Treść opublikowana przez orzełe34
- Problem z temperaturą silnika
-
ciśnienie na cylindrach w M10
głowica 200-250 (bez prowadnic) uszczelka od100 do 120 pierścienie okolo 40 zł na cyl. rob.300 400 zł to wcale nie musi być silnik podjedz sprawdze 880064355
-
temperatura na maxa :-/
sieddze wtym temacie jusz troche iwiem co mówie a pozatym w swojej miałem to samo wyszly łopadki jusz kilu takich było rze przyjechalo na wymiane uszczelki malo uszami nie zaklaskali jak zapłacili tylko za wymiane pompy ok.250 zalerzy od pompy
- hydroregulatory M40
-
523i Nagle gotowanie - HELP - czyzby uszczelka pod głowicą ?
ja bym radził wyjąć termostat ,wlać płynu,dokładnie odpowietrzyć jeśli nie pomorze wtedy szukać przyczyny dalej
-
wystrzał gazu
na alegro wpisz ,,blos'' dowiesz sie wszystkiego jeśli masz troche pojęcia zamontujesz i wyregulujesz to sam
-
Schemat ustawienia rozrządu - proszę o pomoc
to by niemiał problemu jarzysz
-
BMKA nie chce zapalić.POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
niemasz jakiegoś alrmu ktury zblokował z braku voltuw
-
wystrzał gazu
moja buma jusz nie strzela 2,5 24 v niemasz racji podstawa świece,przewody niema prawa strzelić co do blosa to racja
-
temperatura na maxa :-/
pompa wodna wzieła wolne
-
Problem z olejem
proponuje zacząć od czujnika oleju
-
ciśnienie na cylindrach w M10
głowica do remontu
-
ciężko zapala
i dlatego niech pomyśli,, dobry chłopak " zanim zacznie wypisywać głupoty o rozruszniku
-
ciężko zapala
rozruszkik ? weś koło i j....nij sie w czoło
-
CEWKI ZAPŁONOWE
a co strzela na gazie ?
-
Pompka paliwa.
Nie sprawdzałem,ale napięcie powinno być po przekręceniu kluczyka. jerzeli jest ciśnienie wukładzie nie będzie napięcia na kostce tylko przy przekręconej stacyjce
-
Pompka paliwa.
jak kręcisz silnikiem tesz niema napięcia ?
-
ŚMIERDZI SPRZĘGŁEM W AUTOMACIE?!
to bardzo żle słyszałeś
-
Problem z uruchamianiem BMW E36 320
co do mechaników w sobote w niedziele to moge polecić w okolicah warszawy naprawiają wszystkie samochody inaprawiają a nie wymieniają czenści icałkiem nie drogo
-
Klekot bez sprzęgła
jerzeli to łorzysko na wałku sprzęgłowym to koszt naprawy to500-600zł jerzeli łorzysko wyporowe 300zł plus koszt łorzyska
-
padniety amor KW z tyłu! regeneracja? warto czy nie?
nowe amorki kosztują od 180 -300za sztuke regenerowane od 80zł do 150 w warszawie mugłbym poleciś warsztat ktury regeneruje naprawde bardzo dobrze
-
Jaki akumulator i jak odklejic klosze lamp ?
poprostu wystarczy silikon bezbarwny
-
ile oleju biora wasze bmki??
morzna wymienić uszczelniacze bez ściągania łba jak durzo bierze
-
wymiana tarcz i klockow tylnych.
lis maracje lukasy piszczą
-
ile oleju biora wasze bmki??
morzna wymienić uszczelniacze bez zdejmowania łba