Treść opublikowana przez Mlodzik18
-
Jak zmienić język poleceń głosowych CCC e91 2008?
No dzięki bardzo za odpowiedź. Wiele czasu zaoszczędziłem dzięki Tobie. Gdyby zwykły DCAN działał z ISTą to bym nią zrobił, ICOMa nie mam.
-
Aktualizacja navi profesional ccc progmanem v32
Hej, Chciałbym zrobić update modułów CCC w mojej e91 2008. Mam tylko kabel K-DCAN więc będzie to trwało długo. Jednak słyszałem, że często ludziom wywala błąd przy aktualizacji CCA060. Masz jakieś rady, jak zrobić aby nic się nie wywalilo? Ja chcę zmienić w swojej soft, ponieważ mam zamiar mieć sterowanie głosem w języku angielskim. Z góry dzięki.
-
Jak zmienić język poleceń głosowych CCC e91 2008?
Podbijam. Jeśli ktoś będzie tak łaskawy i ma wiedze to proszę o pomoc. Po dodaniu VO $851 i usunięciu $853 i resecie modułów CCC zniknęło Voice Input. Gdy chciałem zaktualizować soft w module CCA060 to zaproponował mi soft, który zawiera $620, $853 itp. Czyli z voice control i wersja angielska. Pomyślałem sobie, że jestem w domu i po aktualizacji wszystkich modułów CCC po kolei będzie Voice Input w wersji angielskiej. Jednak jeszcze nie robiłem aktualizacji, ponieważ trwa ona bardzo długo i wiadomo jest jakieś ryzyko, że coś się posypie na zwykłym kabelku OBD. Dodatkowy problem to pytanie czy nie będę potrzebował kodów FSC aby ponownie aktywować Voice Input. Mam fabryczną opcję $620, więc z tego co wyczytałem nie będę potrzebował FSC, lub dostanę go za darmo. Jeśli ktoś potrafi mi odpowiedzieć na pytanie czy aktualizacja 5 modułów CCC załatwi sprawę i będę miał voice input wersji EN to będę wdzięczny?
-
Pomoc w diagnozie screenów z INPA
Moim zdaniem to sondy przed katalizatorem. Powiedz jakie masz objawy?
-
Asystent swiateł drogowych
Masz tutaj: http://allegro.pl/bmw-lusterko-wsteczne-ec-led-fla-full-opcja-i3005116880.html Akurat jest drogie, ale spokojnie jak poszukasz to znajdziesz taniej :)
-
E60 - PDC Failture!
Tak, na pewno się powtórzy, no chyba, że zalało Ci sterownik i teraz już jest sucho ;)
-
E60 - PDC Failture!
Zapodaj DISa jak masz kabelek do diagnozy i wszystkiego się dowiesz :)
-
E90 - aktualizacja sterownika silnika przez winkpf ??
Musisz mieć zaimportowane pliki dla e46, nie możesz używać innych. Po za tym co chcesz zrobić? Tylko zaktualizować sterownik? Wybierz comfort mode i niech sam Ci zasugeruje najnowszy.
-
E90 wyskakująca jedynka/wymiana skrzyni
Skrzynie dostaniesz za niecałe 1000 zł z luzem.
-
Felgi 20" w BMW E91.. E90 E92 E93
Odnośnie dużych kół, to myślę, że 20" jest o wiele bardziej odpowiednie w e9x niż 21" w najnowszym Oplu Astra. Jakiś czas temu byłem we Włoszech i szedłem obok takiego salonu Opla, taka ładna wersja na wystawie stała, podszedłem, patrze na koła a tam 21". Wyglądało to jakoś normalnie. Nie wiem te samochody nowe jakieś takie wielkie robią, mimo, że to kompakt ;)
-
Asystent swiateł drogowych
Doposażyłem auto w FLA. Działa świetnie. Nie zrobiłem fotorelacji, bo było zimno i dłubalem w garazu bez ogrzewania. Generalnie montaż i kodowanie jest naprawdę banalne. Wystarczy podpiąć dwa kabelki do FZD w podsufitce, tam pod lampką (kabelek pomarańczowy i zielony) i do lusterka. Wtyczki i kable można kupić w ASO za grosze. Zrobiłem tak, aby nic nie ciąć w aucie, zmostkowałem kabelek i dodałem dodatkową wtyczkę. Aby to zrobić porządnie trzeba zamówić: 61130005197 - 4x 61130005198 - 2x 61138377072 - 2x 61136931929 - 1x Gdybyście potrzebowali pomocy do dajcie znać, pomogę.
