Treść opublikowana przez Triczaj
-
Wymiana simeringu tylny most F 30
Doprecyzuj miejscowość na śląsku
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
Pytanie z innej beczki, jest możliwość sprawdzenia korekty wtrysków bimmer linkiem ?
-
F30 340i Vaporr
Biznes to biznes :D Przyszły bardzo szybko - 27.09 zamówiłem, były 06.10, spasowanie spoko, delikatnie inny odcień czarnego, być może machnę w kolor
-
F31 Jakie tarcze hamulcowe ?
https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=163&t=373859
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
co do 1, nie da się tego zakodować, przerabiałem temat chyba że ktoś mądry znalazł gdzieś w expercie. Jedyna opcja żeby to włączyć to za każdym razem jak gasisz samochód, wyłączasz dodatkowo zapłon guzikiem i raz "mrugasz" długimi. Wtedy na 20 sek odpalasz światła.
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
:cool2: sprawdzę
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Jest już pod IOSa?
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
Ktoś może wie jak zakodować launch control, być moze w expert ? Dodam, że nie ma go po aktywacji sport+ / sportowej skrzyni
-
F30 340i Vaporr
Fajnie siedzi, podeślijcie jeszcze raz działającego linka Edit: zamówiłem z pokrewnej aukcji, zobaczymy co to będzie. W razie czego machnę w kolor albo hydrografike ;)
-
F31 325d, wymiana rozrządu & klapki kolektora ssącego FOTO
Wiadomo czemu padł ? Jakieś zalanie ?
-
Jakie felgi / opony do F3x
Jeśli szukasz innych niż oryginały, to większość 19' ma 8,5 przód, a tył 9,5 et 35/40 +- na 225/40 255/35 jest lekki naciąg ale jest w porządku
-
Tarcze F30 przód ZIMMERMANN vs BREMBO do M pakiet
Hej, nie chce rozpoczynać nowego tematu więc tu zapytam, może ktoś ma doświadczenie Będe na etapie zmian tarcz hamulcowych, są 2 rodzaje - zwykłe i wysoko nawęglane + nitowane weźmy zimmermanna : zwykłe okolo 300 za szt https://allegro.pl/oferta/tarcze-zimmermann-tyl-bmw-3-f30-f31-345mm-9445393544 oraz nawęglane około 500 za szt https://allegro.pl/oferta/zimmermann-tarcze-tyl-bmw-3-f30-4-f32-345mm-9141984145 Z tego co słyszałem, "do bmw" tylko te nitowane, nawęglane ze względu na odprowadzanie ciepła. Po kilku "mocnych hamowaniach" ta normalna może być do wyrzucenia (być może to też powód dla których większość osób twierdzi że zimmermann jest do dupy, jeśli faktycznie mieli zwykłe), ale przy w miare spokojnej jeździe jest sens płacić prawie 2 razy tyle za tarcze ? Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym ?
-
F30 340i M Performance Power&Sound Kit, M437 str. 4
super :cool2: będe wypatrywał w okolicy jak będziesz zamykał licznik na s52 :twisted:
-
BMW F31 szaqall111 - 2012 Luxury zmiana na Mpakiet
Dobry mod, też poważnie się nad tym zastanawiam Podeślesz linka gdzie kupiłeś ?
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
o ile sie nie myle powinno to być w opcjach Idrive
-
X5 WBAFF01040L215755
Triczaj odpowiedział(a) na rbk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdzie rozkodowujesz ?
-
Tarcze F30 przód ZIMMERMANN vs BREMBO do M pakiet
Od początku po zmianie był problem z hamowaniem? Sprawdzałeś czy to przypadkiem nie wina tłoczków w zaciskach ? Być może coś się zapiekło
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Temat jest dosyć świeży z tego co widać, pewnie kwestia czasu jak się pojawi test
-
F30 WBA8C51070K639094
Triczaj odpowiedział(a) na netrix temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTaki offtop apropo grubości lakieru Ps jak naprawdę szukasz i chcesz kupic to i warto dać 600 zł na raport i wziąć bimmerchecka na sprawdzenie... odkopię Ci wszystko.
-
G20 330i RWD Alpinweiss - Randall (zima str.20)
Widziałem instagram już wcześniej, ale temat teraz odkryłem Ciekawe przemyślenia od początku przygody z G20, czytanie wciąga, gratulacje i oby jak najwięcej frajdy z jazdy, której szybko nie zabraknie z takim wyposażeniem ;)
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Ja mam piruet na masce po umyciu śladów jakiegoś "futrzaka", być może to nie był kot ale ślady były mniej więcej podobne. Kuny u mnie grasują, zamontowany mam kuna system - piszczek, ale podwójny z różnymi częstotliwościami dźwięków - póki co nie wlazły już pod maskę ale może po aucie dalej biegają... :roll: Próbowałem przyfilować, ale póki co to widmo... Ślady są, zwierzaka brak :D
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Widziałem, że pojawiła się w konfigu wersja M340d 340PS/700NM po programie pewnie pod 400... Ciekawe jak wrażenia z jazdy takim potworkiem, ktoś już zaciera rączki na nią ? :twisted: Bazowo od 275k
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Też mam z tym problem, zwłaszcza po umyciu auta jakby wiedziały... :roll: Może ktoś ma jakieś sprawdzone sposoby poza garażowaniem...
-
BMW 320d F31 WBA3K31010F654491
Triczaj odpowiedział(a) na karolaajnbdg temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBłąd błędem - nie skreślałbym auta prez to, w F11 miałem często problem po przekroczeniu 200k (udokumentowany) zwłaszcza przy małych przebiegach. Ale jak poprzednicy wspomnieli, że już stoi trochę czasu.... Zgłoś się do bimmer checka, zapłać te 600 zł i Ci znajdzie nawet uszkodzoną uszczelkę....
-
F34 335d xDrive bez koloru :)
Co to za tarcze nawiercane, zimmermany ?