Treść opublikowana przez Mlodzik18
-
e90 320i, 2005r, Luboń WBAVA71000PR92204
Mlodzik18 odpowiedział(a) na adrianCB temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzkoda tylko, że te 320si się tak psują.
-
Jak zainstalowac inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss na WIN7
Tak, ja mam na Win8. Standard Tools 2.12 i wymus kompatybilnosc.
-
E91 złe ustawienia DRL
Zrob zrzut RLS
-
E91 złe ustawienia DRL
Tak, w module RLS. Zrzuc trc.
-
[E60] NCS nie czyta CCC
A tą navi masz oryginał czy dokładałeś?
-
E91 złe ustawienia DRL
Jaki rocznik auta? Ustaw Auto Light Sensitivity w Idrive na LOW Będzie ok. Na auto w dzień będą DRL a jak się zrobi ciemno to włączą się xenony. Ja tak ustawiłem.
-
E60 530d, Pleszew, 2003, WBANC71020B626543
Mlodzik18 odpowiedział(a) na berciak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI ten przebieg... ah co za okazja :D
-
inpa problem ddm 6.0 n57 535d e61 e60 ads
Tutaj odpowiedź. Wszystko masz ok, wystarczy edytować jeden plik i będzie ok.
-
[e91] problem z kodowaniem fla
Może walnij flasha przez Winkfp, to trwa 5 minut i może pomoże.
-
E90 - aktualizacja sterownika silnika przez winkpf ??
http://chomikuj.pl/mlodzik1/sp-daten+49.3
- Ista/d Ista/p
-
Ista/d Ista/p
A znacie haslo, aby sie zalogować?
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
A co chcesz zakodować? Nie lepiej kupić sobie kabelek?
-
Wymiana modułu CCC problem z kodowaniem w winfkp
W sumie nie. Teraz wszystko jasne :mrgreen:
-
Wymiana modułu CCC problem z kodowaniem w winfkp
Ale ja dalej tego nie rozumiem. Nie wiem, uważasz, ze to zabierze Ci klienta? Czy boisz się o to, że ktoś inny wykorzysta to i zarobi na tym?
-
Wymiana modułu CCC problem z kodowaniem w winfkp
Zgadzam się z Tobą, tylko problem, że często tutaj nikt nie pomaga (akurat nie mówię o Tomek020). Kasę każdy chce skroić i nikt nie chce dzielić się wiedzą, jednak to jest trochę błąd bo i tak Ci, którzy nie chcą robić czegoś sami to i tak nie będą, a Ci, którzy chcą się nauczyć czegoś to w końcu dopną swego i odkryją to. Ja w wielu dziedzinach mam tak, że po prostu nie ruszam tematu: np. po kwestie prawne idę do prawnika, a przecież mógłbym wertować tysiące stron w internecie w poszukiwaniu informacji. Inna sprawa to właśnie zainteresowanie/hobby, niektórzy pytający i proszący o pomoc nie szukają koniecznie oszczędności, tylko tak jak kolega wyżej starają się czegoś nauczyć bo po prostu interesuje ich to (na takich nikt na pewno nie zarobi). Chyba właśnie o to chodzi i myślę, że ukrywanie informacji na forum jest bez sensu. Zasada powinna być taka: "wiesz a nie chcesz powiedzieć to się nie odzywaj".
-
Ista/d Ista/p
Próbowałem zmapować vmware workstation, ale wywalał mi jakiś dziwny błąd. Możliwe, że przez to, że używam Windows 8.
-
Ista/d Ista/p
Więc tak, oryginalny ICOM się popsuł, dlatego nie dało się zrobić żadnego awaryjnego flasha. Dzięki za pomoc kolego Nerwus, BMW wymieniło ICOMa na nowego i teraz śmiga bez problemu. Jakiś fuck up fabryczny. Dodałem oryginalnego ICOM'a do shackowanego ISSS i ISID, (Chinski ISID i ISSS ma dodany numer seryjny i MAC adres chińskiego klona ICOMa, więc oryginał nie będzie działał bez dodania plików z numerami seryjnymi i adresem MAC). Procedura dosyć prosta poniżej: Należy utworzyć w (XXXXXXX to numer seryjny Waszego ICOMa) Dla ISID: 1) x:\apps\wsm\apps\manager\data\DeviceInventory-ICOMXXXXXXX.xml 2) x:\apps\wsm\apps\manager\data\UnitRegistration-ICOMXXXXXXX.xml 3) x:\apps\wsm\apps\agent\data\DeviceInventory-ICOMXXXXXXX.xml 4) x:\apps\wsm\apps\agent\data\UnitRegistration-ICOMXXXXXXX.xml Można wzorować się na plikach z numerem seryjnym ICOMa chińskiego i po prostu te pliki skopiować i zmienić ich nazwę oraz zawartość (Mac adres i numer seryjny) Należy też dodać MAC adres do PXEBootDevices w lokalizacji, najlepiej zmienić z chińskiego mac adresu na ori: 1) X:\apps\wsm\apps\manager\data\PXEBootDevices.xml Analogicznie postępujemy z ISSS z tym, że tam nie ma PXEBootDevices, ani lokalizacji "manager" więc musimy tylko zrobić to z dwom plikami: 1) x:\apps\wsm\apps\agent\data\DeviceInventory-ICOMXXXXXXX.xml 2) x:\apps\wsm\apps\agent\data\UnitRegistration-ICOMXXXXXXX.xml Trochę mi zajęło rozgryzienie tego, ale teraz wszystko śmiga. Jakbyście mieli pytania to chętnie pomogę. P.S. Do zamontowania dysku *.vmdk by mieć dostęp do plików z ISTĄ najlepiej użyć WINMOUNT.
-
jak zakodować tempomat E90
TO pewnie najłatwiej znacjonalizować DSC i ustawić czujnik kąta skrętu przez DIS. W każdym bądź razie jeśli wszystko jest zainstalowane poprawnie to pewnie, nie wymaga to żadnej większej filozofii?
-
E61 530xd WBANP71040CY09554
Mlodzik18 odpowiedział(a) na BaX temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNieźle wypchana.
-
jak zakodować tempomat E90
Jak wszystko masz już zainstalowane fizycznie to dodaj tylko $540 do VO i przekoduj NFRM, CAS, KOMBI. 2 minuty roboty, potrzebujesz kabelek za ok 140 zł.
-
e60 sp daten
Wyslij mi maila na PW, podesle CI profile.
-
e60 sp daten
http://chomikuj.pl/mlodzik1/BMW+Standard+Tools+2.12
-
e60 sp daten
Za stary NCS expert.
-
BMW 330 xd WBAEX71050JX54334 Lubin
Mlodzik18 odpowiedział(a) na aniasmyk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprawdź przebieg, wydaje się za mały ;)