-
Asystent swiateł drogowych
No spoko, zrobię tak, porobię fotki przy instalacji i wkleję.
-
Asystent swiateł drogowych
Odświeżę trochę temat, bo właśnie instaluje takie lusterko u siebie. Możecie mi powiedzieć czy moduł FZD jest w każdym e9x? Czy tylko w tych, które mają szyberdach/panorama-dach?
-
Dobry prostownik do flashowania, WinKFP?
Witam, Możecie mi powiedzieć jaki prostownik mogę kupić, aby móc bezpiecznie flashować sterowniki w aucie? Czy to jest coś warte: http://allegro.pl/prostownik-agri-50-12v-24v-30-50a-ladowarka-320ah-i3009132187.html ? Jeśli nie to co byście polecili?
-
Interfejs do E90
Podaj rocznik auta.
-
e90 2008 WBAVG11010A569601 Włocławek
Mlodzik18 odpowiedział(a) na link2jack temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLOL, kolejna okazja, z takim przebiegiem auto to trochę tanio się wydaje. Po za tym Szczepan ja nic...
-
Jak połączyć się z SSS?
Po długich walkach rozwiązałem problem. Trzeba było zainstalować specjalnego patcha, który jest obrazem .iso
-
CC-ID 29 raz jest raz nie, o co może chodzić?
Może wrzuć błędy z INPY, będzie łatwiej. Masz taką możliwość?
-
Aktualizacja HKOML2 - Sp-daten. Licznik nie działa !
No tak właśnie zostało to zrobione :) Z flash'em wszystko było ok, wystarczyło tylko przekodować moduł kombi :). Dzięki.
-
E91 320d LCI M-pakiet A670558
Mlodzik18 odpowiedział(a) na adisan82 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen M-pakiet jest piekny, auto naprawdę ładne, ale moim zdaniem chyba troszkę drogie. Za 16-18k EUR bym brał. Jednak tutaj z opłatami wyjdzie jakieś 85k PLN, a to dużo za taki przebieg i jeszcze z jakąś długą przerwą w serwisie.
-
Jak połączyć się z SSS?
Taki komunikat wyskakuje mi podczas odczytywania VO. Nie rozumiem, z modelem e39 lub e46 łączy i czyta bez problemów a z mim e91 nie. Może mi ktoś powiedzieć jak mam to ustawić? http://imageshack.us/a/img580/3149/ssszx.png Dzięki.
-
Zakup samochodu w niemczech
No nie, bo możesz mieć przy sobie tylko określoną ilość gotówki.
-
Zmiana numeru VIN w sterowniku Poduszki Powietrznej BMW E60
Warto się zarejestrować i zadawać pytania na: www.e90post.com www.bmwcoding.com http://forums.bimmerforums.com/forum/index.php Generalnie od kilku dni tam jestem i żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Gdybym za wszystko chciał płacić to nie kupowałbym kabelka do mojego auta :). Forum jest po to, aby się czegoś dowiedzieć, jednak zauważyłem, że od długiego czasu mało kto chce tutaj pomóc...
-
DRL E91 2006 światła dzienne
3.1.0 musisz mieć. Ja próbowałem 3.0.8 i nie mogłem.
-
BMW 530 3.0 TDI 251KM,SILNIK 70TYŚ WBANC71060B631020
Mlodzik18 odpowiedział(a) na corsaink temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie no autko "pinkne", ino brać :D. A tak na poważnie to jestem załamany i nawet nie chce sobie wyobrażać jaki to szrot i skarbonka bez dna ;)