Treść opublikowana przez zbigniewst
-
Szukam sklepu z częściami .Pomożecie ?? :)))
http://sklep.intercars.com.pl/ :shock:
-
520i 24V - sprawdzenie cewek
http://www.unitedbimmer.com/kb-e36-high-performance-ignition-coil-installation.php http://www.unitedbimmer.com/kb-e36-spark-plug-replacement-and-compression-test.php :shock:
-
Jak ogarnąć się z telefonem E39
wszystko mozna....szukaj na forum
-
Klimatyzacja - problem
na odleglosc nie podam ci gdzie ucieka :P jest duzo miejsc :norty:
-
E 39 telefon
http://rapidshare.com/files/71002544/Instrukcja_obs_ugi_BMW_E39_PL_up_by_dunaj2.rar :shock: Co ty podajesz tam nie ma nic na temat telefonu :duh: :duh: :duh: do telefonu jest inna osobna instrukcja :shock: :shock: :shock: jak sobie poczyta to nic nie zaszkodzi :nienie:
-
[e46] jak ustawic zegar
a poszukac nie laska :evil: prawy guzik lewo/prawo :shock: http://bmw7.website.pl/porady_info.htm :roll: http://bmw7.website.pl/porady/licznik.jpg :jawdrop:
-
Wymiana przepływomierza.
pasuja od VW :shock:
-
E 39 telefon
http://rapidshare.com/files/71002544/Instrukcja_obs_ugi_BMW_E39_PL_up_by_dunaj2.rar :shock:
-
POMOCY!!!!!! WYRZUCA PLYN!!! W 523i
masz zle odpowietrzony uklad....zawsze korek i dolewaj plyn na zimnym silniku...odpowietrzniki sa 2 ...poszukaj na forum...duzo tego jest :shock:
-
Jak skasowa INSPEKCJE???i gdzie jest gniazdo diagnostyczne?
ty sie nie spiesz ...poczekaj az sie wkleja zdjecia :norty:
-
Wymiana wycieraczki a pozostawienie sopilera
Ale ja mam E39 i od kierowcy jest dłuższa i guma grubsza :mrgreen: mozna dostac same gumy dl.70 cm. pasuja orginal ...ostatnio wymienialem w E-39 ...koszt to 9.80zl. szt.
-
Odma?????????
czemu nie czytasz postow...100zl. masz w plecy :mad2:
-
Klimatyzacja - problem
serwisant powinien miec
-
jak naciagnac pasek klinowy? Pomocy
nie ten dzial...tu sa gotowe recepty a nie zadawanie pytan :shock: prosze zlikwidowac ten temat bo jak sie cos szuka to takie pytania wyskakuja
-
pomocu podczas jazdy padł mi akumulator!!!
czemu nie czytasz calego tematu :naughty:
-
WENTYLATOR OD KLIMY bmw e39 -ile pinow?montaz od e46??
moze dlugo sucho stala...http://www.bmw-sport.pl/images/smiles/07.gif...tego jej brakowalo :mrgreen:
-
pomocu podczas jazdy padł mi akumulator!!!
nie krec...bedzie slabsze ale nie wcale :shock:
-
pomocu podczas jazdy padł mi akumulator!!!
na poczatek wymien szczotko trzymacz jak nie bedzie ladowania to do elektryka...te objawy co piszesz..wcześniej silnik dusił mi się pojniżej 2 tys. obrotów...to juz nie bylo ladowania :shock:
-
Chwilowy? spadek mocy w 530d
szukaj dobrze...nie zaznaczaj e-60
-
[E46] czujniki cofania
wcisnieta tylko jest :P
-
WANLI
tak powinno byc :P
-
WANLI
przeczytaj co napisales...szczegolnie ostatnie zdanie :shock:
-
WANLI
:duh: :duh: :duh:
-
Klimatyzacja - problem
tu masz instrukcje po PL ale nie wiem czy podane sa bezpieczniki....http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=68496&highlight=instrukcje+obslugi
-
WENTYLATOR OD KLIMY bmw e39 -ile pinow?montaz od e46??
2 bieg jest wspomagajacy uklad shlodzenia...a sprawdzic wentylator mozesz podajac napiecie na poszczegolne piny /brazowy masa/...zobacz %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.bimmerboard.com/members/davidsoine/DSCN0958.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.bimmerboard.com/members/davidsoine/DSCN0959.jpg