Treść opublikowana przez Mlodzik18
-
Wymiana zegarow w e90 2.0D
Nie mogą być z r6, musisz szukać z r4. Numerami się nie martw.
-
Wymiana zegarow w e90 2.0D
Każdy od 2.0d do 03/2007 będzie pasował do Twojego auta. Np ten: http://allegro.pl/licznik-zegary-bmw-3-e90-e91-2-0-diesel-14369510-i3262540258.html W liczniku musi Ci jakiś spec wlutować nową kość pamięci i zapisać w niej przebieg taki jak w CAS.
-
e60 sp daten
Zrob screena tego bledu.
-
e60 sp daten
ECU -> EDIABAS\ECU SGDAT -> NCSEXPER\SGDAT DATEN -> NCSEXPER\DATEN i NCSEXPER\DATEN\E60
-
Zabawa NCS - Nie odpale auta! POMOCY!
Zawsze przekoduj moduł jak coś Ci nie idzie, wtedy wszystko wraca do ustawień domyślnych.
-
Zabawa NCS - Nie odpale auta! POMOCY!
Przekoduj te moduły i pewnie wszystko wroci do normy.
-
e60 sp daten
Tak, to problem sp-daten, albo jak kolega ma nowsze auto, a Ty stary kabel to tez moze byc problem. Pobierz to z chomika: http://chomikuj.pl/mlodzik1/sp-daten+49.0+e60+lite/49.0_sp-daten_E60_lite,2589299730.rar To tylko 16 MB, tylko to dają w gratisie po zarejestrowaniu.
-
Zabawa NCS - Nie odpale auta! POMOCY!
Nie pamiętasz co zmieniłeś? Bawiłeś się tylko NCSExpert?
-
Jak zainstalowac inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss na WIN7
No jak dla Ciebie problemem jest zarejestrować się w 3 minuty to trudno.
-
Jak zainstalowac inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss na WIN7
Masz na chomikach: http://chomikuj.pl/mlodzik1/INPA+for+DIS/INPA
-
Ista/d Ista/p
Ktoś może podzielić się informacją jak połączyć oryginalnego ICOMa z ISTĄ w trybie offline? Klon łączy się bez problemów, ale oryginał już nie. Inna sprawa to czy spotkaliście się z tym, że 4 dioidy w ICOMie świća się non stop na czerwono i nie można się z nim połaczyć. Stało się to po aktualizacji firmware'u. Tzn. chwile po aktualizacji wszystko bylo ok, update przeszdl z sukcesem, i iTool radar go widzial. Jednak w aucie prawie całkowcie wyczerpała się bateria i ICOM już nie chciał normalnie działać. Są tylko 4 czerwone diody LED zapalone po podłączeniu go do auta. Jest to również oryginlny ICOM. Możecie coś doradzić?
-
INPA- aktualizacja skryptu ECU
Tutaj masz pakę z sp-daten do e38. Najświeższa jaką da się pobrać 49.3. http://chomikuj.pl/mlodzik1/sp-daten+49.3+E38
-
[e46] Poziomowanie xenon 'ów
Włącz NCSdummy i poprzełączaj te opcje. Może coś z tego wyjdzie.
-
Problem z silnikiem - jestem w trasie
Kolego, zanim powiesz "bzdura" to się trochę zastanów. Wciąż mówimy o silnikach z e90 N47. W e90 od początku 2010 weszły N47N (184KM) i nie mówimy o silnikach z X1 e84, bo tam N47N pojawiły się chyba od połowy 2011. Także spokojnie i czytaj uważnie. Silniki w e90 i ich progress jest inny niż w e60 / X1. Spoko, można szukać silnika z X1 do bodajże marca 2011 (N47 177KM, 143KM) i będzie pasował, ale to wciąż stara jednostka N47D20C.
-
[e46] Poziomowanie xenon 'ów
Poszukaj czegoś w tym stylu: AUTO_LWR_ENABLE Albo podobnych. Musi być na nicht_aktiv
-
[E60] Jak w ncs wyłączyć sprawdzanie maty pasażera ?
Moduł od Airbag'a, w sumie nie pamiętam jaki to jest w e60, ale zmień parametr. BELEGUNGSERKENNEUNG_BF oc3 na BELEGUNGSERKENNEUNG_BF Keine_sbe Musisz wypiąć wtyczkę, zakodować i wykasować błąd airbaga. To wszystko.
-
BMW 120d interpretacja błędów INPA
Wklej ponownie, bo nic nie widać.
-
SSS PROGMAN K + D CAN
A masz Winkfp? Może zaprogramuj DME przez Winkfp. Nie wydaje mi się, aby tam coś było trzeba przekodowywać.
-
SSS PROGMAN K + D CAN
Ale silnik już Ci odpala? Tylko masz błędy? Znajdę gdzieś patch do SSS, aby działał z Twoim autem i Ci wysle. Nie jestem teraz w domu.
-
SSS PROGMAN K + D CAN
Jakiego sterownika?
-
Przydatne rzeczy które można włączyć za pomocą ncs expert
No mógłbym, z tym, że muszę poczytać w którym miejscu w e46 to zmienić. Bo w e9x i e6x to nie problem ;)
-
Przydatne rzeczy które można włączyć za pomocą ncs expert
Jak masz kabelek to ogarniesz z czasem. Zainstaluj NCS, pobierz najnowsze SP-daten i czytaj czytaj czytaj, nie jest to takie trudne jak sie wydaje ;) http://chomikuj.pl/mlodzik1/BMW+Standard+Tools+2.12 http://chomikuj.pl/benokogel/diagnostyka+BMW/SP+Daten+v41/e46/SP-daten-E46,1066999094.7z
-
SSS PROGMAN K + D CAN
Przypuszczam, że chodzi Ci o model E9x albo E6x? Nie używaj do tego SSS, zainstaluj WinKfp i przeprogramuj nim sterownik. SSS jest do kitu i potrafi uwalić coś bez przyczyny. Na twój problem jest rozwiązanie i jest to dość proste, ale dobrze Ci radzę, abyś programowanie zrobił przez Winkfp.
-
[e46] problem ncs VIN is faulty
Nie, nie masz się o co martwić jak wszystko działa.
-
Przydatne rzeczy które można włączyć za pomocą ncs expert
Hej, Tutaj mozesz sobie o tym poczytac http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=25&t=73650&start=740 Na pewno w Twoim aucie możesz sobie ustawić inna predkość do ryglowania. Po prostu dzieki nettodat.trc możesz indywidualizować dany parametr, a nie tylko parametry w danym module.