Skocz do zawartości

Mlodzik18

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mlodzik18

  1. Tak, ja mam na Win8. Standard Tools 2.12 i wymus kompatybilnosc.
  2. Zrob zrzut RLS
  3. Tak, w module RLS. Zrzuc trc.
  4. A tą navi masz oryginał czy dokładałeś?
  5. Jaki rocznik auta? Ustaw Auto Light Sensitivity w Idrive na LOW Będzie ok. Na auto w dzień będą DRL a jak się zrobi ciemno to włączą się xenony. Ja tak ustawiłem.
  6. Tutaj odpowiedź. Wszystko masz ok, wystarczy edytować jeden plik i będzie ok.
  7. Może walnij flasha przez Winkfp, to trwa 5 minut i może pomoże.
  8. http://chomikuj.pl/mlodzik1/sp-daten+49.3
  9. Mlodzik18 odpowiedział(a) na tmks2 temat w Diagnoza komputerowa
    Jakie?
  10. Mlodzik18 odpowiedział(a) na tmks2 temat w Diagnoza komputerowa
    A znacie haslo, aby sie zalogować?
  11. A co chcesz zakodować? Nie lepiej kupić sobie kabelek?
  12. W sumie nie. Teraz wszystko jasne :mrgreen:
  13. Ale ja dalej tego nie rozumiem. Nie wiem, uważasz, ze to zabierze Ci klienta? Czy boisz się o to, że ktoś inny wykorzysta to i zarobi na tym?
  14. Zgadzam się z Tobą, tylko problem, że często tutaj nikt nie pomaga (akurat nie mówię o Tomek020). Kasę każdy chce skroić i nikt nie chce dzielić się wiedzą, jednak to jest trochę błąd bo i tak Ci, którzy nie chcą robić czegoś sami to i tak nie będą, a Ci, którzy chcą się nauczyć czegoś to w końcu dopną swego i odkryją to. Ja w wielu dziedzinach mam tak, że po prostu nie ruszam tematu: np. po kwestie prawne idę do prawnika, a przecież mógłbym wertować tysiące stron w internecie w poszukiwaniu informacji. Inna sprawa to właśnie zainteresowanie/hobby, niektórzy pytający i proszący o pomoc nie szukają koniecznie oszczędności, tylko tak jak kolega wyżej starają się czegoś nauczyć bo po prostu interesuje ich to (na takich nikt na pewno nie zarobi). Chyba właśnie o to chodzi i myślę, że ukrywanie informacji na forum jest bez sensu. Zasada powinna być taka: "wiesz a nie chcesz powiedzieć to się nie odzywaj".
  15. Mlodzik18 odpowiedział(a) na tmks2 temat w Diagnoza komputerowa
    Próbowałem zmapować vmware workstation, ale wywalał mi jakiś dziwny błąd. Możliwe, że przez to, że używam Windows 8.
  16. Mlodzik18 odpowiedział(a) na tmks2 temat w Diagnoza komputerowa
    Więc tak, oryginalny ICOM się popsuł, dlatego nie dało się zrobić żadnego awaryjnego flasha. Dzięki za pomoc kolego Nerwus, BMW wymieniło ICOMa na nowego i teraz śmiga bez problemu. Jakiś fuck up fabryczny. Dodałem oryginalnego ICOM'a do shackowanego ISSS i ISID, (Chinski ISID i ISSS ma dodany numer seryjny i MAC adres chińskiego klona ICOMa, więc oryginał nie będzie działał bez dodania plików z numerami seryjnymi i adresem MAC). Procedura dosyć prosta poniżej: Należy utworzyć w (XXXXXXX to numer seryjny Waszego ICOMa) Dla ISID: 1) x:\apps\wsm\apps\manager\data\DeviceInventory-ICOMXXXXXXX.xml 2) x:\apps\wsm\apps\manager\data\UnitRegistration-ICOMXXXXXXX.xml 3) x:\apps\wsm\apps\agent\data\DeviceInventory-ICOMXXXXXXX.xml 4) x:\apps\wsm\apps\agent\data\UnitRegistration-ICOMXXXXXXX.xml Można wzorować się na plikach z numerem seryjnym ICOMa chińskiego i po prostu te pliki skopiować i zmienić ich nazwę oraz zawartość (Mac adres i numer seryjny) Należy też dodać MAC adres do PXEBootDevices w lokalizacji, najlepiej zmienić z chińskiego mac adresu na ori: 1) X:\apps\wsm\apps\manager\data\PXEBootDevices.xml Analogicznie postępujemy z ISSS z tym, że tam nie ma PXEBootDevices, ani lokalizacji "manager" więc musimy tylko zrobić to z dwom plikami: 1) x:\apps\wsm\apps\agent\data\DeviceInventory-ICOMXXXXXXX.xml 2) x:\apps\wsm\apps\agent\data\UnitRegistration-ICOMXXXXXXX.xml Trochę mi zajęło rozgryzienie tego, ale teraz wszystko śmiga. Jakbyście mieli pytania to chętnie pomogę. P.S. Do zamontowania dysku *.vmdk by mieć dostęp do plików z ISTĄ najlepiej użyć WINMOUNT.
  17. TO pewnie najłatwiej znacjonalizować DSC i ustawić czujnik kąta skrętu przez DIS. W każdym bądź razie jeśli wszystko jest zainstalowane poprawnie to pewnie, nie wymaga to żadnej większej filozofii?
  18. Jak wszystko masz już zainstalowane fizycznie to dodaj tylko $540 do VO i przekoduj NFRM, CAS, KOMBI. 2 minuty roboty, potrzebujesz kabelek za ok 140 zł.
  19. Wyslij mi maila na PW, podesle CI profile.
  20. http://chomikuj.pl/mlodzik1/BMW+Standard+Tools+2.12
  21. Za stary NCS expert.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.