Treść opublikowana przez Mlodzik18
-
E91 2005 330d WBAVU91080KT13375
Mlodzik18 odpowiedział(a) na Bary81 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg raczej mało realny jak to z Włochami bywa. Kierownica obszyta i to słabo. Możesz również być pewien, że raczej większość auta była malowana powtórnie.
-
BMW E90 Poznań 2009, WBAPG31000A946939
Mlodzik18 odpowiedział(a) na paes temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCofnięty nie jest, ale po wypadku jakimś na pewno.
-
E39 540 ŁÓDŹ VIN WBADJ51080BH20287
Mlodzik18 odpowiedział(a) na ponti89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle się naśmiałem z tego opisu :D "szanuje swój samochód i nie oferuje darmowych przejażdżek !!!" hahaha, jakby ktoś tym złomem z przyjemnością chciałby się przejechać... bałbym się o swoje życie, tym bardziej na miejscu pasażera ;)
-
Pomoc w doborze kabla obsługującego wszystko w e90
tak, d-can dziala tez ze starszymi.
-
Jak zainstalowac inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss na WIN7
sciagnij stąd na pewno działa: http://chomikuj.pl/mlodzik1/GT1-DIS-V57-V44CIP-ENG+vmware
-
Pomoc w doborze kabla obsługującego wszystko w e90
Będąc bardziej precyzyjnym chodzi o modele do 03.2007, po marcu masz już dcan, więc tani kabelek nie będzie działał.
-
WINKFP - co właściwie updateować?
olej, wszystko będzie dobrze :cool2:
-
E87 problem z PDC
A nie jest tak, że Radio w 2008 roczniku jest już połączone światłowodem i przez to nie ma komunikacji?
-
E 90 Zapalanie swiateł przy otwarciu
Mówisz o "follow me home", a nie o "welcome lights".
-
E 90 Zapalanie swiateł przy otwarciu
Dla Welcome Lights musisz mieć co najmniej FRM2, wychodziły w e90 od 03.2007. Jeśli nie masz to wystarczy dokupić sterownik i zakodować go do auta. Robota dość prosta, prawie plug and play.
-
Automat - drżenie i buczenie?
Dzięki za info. Chyba zrobię tak jak mówisz, kupię 10l oleju i wymienię dwa razy. Filtr z miską to oczywiście kupuję oryginał ZF bo cena jest śmieszna. Martwi mnie jedynie właśnie fachowość ludzi, którzy mają mi to wymienić. Jestem z Poznania i tutaj dzwonie do różnych "fachowców" to jeden mówi, że wchodzi 5l, drugi, że 6, trzeci, że wymiana musi być zrobiona na letnim silniku, jeszcze inny mówi mi, że jak do niego przyjadę to wymieni mi olej w godzinę (myślę sobie, jak w godzinę, skoro przyjadę do niego z silnikiem rozgrzanym do 90 st C?). Ogólnie masakra, mam mętlik i najchętniej wymianę zrobiłbym sam, ale boję się, że nie będę potrafił ocenić czy poziom oleju jest ok czy nie. Wiem, że trzeba sprawdzać, czy się wylewa, ale to i tak jest ryzykowne, bo ja nie wiem czy ten olej ma się wylewać powoli, czy jakimś mocniejszym strumieniem. Wiem też, że silnik musi być rozgrzany do temperatury pomiędzy 30-50 st. C, wszystko jest opisane w TISie, ale i tak boję się, że coś pójdzie nie tak, a oddawać skrzynie w ręce jakichś partaczy to też nie mam ochoty, ale na końcu i tak chyba będę musiał. Wymianę najchętniej zrobiłbym w tym Dortmundzie, ale 800 km jechać tylko po to nie ma sensu, więc poczekam chyba jeszcze trochę i może akurat w tamte strony w niedługim czasie pojadę. Cena tam jest naprawdę przystępna i opinie mają super, wiadomo, to są ich skrzynie ;)
-
Automat - drżenie i buczenie?
