Witam, mam problem z odpaleniem mojego BMW, padł mi akumulator, kupiłem nowy wsadziłem i dalej nic, autko kręci A nie chce odpalić, słychać było w module bezpieczników jakiś cykanie wiec kupiłem nowy moduł bezpieczników wymieniłem również kręci A nie odpala, wyskakuje mi komunikat czerwony na desce ,,Oświetlenie. Stań ostrożnie,, Czytalem ze mógłby się immobiliser rozkodować po wyciągnięciu aku jest to możliwe???