Treść opublikowana przez Mlodzik18
-
bmw e39 v12 vin WBADE61060BU80289
Mlodzik18 odpowiedział(a) na k-o-n-r-a-d1993 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKupa szrotu :D
-
Szukam programu Inpa, dis do bmw e46 330d
http://chomikuj.pl/mlodzik1/GT1-DIS-V57-V44CIP-ENG+vmware http://chomikuj.pl/mlodzik1/INPA+for+DIS/INPA/INPA_na_win-xp_vmware_trandolf-V2-dla_DIS,2520211881.rar http://chomikuj.pl/mlodzik1/Vmware+Workstation+9+Keygen/VMware.Workstation.v9.0.0.812388.Incl.Keymaker-ZWT Ściągnij te pliki, jak już ściągniesz to powiem Ci jak to zainstalować, generalnie jest to banalne.
-
E92 335i. Automat vs. Manual
A ktory masz rok i miesiac produkcj?
-
E92 335i. Automat vs. Manual
Ja tez bylem zachwycony tym modem. Najlepsze jest to, ze jego wgranie zajmuje niecale 5 minut ;)
-
Jak aktywować zmieniarkę CD
Zainstaluj Standard tools 2.12, po tym jak zainstalowałeś INPE. Musisz mieć wersje 4.01 i będzie ok. Pózniej musisz dobrze zaktualizować daten, najlepiej 49
-
E92 335i. Automat vs. Manual
Data produkcji, oczywiście. ZAwsze możesz sprawdzić w realoem VIN i będziesz wiedział. Jeśli przebieg prawdziwy i auto serwisowane w Niemczech to ja by spokojnie brał.
-
E92 335i. Automat vs. Manual
ni slyszalem, aby bylo cos takiego do n47
-
E92 335i. Automat vs. Manual
Alpina B3 ma taka sama skrzynie. MOżna wgrać soft prze WinKfp i znacznie przyspieszyć jej działanie. Żeby nie nudzić, po prostu jeździsz, ze skrzynia A;piny B3 :). Zamiast D, S, na desce widzisz S1 S2, D1, D2 Miałem z tym do czynienia i jest naprawdę niezły fun :). Flashowałem już wiele 335i. Skrzynia zmienia biegi płynniej, bardziej precyzyjnie i z dużo lepszymi odczuciami (całkiem obiektywnymi) . Po za tym redukcja biegów następuje błyskawicznie i w dodatku autko kręci się troszkę wyżej zanim zmieni bieg. Flash nadaje się do silników N54 i N55. Działa nie tylko w e90, ale także w e84, e87 etc.
-
Jak aktywować zmieniarkę CD
http://chomikuj.pl/mlodzik1/sp-daten+49.0+E89 http://chomikuj.pl/mlodzik1/BMW+Standard+Tools+2.12
-
E92 335i. Automat vs. Manual
łopatki można dołożyć, kup po 03.2007, wgrasz sobie soft alpiny i będziesz miał skrzynie, która działaa szybciej niż DTC ;)
-
INPA pomoc w analizie LIVE
A jakie są objawy problemów z Twoim autem?
-
E92 335i. Automat vs. Manual
Do 335i Automat po 03.2007 można wgrać do skrzyni soft z Alpiny B3, wtedy skrzynia chodzi 10x lepiej :)
-
bmw 335i Poznan WBAWB71007P030027
Mlodzik18 odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażO to samo chciałem spytać :D
-
E90 Sprawdzenie / potwierdzenie przebiegu. Jaki interfejs ?
Nie chodzi o książkę, tylko o dilera BMW, który poda Ci przeglądy i stan przebiegu podczas gdy były one robione. Magik od przebiegów powinien Ci to odczytać na stole.
-
E90 Sprawdzenie / potwierdzenie przebiegu. Jaki interfejs ?
Nie ma opcji, żebyś sprawdził przebieg kabelkiem. W e90 jest on zapisany w liczniku i w module CAS, dodatkowo w kluczyku, ale kluczyk czyta z auta więc po cofnięciu wystarczy, że ktoś chwilę pojeździ i przebieg będzie taki sam wszędzie. Są 2 pewne opcje: - Serwis i historia przeglądów - Wyjęcie sterownika silnika fizycznie "na stół" i odczytanie z niego przebiegu. (Jak widzisz metoda bardzo inwazyjna i musisz mieć magika, który Ci to zrobi) Ta opcja raczej nie przejdzie bo sprzedający nie zgodzi się na to ;)
-
E90 Wymiana Ecu-czy trzeba programowac?
Czyli co, tylko na stole? Czy jakiś ICOM?
-
E90 Wymiana Ecu-czy trzeba programowac?
A dlaczego nic nie da?
-
E90 Wymiana Ecu-czy trzeba programowac?
Można to zrobić jak masz kabelek. Wymagany soft i świeże sp-daten. Obowiązkowo musi być programowanie, nie jest to jakieś skomplikowane.
-
Prośba o odczytanie najnowszej wesji softu z linku albo TISa
Miałem tak samo, aktualizowalem uzywajac Comfort Mode i wszystko jest ok. Niby jest problem w takim przypadku z I-level.
-
INPA - jak ustawić język angielski???
Witam, Macie pomysł jak zrobić język angielski z INPY 5.02? Mam tam pliki ENG, ale wszystko jest po niemiecku. Jakieś sugestie? Będę wdzięczny.
-
e90 DRL problem
Musisz wybrać E89.
-
INPA - co to za funkcja?
Witam Panowie, Ma ktoś wiedzę do czego służą funkcje na screenach poniżej? Czy to jest coś do programowania kluczyków? Zastanawia mnie to bardzo. Czy słyszeliście o czymś takim jak INPA script Car Access System 4.01? http://img18.imageshack.us/img18/3830/photohnnl.jpg http://img692.imageshack.us/img692/1032/photo1xyri.jpg http://img441.imageshack.us/img441/2834/photo2tp.jpg http://img90.imageshack.us/img90/9205/photo3we.jpg http://img577.imageshack.us/img577/9033/photo4ms.jpg
-
318d Zerwany łańcuch N47D20A a N47D20C - różnice???
Musi się wypowiedzieć ktoś kto to robił, bo moim zdaniem sterownik silnika i graty i wszystko podejdzie. A tak BTW to pomysł macie super, bo ten silnik N47N jest dużo dużo lepszy niż N47
-
318d Zerwany łańcuch N47D20A a N47D20C - różnice???
Raczej nie będzie to proste, bo już jest soft inny i trzeba by mocno mieszać. Nie wiem czy nawet serownika silnika nie musiałbyś mieć. Raczej łatwiej będzie jak sprzedasz ten silnik i kupisz N47d20c 177 KM
-
318d Zerwany łańcuch N47D20A a N47D20C - różnice???
Sinik, który kupiłeś to chyba N47N, który pojawił się pod koniec 2009 roku i już miał chyba 184 KM, on tez ma oznaczenie N47D20C, ale jest już duzo nowszy. Generalnie powinieneś kupić silnik N47D20C, który miał 177 KM i był produkowany do 09.2009