Dzięki za info. Gdzie w Polsce wymieniają 9 litrów? Proszę Cię uprzejmie, tutaj namiary: http://www.zf.com/corporate/de/products/services/about_zf_services/zf_services_in_germany/zfsd_dortmund_ams/zfsd_dortmund.jsp Kontaktuj się bezpośrednio z Panem Carl-Joerg Sagert email: [email protected] Generalnie jak będę w tamtych okolicach to pojadę na zmianę.
-
BMW 120D M PAKIET TORUŃ WBAUD91010PA56142
Mlodzik18 odpowiedział(a) na Zysiu86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA to, sorry.
-
Automat - drżenie i buczenie?
6HP19Z Ostatnia wymiana oleju, hmm, nie było takiej, auto z 2010 roku i przebieg 185k km. Generalnie zmienia biegi idealnie i wszystko płynnie. Olej chciałem zmienić, ale się rozmyslam powoli, bo jak słyszę, że ktoś ma mi wymienić tylko 5 z 10 litrów (wymiana statyczna) to odechciewa mi się tego ruszać. Co chwilę jak dzwonię do jakiegoś serwisu ASB to zawsze mówią coś innego, niedobrze mi się robi od tych specjalistów polskich. W Dortmundzie w ZF chcą za wymianę 470 EUR i robią dynamiczną, olej wydmuchują pneumatycznie i jest to zrobione porządnie, a u nas to nie wiem co o tym myśleć.
-
BMW 120D M PAKIET TORUŃ WBAUD91010PA56142
Mlodzik18 odpowiedział(a) na Zysiu86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak i tylne światła ma też po lifcie, ale to akurat często ludzie robią.
-
BMW E91 320d, VBAVU31090FJ39743
Mlodzik18 odpowiedział(a) na Dawidzio83 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak jasne, jak jeździł tym doktor to chyba było to auto firmowe w szpitalu :D S6UEA DIEBSTAHLSCHUTZ NAVI-DVD Zabezp. syst. nawig. DVD przed kradzieżą ta opcja świadczy ewidentnie o tym, że auto było użytkowane w Niemczech jako firmowe, LOL :D
-
Problem NCS i Kabelek USB
No dokladnie, opoxnienie 1, com w zaleznosci jaki wybrales przy instalacja Standard tools 2.12. Sciagnij też najnowsze stery stąd dla systemu 32 bit: http://www.ftdichip.com/Drivers/CDM/CDM%202.08.30%20WHQL%20Certified.zip 64-bit: http://www.ftdichip.com/Drivers/CDM/CDM%202.08.30%20WHQL%20Certified.zip
-
Automat - drżenie i buczenie?
Doszedłeś do tego co to było? Ja chyba też coś takiego słyszę na D.
-
Problem NCS i Kabelek USB
Zainstaluj Standard Tools 2.12 i ściągnij SP-daten 49 a nie PsdZData (to jest dla Fxx). Nie wiem co to jest za błąd i nie wiem jaki masz kabelek, ale zacznij od tego co wyzej napisalem.
-
Jak zainstalowac inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss na WIN7
chyba plik powinienem być vmdk i jego otwierasz w Vmware Workstation.
-
Jak zainstalowac inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss na WIN7
Podłącz kabel i Podaj TeamViewer ID i haslo, moge na to spojrzec zdalnie.
-
Pomoc w doborze kabla obsługującego wszystko w e90
tak, będzie działać.
-
Jak zainstalowac inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss na WIN7
A jaki masz kabel? Czy ustawiles w Serial Port odpowiedni COM i Opóźnienie 1?
-
Jak zainstalowac inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss na WIN7
Pewnie kabel masz źle skonfigurowany/zainstalowany.
-
WINKFP - co właściwie updateować?
Olej te numerki, zapodaj comfort mode i sam Ci zaproponuje poprawny sterownik. Chyba, że możesz skorzystać z ISTA-P i zachować odpowiedni Poziom Integracji. Jednak jeśli nie to ja na Twoim miejscu aktualizowałbym przez Comfort Mode.