Treść opublikowana przez NIKI
-
CO MYŚLICIE O TAKIM ZABEZPIECZENIU SAMOCHODU...
koleś szuka frajera i tyle :norty:
-
Lampy xenon inaczej
Jam mam przerobione normalne lampy na ksenony. I powiem wam niebo a ziemie lampy przerabiał mi dobry mechanik wiec nikogo nie oślepiam spryskiwacze miałem fabrycznie auto ma NIVO więc stoi zawsze tak samo i nie ma problemu ze oślepiam kogokolwiek :) Cała operacja kosztowała mnie 1000 zł a no i cos widzę w nocy :)
-
Jaka jest rónica miedzy 323 a 325?
Dlatego nigdy nie założę gazu. Bo ciągle są z tym jakieś problemy :( a tu to a tu tamto koszmar i te 21 litrów z silnika 2000ccm :O Ja teraz chce sobie kupić 2 auto do jazdy po mieście i na pewno będzie to diesel. Tak w moim przekonaniu wygląda oszczędność ;)
-
automat-dobry pomysł?
mm może cos w tym jest nigdy nie jeździłem automatem w duecie ze słabym silnikiem. Ale byłem całkiem niedawno na jeździe próbnej nową 320d z ręczna skrzynią i powiem ci że do takiego silnika tylko automat!! Nie jestem przyzwyczajony do Diesla i jak tylko chciałem mu przycisnąć to już tracił moc :( powyżej 4 tys. i koniec z mocą. A rok wcześniej jeździłem 120d z automatem i było super :)
-
automat-dobry pomysł?
Ja byłem bardzo sceptyczny co do automata do póki nie kupiłem sobie właśnie BMW z automatem. Teraz nie wyobrażam sobie jazdy z manualem ;) A co do awaryjności to jak na razie żadnych kłopotów ;)
-
Ile tysięcy km mają nasze beemki ??
215tys. z czego moje 50tys. ;)
-
PRZEKŁADKA WNĘTRZA Z E38 DO E32
Mój ojciec jeździ E38 więc jak będę u niego to zmierzę ;)
-
PRZEKŁADKA WNĘTRZA Z E38 DO E32
Myślę ze jak by się ktoś uparł to jest to możliwe ;)
-
Poprzednicy waszych BMW..
Fiat Croma 2,5TD Volvo 740 Mercedes 190D BMW 525i Teraz BMW 750il & Dodge Grand Caravan 3,0 V6 & Mercedes Benz A160
-
gdzie kupic tester lakieru?? na allegro sa bardzo tanie, ale
Te takie bardzo tanie to jakoś nie wzbudzają mojego zaufania :) Mmmm ale cos takiego sobie sprawie jak będę kupował auto ;)
-
Tylna kanapa
mmmmm nie wydaje mi się żeby w E34 była tylna kanapa elektryczna. Racja były elektrycznie regulowane tylne żaglówki ale to wszystko. ( swoją wiedze opieram na instrukcji E34 z 1995 roku ;))
-
BMW 535iA 91r - jest sens zeby to kupic ?
No w pewnym sensie masz racje w dużych limuzynach czasami kolor biały dobrze wygląda bo auta wydają się jeszcze większe niż są :) Widziałem kiedyś biała S i tez mi się podobała ;) No i zasadnicza sprawa kolorem się nie jeździ ;)
-
BMW 535iA 91r - jest sens zeby to kupic ?
nie mowie że kolor jest zniszczony tylko chodzi mi o to że nie za bardzo mi się podoba no ale to kwestia gustu ;)
-
BMW 535iA 91r - jest sens zeby to kupic ?
:jawdrop: zawsze mozna poprosić sprzedajacego o to by podniósł cene :mad2: jak za drogo toźle , jak za tanio to też źle. więc jaka cena jest odpowiednia? hehe bo to jest polska przypadłość szukanie dziury w całym :D A tak na poważnie to auto wcale nie wygląda jakoś źle. Automat to jak dla mnie wielka zaleta no i ma klime :) Tylko ten kolor ...:( trzeba by jechać i dokładnie obejrzeć ;)
-
Korozja dolnego rantu drzwi - co z tym fantem zrobić ? :)
No to się dołączę mam to samo :( W tym roku mam zamiar zrobić z tym porządek czyli oddaje auto do lakiernika i założę nowe te listwy. Ja zauważyłem jeszcze jedno że z czasem te listwy się brzydko wyginają.
-
BMW E32 740 vs. AUDI V8 4.2
Wiecie co właśnie się przyglądam wnętrzu V8 i zmieniam zdanie! Ono jest bardzo nie ładne :( tu macie foto ;) http://www.cardatabase.net/search/photo_search.php?id=00003722
-
BMW E32 740 vs. AUDI V8 4.2
Witam wszystkich :) Co do porównania tych dwóch samochodów to podobają mi się oba :) Ale jednak BMW ma na pewno nowocześniejszą stylistykę i taką która się wolniej starzeje. Audi jest takie trochę toporne. Jeżeli chodzi o wnętrze czy ja wiem uważam że moje jest ładniejsze od wnętrza V8. http://www.cardatabase.net/search/photo_search.php?id=00008294 http://www.cardatabase.net/search/photo_search.php?id=00008293 No ale o gustach się nie dyskutuje ;)
-
Taxi pytania
Jak już chcesz kupować BMW 520i to kup 525i bo pali litr więcej a jazda zupełnie inna. A ja to Ci polecam 525tds bo nie będziesz przynajmniej BMW łajdaczył gazem ;)
-
Do E-32 95 czy 98 oktanów ?
Ja też zawsze tankuje na Nestle albo przy supermarkecie Auchman i nie widzę żadnej różnicy jak tankowałem na BP :) Moje auto za dużo pali żeby kombinować z paliwami z jakimiś dodatkami co pewnie i tak nic nie dają :lol:
-
Hak holowniczy
Nieprawda Apteczka wymagana jest tylko w TAXI, autobusach itp.
-
Pakiet M power'a to:
Z ciekawostek wam powiem ze w mojej poprzedniej BM-ce miałem przedni zderzak od M-ki. I tylko zderzak i był on tam fabrycznie Mowa o BMW 525i !1990 rok
-
[E32] nie mogę wyłączyć grzania(nowicjusz w tym modelu)
Jak z jednej strony leci tylko cieple to znaczy ze masz walnięte te zaworki o których jest mowa a kiedy powinno się nabić klime myślę ze jak już słabo chłodzi żadnej kontrolki nie ma ..
-
Róźne rodzaje foteli przednich
a ja mam te z rozkładanymi stolikami z tyłu ale one chyba są takie same jak normalne tylko maja stoliki :)
-
[E32] nie mogę wyłączyć grzania(nowicjusz w tym modelu)
A ja mam pytanie czy te zawory mogą się zaciąć?? Ja właśnie miałem taką sytuacje ze zamiast zimnego powietrza zaczęło lecieć ciepłe wiec pokręciłem parę razy pokrętłami ogrzewania i się odblokowało. Czy to może oznaczać ze niedługo mogą mi paść te zaworki??
-
Wsteczny a obniżenie lusterka
ja co prawda nie mam e32 :) ale z tego co wyczytalem na forum to samoobnizajace sie lusterko jest w samochodach z elektryczna regulacja foteli a dodatkowo jeszcze zeby to zadzailalo to musi byc ten przelacznik od wyboru regulacji strony lusterka ustawiony na prawe lusterko DOKŁADNIE TAK JEST :cool2: