Treść opublikowana przez Mlodzik18
-
Przydatne rzeczy które można włączyć za pomocą ncs expert
Wydaje mi się, że tylko przez nettodat da sie to ustawic.
-
[e60] Lighting system! Stop vehicle Błąd 9CC0 Pomocy
Sorry, trochę nie mogłem śledzić tematu. Nie masz przypadkiem włączonego NCSa i jeszcze czegoś? Jakieś małe z połączeniem z kablem.
-
[e60] Lighting system! Stop vehicle Błąd 9CC0 Pomocy
Spoko, Tutaj daten: http://chomikuj.pl/mlodzik1/sp-daten+49.0+e60+lite tutaj ST 2.12. http://chomikuj.pl/mlodzik1/BMW+Standard+Tools+2.12 Działa w Win7 i nawet 8 64 bit.
-
[e60] Lighting system! Stop vehicle Błąd 9CC0 Pomocy
Masz wszystko stare i daten na pewno też, daltego taki błąd Ci się pojawił. Musisz uaktualnić wszystko i przekodować.
-
[e60] Lighting system! Stop vehicle Błąd 9CC0 Pomocy
Jakich wersji softu i sp-daten używasz? Raczej jakieś stare. Wystarczy pewnie zaktualizować soft i przekodować to co próbowałeś kodować.
-
Konfiguracja ICOM z ediabas
Mam ICOM A i teraz mam pytanie, czy wystarczy zwykła przejściówka z 16 na 20 PIN ADS i będzie działać ze starszymi autami jak e34, e36? Chciałbym nie tylko odczytywać błędy silnika, ale także łaczyć się z innymi modułami w tych starych modelach.
-
Jaki silnik do e90?
Typowo "polskie" podejście, kupić byle najnowszy model, chociaz mnie "prawie na niego nie stać", albo najlepiej po jakimś dużym dzwonie, bo taniej, a jednak nowy model :mad2: Kup e90 i się nie zastanawiaj. Samochód jest dopracowany i sporo tańszy już teraz. Możesz mieć fajne wyposażenie w tej cenie, a F30 kupisz golasa, że aż żal.
-
Problem z silnikiem - jestem w trasie
Nie, sam słupek. Nic nie musiałem programować.
-
Przydatne rzeczy które można włączyć za pomocą ncs expert
http://www.arturwisniowski.com/kody_e9.htm
-
Asystent swiateł drogowych
Dokladnie tak jak napislaes :). Pomaranczowy CAN h, zielony CAN l
-
Problem z silnikiem - jestem w trasie
Osprzęt i wtryski te sam.
-
Problem z silnikiem - jestem w trasie
Tak, bodajże od 10/2008. Ja o przypadkach zerwania nie słyszałem, natomiast o A słyszę wciąż. O ceny dowiesz się w ASO, mają specjalny pakiet i dokładną instrukcję części, które wchodzą w jego skład.
-
Problem z silnikiem - jestem w trasie
Tak, jest poprawione. Nie słyszałem, aby w C zerwał się łańcuch. Po za tym, jesli zacznie hałasować to mniej czesci trzeba wymienic, aby to naprawic.
-
NCS e90
Zaktualizuj Sp-daten. http://chomikuj.pl/mlodzik1/SP-daten+49.0+e89+lite
-
Asystent swiateł drogowych
Nie bardzo wiem co masz na myśli? Masz moduł dachu FZD, więc tam się wepniesz, bliżej niczego nie znajdziesz ;)
-
E92 335i. Automat vs. Manual
Warto bardziej niż Ci się mogłoby wydawać. Ja mogę od siebie powiedzieć, że nie rozumiem jak można się nad tym zastanawiać ;) Przejechałbyś się raz po flashu i zapomniałbyś na wieki o OEMie ;)
-
E92 335i. Automat vs. Manual
Powiem Ci tak, że ja tego nigdy nie robilem, ale wiem, ze jest taka opcja. Zrobię mały research i dam Ci znać.
-
inpa ncs expert aktualizacje
http://chomikuj.pl/mlodzik1/BMW+Standard+Tools+2.12/Standard_Tools_Setup_2.12,2497475483.rar
-
[INFO] Dla posiadaczy Diesel -> Adaptacja Przeplywomierza
Dzięki bardzo za takie info. Doceniam coś takiego bardzo. Większość forumowiczów w ogóle nie pomaga, choć znają odpowiedź. Jeszcze raz dzięki.
-
Szukam programu Inpa, dis do bmw e46 330d
Sciagnij to wszystko. Jak nie bedziesz wiedzial jak to zainstalowac to pisz. Nakieruje Cie.
-
E92 335i. Automat vs. Manual
Jeśli masz automat i n47d20a,a widzę, ze masz to można wgrać soft alpiny D3 do Twojej skrzyni. Jest to banalne, wiec jak masz kabek to na luzie dasz rade sam to zrobic.
-
Problem z silnikiem - jestem w trasie
Ja wymieniłem na N47d20c z przebiegiem 80k km i tylko rurkę od EGR musiałem dokupić. Cena jakieś 140 PLN. Uważaj tylko, abyś nie kuipił tego silnika z 184 KM bo on nie pasuje. Niestety te N47d20a padają w okolicy 200k km. Mi padł przy 207k. Te silniki są po prostu niezbyt trwałe i każdego czeka naprawa/wymiana prędzej czy póżniej.
-
E92 335i. Automat vs. Manual
Hehe, nie czytam tylko for, LOL, falshowalem juz jakieś 20+ N55 i ani razu nie spotkałem tego problemu, natomiast z manetkami kilka razy byl fuck up.
-
Szukam programu Inpa, dis do bmw e46 330d
INPA bez wirtualnej maszyny jest tutaj: http://chomikuj.pl/mlodzik1/INPA+5.02/INPA_EA-90X,2497496039.7z + najnowszy standard tools 2.12 http://chomikuj.pl/mlodzik1/BMW+Standard+Tools+2.12/Standard_Tools_Setup_2.12,2497475483.rar
-
E92 335i. Automat vs. Manual
O jakim problemie z zegrami mowisz, dziqusek? N55 i N54 bez problemow sie flashuje. Nawet 2012. Generalnie czasami pojawia się problem z manetkami, ale NCS to naprawia.