E36
    Tak jak widac ja mam m40 a w tym silniku/nie wiem jak w innych/najbardziej niedostepny przewod z ciecza zajduje sie pmiedzy gornym a dolnym kolektorem ssacym aprzedzielony on jest podgrzewaczem przepustnicy i mninmalny wyciek moze byc nie do uchwycenia.I jeszce sobie przypomnialem ,ze jak mialem nieszczelna pompe to poziom plynu po dolewkach zawsze wracal ok 2 kresek ponizej cold/kalt pozdrawiam
  21. Ooo, "kruca fuks" ;) , to w BMW też tak jest :) ... W RAVce, to ja też tak mam, ale to "trochę" inny samochód niż BMW. A po za tym to w E30 ... w E39 tak nie jest. Ale z drugiej strony, to nie jest "wlew" w pełnym tego słowa znaczeniu ;) Ale to zawile napisałem :mrgreen: No tak! E 30 to nie BMW :D
  22. belgus odpowiedział(a) na adamski temat w E36
    Witam To sa tylko moje sugestie a jesli chodzi o konkrety to faktycznie chodzi mi o przegrzewanie miejscowe i wtym przypadku wskaznik tego nie pokaze.Jako przyklad dzialania wskaznika moge opisac moj przypadek : Jechalem ze Szczecina a nie uzupelnilem plynu w chlodnicy /bylo pol stanu/samochod jechal nirmalnie a wskaznik pokazywal niedogrzanie! Mialem szczescie bo padla tylko pompa.Do chwili obecnej wskaznik pokazuje za 5 dwunasta i nie chce wiecejale jak narazie sie tym nie przejmuje :D Wiadomo nie od dzisiaj,ze najwrazliwsza czescia silnika na przegrzanie lu nie chlodzenie jest glowica i jezeli w ktoryms miejscu bedzi powietrze to nie tak od razu ale predzej czy poznie wyjdzie wlasnie na glowicy.Nie ma takiej mozliwosci ,ze plyn traci poziom a nie ma wycieku ! musi gdzies byc .Ja na swojej pompie ledwo znalazlem! pozdrawiam
  23. Witam Sebast u mnie jest pod maska . po prostu leje sie przez bagnet. Ale mam pytanie czy mozna orientacyjnie sprawdzic poziom oleju w automacie na zimnym silniku opierajac sie na poziomie na bagnecie? pozdrawiam
  24. belgus odpowiedział(a) na adamski temat w E36
    Jest jeszcze jedna mozliwosc a mianowicie w obydwu przypadkach uklady sa zapowietrzone i powoli sie odpowietrzaja.A to ze na wskazniku temperatura jest cacy nie swiadczy o tym ,ze sie nie przegrzewa. pozdrawiam
  25. belgus odpowiedział(a) na adamski temat w E36
    bo to nawet chyba to oznacza-zimne czy zimno.Ja akurat nie mam na tej kresce bo mi cały czas gdzies ucieknie a nigdzie nie kampie ani nic.poziom płynu chłodniczego mam mały ale stały,auto mi sie nie przegrzewa lEGO! CUDOW NIE MA MOZE BARDZO NIEWIELE UCIEK ALE Z POD POMPY! POZDRAWIAM

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.