Treść opublikowana przez NIKI
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Hehe widzę że brak już Ci argumentów :D osiągi tych samochodów są bardzo zbliżone to racja ale 750i wcale nie ma ich gorszych. Poza tym to chyba normalne że silnik o większej ilości cylindrów, mocy i większej pojemności więcej pali. A tak na marginesie nigdzie nigdy nie pisałem że silnik V8 jest gorszy od V12 i odwrotnie, razi mnie tylko to że ktoś się wypowiada na temat trwałości i usterkowości silnika z którym nigdy nie miał do czynienia.
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Chłopie a jak ty się tak super znasz to ja się zapytam czy silnik montowany w E38 V12 do końca lat 90 to całkiem nowa jednostka czy zmodernizowana z E32??
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
a na jakiej postawie piszesz że silnik V12 jest usterkowy?? Ja jeżdżę swoim samochodem przeszło 3 lata i przez ten czas nikt do silnika nie zaglądał poza normalnymi czynnościami serwisowymi . To niestety są następne zabobony zaczytane w "Auto-Świecie" i powtarzane pocztą pantoflową opinie :(
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
kolega ma radykalne poglądy i niestety nie ma zielonego pojęcia o czym pisze :( Tak się składa że jeżdżę taki "starym rupieciem z awaryjnym silnikiem" I nie mogę powiedzieć o tym silniku złego słowa jest po prostu fantastyczny i bezproblemowy. A co do osiągów to nie kończą się one na przyśpieszaniu do 100 mój samochód potrafi wcisnąć fotel jeszcze przy prędkości 200km/h.
-
końcowy tłumik
Tak przeglądałem i się natknąłem może się nada ;) http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=53727307
-
635CSi KOSZALIN
Czyżbym rozmawiał z właścicielem samochodu??
-
635CSi KOSZALIN
Zna ktoś te auto bo tak mi się spodobało ze sam ze sobą walczę żeby nie pojechać i jej nie kupić :twisted: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C298801
-
Gorące powietrze na szybę
Klasyka, padły elektrozawory. Poszukaj pełno postów było już o tym ;)
-
Oświetlenie lusterek?
a jak sprawdzasz to, to masz włączone światła ??/ Bo to działa tylko przy włączonych światłach ;)
-
Od czego zależy wygląd "nerek"?
Ja w E34 zmieniałem z wąskiej na szeroką ale miałem drobna stłuczkę i dlatego się w to bawiłem. Żeby wyglądało to naprawdę dobrze zmieniłem tez lusterka bo w tych nowszych były inne. ;)
-
Prosze o opinie - chce kupić M50 2.0 24v (vanos)
Wygląda naprawdę ładnie :)
-
Ile wchodzi oleju do 750i??
Dzięki nie ma jak konkretna odpowiedz ;)
-
Prosze o opinie - chce kupić M50 2.0 24v (vanos)
Miałem 525i i polecam jest już czym jechać a spalanie praktycznie to samo co w 520i
-
Ile wchodzi oleju do 750i??
Aż wstyd zapytać..... jeżdżę tym autem 3 lata i nie wiem ile tam wchodzi oleju do silnika zawsze oddawałem auto do serwisu i mnie już to nie interesowało. Teraz będę musiał jechać na duży przegląd no i wymianę oleju i jestem ciekaw ile tam wchodzi. :oops:
-
Brązowy kolor oleju. Co to może ozaczać?
no bez przesady na pewno nic jej się nie stało. BMW jak ma naprawdę niski poziom oleju to informuje swojego właściciela komunikatem na desce rozdzielczej. ;)
-
cofanie licznika i prawdziwy przebieg
Ja ze swoich obserwacji to wnioskuje że i przy 300 tys. km niewiele po BMW widać :) Jak sprzedawałem swoją E34 to miała właśnie 310tys.km i fotele były nie przetarte, pedały też co do kierownicy i gałki biegów to były drewniane więc też nie było nic widać po nich. Więc śmieszą mnie te BM-ki które stoją po komisach imają 170tys.km i fotele poprute :D A że kręcą przebiegi to w naszym kraju to prawdziwa plaga :( Tam moja E34 poszła do komisu to na 2 dzień miała przebieg 160tys. !!!!!!! Czyli o 50% w doł :(
-
BMW 730 artykuł w "Auto Świecie"
Z ciekawości zakupiłem sobie to "pisemko" i najbardziej rozśmieszyło mnie zdanie " -auto wymaga od właściciela rzetelnego prowadzenia tzw. obsługi codziennej. Trzeba regularnie zaglądać pod maskę i sprawdzić , czy nie pojawiają się np. wycieki z silnika czy układu chłodzenia " Hehehehe to jakaś farsa jest :D Pan "autor" zapomniał dodać że w razie czego auto ma tyle czujników że najmniejszy wyciek będzie zaraz wyświetlony na desce rozdzielczej :P:P
-
szyba czołowa?
wydaje mi się ze jest ta sama ale głowy nie dam ;)
-
Problem z climatroniciem.....HELP
to już jest klasyka :) Na 100% elektrozawór ;)
-
Amory z elektroniczną regulacją - co to takiego?
Obiecałem koledze ze zrobię fotkę moich amorków no to zrobiłem ;) oto one: http://img279.echo.cx/my.php?image=dscn08563ra.jpg http://img267.echo.cx/my.php?image=dscn08597hv.jpg
-
Amory z elektroniczną regulacją - co to takiego?
Z tego co pamiętam to maja na górze takie okrągłe wpięcia :)
-
Amory z elektroniczną regulacją - co to takiego?
Tak jak z tylu i z przodu mam do amortyzatorów podłączone jakieś wiązki elektryczne.
-
Amory z elektroniczną regulacją - co to takiego?
Tylko ja do tego mam przełącznik na desce rozdzielczej .
-
Amory z elektroniczną regulacją - co to takiego?
Mam coś takiego u siebie Jest to system EDC który umożliwia jazdę komfortową lub sportową
-
Problem z klima?
Ja jeszcze raz o ten wiatrak właśnie mam problem z klimą która mi nie chłodzi myślałem ze to brak gazu lub jakiś wyciek ale poczytałem i sprawdziłem po włączeniu klimy wiatrak stoi jak martwy :( Więc to chyba on/?? Ile kosztuje taki wiatrak??