Treść opublikowana przez zbigniewst
-
podswietlenie licznika i innych...
sprawdz przy wylaczniku swiatel i regulacji ostrosci /jasnosci/podswietlenia :roll:
-
LPG bomba
jak nie mialo wywalic....http://www.tvn24.pl/-1,1543853.1,wiadomosc.html :shock:
-
Pomocy! Zapala się kontrolka ABSu i prąd zdycha. Co to jest?
bynajmiej zapamietasz na cale zycie :clap: :clap: :clap:
-
LPG bomba
to sa wypowiedzi ludzi co nie mieli do czynienia z gazem...tak samo mogl wywalic zbiornik paliwa :shock:
-
Pomocy! Zapala się kontrolka ABSu i prąd zdycha. Co to jest?
zrob to co kolega pisze...ladowanie...ponizej 10.5v zapala sie ABS i inne :shock:
-
Jak zamienić BMW ?
poczytaj sobie na temat gazu...kalkulator masz...http://www.czakram.pl/
-
Czy mogła pęknąć głowica?
na goracym silniku jak odkrecisz korek zawsze wywali ci plyn :shock:
-
pytanie odnośnie TULEI PŁYWAJĄCYCH oraz SWORZNIA WAHACZA ZEW
kup kompletne tuleje i wtedy rozkrecasz 2 sruby na strone :shock: taki kup....http://moto.allegro.pl/item325981171_bmw_e36_tuleja_wahacza_nowa_silent_block.html
-
Co lepsze BRC czy STAG 300??
mozesz przeliczyc sobie...http://www.autocentrum.pl/go/147__Kalkulator_LPG.html
-
ZUŻYTE ROLKI A ZUŻYTY PASEK JAK POZNAC ????????
zdejmij pasek ..pokrec rolkami i bedziesz wiedzial :shock:
-
ciekawostka z ASC
a co to za roznica :norty: ....kola sie slizgaja a sprzeglo sie nie pali :shock:
-
320d 330d. Prosze o info.
1-generacja to 136KM 2-generacja to 150KM :shock:
-
Wentylator klimatyzacji wspomaga układ chłodzenia?
a masz wisko czy elektryczny wenty...nie chodzi mi o klime :roll:
-
Wentylator klimatyzacji wspomaga układ chłodzenia?
sprawdz stan plynu na zimnym silniku odkrecajac korek a nie przez plastyk...wentylator musi byc sprawny :shock:
-
Sekwencja do E32 750i
cos zle z wami po swietach....http://www.czakram.pl/nrits.php
-
Sekwencja do E32 750i
http://www.czakram.pl/ a tak wyglada...http://www.czakram.pl/autofoto.php
-
Co lepsze BRC czy STAG 300??
tu masz serwis na caly kraj....a po drugie jest zalozony w E-39 w rodzinie.... http://www.czakram.pl/
-
Co lepsze BRC czy STAG 300??
poczytaj to....http://www.autoeko.pl/?a=2 nic nie ma mowy o tym co piszesz i tak jest naprawde :shock:
-
NAPRAWA PODSWIETLENIA POKRETEL
poprawiono :shock:
-
Co lepsze BRC czy STAG 300??
nie pisz glupot :nienie: poczytaj na temat gazu i sobie zaloz i wtedy wystawiaj opinie :P
-
Co lepsze BRC czy STAG 300??
ja polecam BRC ....http://www.autoeko.pl/?a=2
-
inspekcja
slabo szukales....http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=69477&highlight=kasowanie+inspekcjihttp://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=69936&highlight=kasowanie+inspekcji http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=68372&highlight=kasowanie+inspekcji http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=76023&highlight=kasowanie+inspekcji
-
tabliczka znamionowa
zbigniewst odpowiedział(a) na Pawel83 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnehttp://rapidshare.com/files/71021541/Instrukcja_obslugi_BMW_E36_PL_up_by_dunaj2.rar :shock:
-
LPG trójmiasto na prawde dobry warsztat SZUKAM
ja jechalem do Chojnic a mam przeszlo 100km podalem ci dobrego fachowca....tu masz caly wykaz ale czy wszyscy sa ok. to nie wiem....http://www.czakram.pl/nrits.php
-
centralny zamek
za centralny zamek ten modul jest odpowiedzialny...http://www.allegro.pl/item322009518_bmw_5_3_komputer_modul_sterownik.html