Treść opublikowana przez zbigniewst
-
[e46] diesle , ile biora wam oleju
od wymiany do wymiany nie dolewam oleju :shock:
-
Nowa chłodnica - jaką wybrać?
jak bym mogl to pracowalbym :shock:
-
Jaką założyć instalacje LPG BMW 320
przeciez podalem ci stronke....http://www.czakram.pl/ http://www.czakram.pl/nrits.php http://www.czakram.pl/cenamont.php :shock:
-
Nowa chłodnica - jaką wybrać?
ja nigdzie nie pracuje....Nie chce nikogo urazić, ale tylko pomóc.
- Klimatyzacja
-
Jaką założyć instalacje LPG BMW 320
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=77797&highlight=
-
Jaką założyć instalacje LPG BMW 320
andrej88 Zanim zapytasz - POSZUKAJ! troche nizej - POSZUKAJ! :shock:
-
NR VIN BMW E46 COUPE
moze teraz tak robia szyby i oznakowanie samochodu :P
-
Odma?????????
piotres przeciez to ja zaczolem z tym filterkiem....pasuje na 100% nr. kat. ....11 12 7 793 164 a pasuje do modeli...http://bmwfans.info/part-11127793164/
-
Odma?????????
przeciez pokazuje mu :shock: OK, ale niech się wypowiedzą użytkownicy 320d 136KM (piotres , tudm) czy plastikowy separator pasuje do obudowy w wersji przed liftem. Jak tak, nie ma sensu kupować papierowego filtra, jak można kupić już ulepszony, plastikowy separator, który się czyści, ewentualnie wymienia sie tylko uszczelki :) EDIT: Co ja gadam, sam w M47N mialem papierowy filtr i wymieniłem na plasrikowy bez żadnego problemu :D chyba za duzo piwka :mrgreen: :duh:
-
Odma?????????
takkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :P tak wyglada stary typ http://img247.imageshack.us/img247/3338/breatherto2.jpg a nowy ten co pokazalem :P na drugi raz lukrew Zanim zapytasz - POSZUKAJ! :doh:
-
sekwencja 525i
tu masz namiary i wszystko na temat gazu BRC ...polecam bo bardzo dobra i warta wydania kasy...http://www.czakram.pl/ poczytaj te tematy...http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=77818&postdays=0&postorder=asc&start=0 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=69794&postdays=0&postorder=asc&start=0 :shock:
-
Odma?????????
przeciez pokazuje mu :shock: %5B480%3A480%5Dhttp%3A//images32.fotosik.pl/85/4d7937a0e20e43f5.jpg :P [/img]
-
Oelstand Motor Poziom oleju w silniku osiągnął MIN
uzupełnić przy najbliższej okazji :P
-
Ile pali 320d 136KM
http://rapidshare.com/files/70994217/Instrukcja_obs_ugi_BMW_E46_PL_up_by_dunaj2.rar
-
lekki wyciek
zobacz... %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/2511_p.png http://bmwfans.info/original/E39/Lim/523i-M52/ECE/L/M/1998/02/mg-17/ill-17_0099/
-
Odma?????????
to nie filterek tylko obudowa....tu masz filterek....nr.15 %5B640%3A480%5Dhttp%3A//bmwfans.info/original/images/152229_p.png a tak wyglada na zywo.... http://c.wrzuta.pl/wi11463/cea93ae4000b7a1747dd30c7/odma1bn4?type=i&key=likcoLwJg6&ft=f reszta na forum...temat Odma /odpowietrzenie skrzyni korbowej/
-
Pytanie o przepływomierz
tu masz jedna stronke ale czy bedzie :?: sprawdz...http://www.przeplywomierz.pl/sklep,2474,,,01,,pl-pln,16344,0.html tu masz bosch...http://www.autosklep.istore.pl/sklep,1970,,,02,,pl-pln,18104,38333.html
-
Nowa chłodnica - jaką wybrać?
pisz na temat :jawdrop: widze ze firme prowadzisz :P
-
Cegiełki od przebiegu nie znikają
http://rapidshare.com/files/71021541/Instrukcja_obslugi_BMW_E36_PL_up_by_dunaj2.rar :shock:
-
Felgi do BMW
nie wyswietla :shock:
-
Nowa chłodnica - jaką wybrać?
tyle co wiem tam polskich nie maja....maja z DE z 24 miesiace gwarancji i podruby z 12 miesiace gwarancji pytalem sie bo potrzebowalem chlodnicy do E-39 od klimy do 523 :P kosztuje odpowiednio...360 i 320 zl. /klima/ nikt nie da ci 24 miesiace gwarancji jak towar bedzie do kitu :roll:
-
Płyn chłodniczy w kolorze bązu
prosze....http://rapidshare.com/files/71356845/Instrukcja_Obslugi_BMW_E34_PL_up_by_dunaj2.rar :P
-
Felgi cd...
o co chodzi :?: gdzie masz te felgi :?:
-
Jak odczytać kolor samochodu?
moze tu cos znajdziesz...to jest e-36/46 http://www.m3forum.net/m3forum/showthread.php?t=63496 lub tu...http://www.bimmerdiy.com/dir/e34