Treść opublikowana przez Tomek_TEES
-
Gniazdo USB zamiast zmieniarki
Czy ktoś z Was ma (lub miał) do czynienia z urządzeniami "DENISON - IceLink" lub "DICE" ??? Może znacie inne urządzenia wpinane pod zmieniarkę ? :modlitwa: Chcę zamontowac coś takiego w aucie, ale najpierw wolałbym poznać jakieś opinie na temat funkcjonalności.
-
[ E39 ] Dylemat przy naprawie
Rada : Nadkola kup gdzieś w sklepie, żebyś je widział. Ja kupiłem na Allegro i nawet ich nie zakładałem, bo jakość TRAGEDIA :doh: , a na zdjęciach taaakie ładne były.......
-
Co powiecie na temat tych wycieraczek??
Posiadam takie i są OK :cool2:
-
Gniazdo USB zamiast zmieniarki
Witam! Chciałbym zamontować w samochodzie złącze USB zamiast zmieniarki, tak żeby odtwarzać pliki z pendrive-a lub MP3-ki. Mam uszkodzoną zmieniarkę i nie da się jej naprawić (podobno). Czy istnieje możliwość podłączenia "czegoś" co czyta z USB i zastępuje zmieniarkę, tak, że utwory można zmieniać z kierownicy lub radia. Dodam, że mam e-39 z 99r, navi+tv
-
telefon w E39
Ja karte wkładam pod telefon w podłokietniku. Nie sądzę, żeby były jakieś ograniczenia w wyborze opreatora, czy rejestracja tel w serwisie. Sprawdź co Ci wyświetla gdy obrócisz kartę.
-
Stuki przy wyłączeniu silnika
A może to poduszki pod silnikiem??
-
"Dyskoteka" w 530d ;)
jeżeli dzieje się to na zimnym silniku, to pod lewą nogą "czujesz" webasto :D
-
Drgania przy ostrym ruszaniu <--Pomocy!
Kolega walczył ze swoim e39 520d 2002r i żadne wyważanie kół, wymiana amortyzatorów i innych elementów zawieszenia nie dało rezultatów. pomogła wymiana dwumasówki i poduszek pod silnikiem i skrzynią.
-
Drgania przy ostrym ruszaniu <--Pomocy!
:roll2:
-
Kupiłem niedawno BMW 530d Coś nie tak
Wymień przepływomierz. :)
-
Zimowe rozterki (opony felgi)
Ja się poruszam na 225/65 R16 i nie mogę nic złego powiedzieć o takim zestawie :D
-
CB-RADIO montaz, pomysły, opinie
Dobrze się ten wątek rozwija :roll2: Poczekam jeszcze za kolejnymi pomysłami, bo ja mam radio na podłokietniku na telefonie, ale nie uważam, żeby to było miejsce godne polecenia. Pozdr Tomek
-
Sczotki
np. do E36 szczotkotrzymacz z 4 szczotkami - 25zł brutto
-
Nigdy nie zmieniajcie licznika (mój mały dramat)
Ja mam od roku inne zegary i oprócz braku możliwości zmiany języka nie mam żadnych problemów :cool2:
-
mrugajace tylne lampy
bo twój LCM nie jest od lamp po lifcie. Masz 3 możliwości: 1- wymiana sterownika świateł, 2-przeprogramowanie sterownika świateł (np MOTO-MAX w Poznaniu), 3-wlutowanie rezystorów w lampy (tak ja mam zrobione). A nie wyświetla Ci komuikatu na BC o przepalonych żarówkach?
-
mrugajace tylne lampy
Potwierdzam: fajny bajer szczególnie w nocy :roll2:
-
Problem z obrotami i mocą?
Jedź do porządnego mechanika z porządnym kompem, albo do ASO. Dowiesz się prawie wszystkiego o bolączkach Twojej be-em-ki. Pozdr
-
dziwny problem z zawieszeniem
U mnie problemem były gumy stabilizatora - te pod osłoną silnika. :cool2:
-
E39 520 rozładowany akumulator i wielki problem
Otwórz maskę i po prawej (bynajmniej u mnie)stronie masz czerwony+, a masę złap np za śrubę od zawieszenia
-
Co dolewacie do paliwa (Diesel) ?
Chyba jednak daruję sobie dodawanie czegokolwiek do paliwa :?
-
Co dolewacie do paliwa (Diesel) ?
Czytając niektóre wątki przeczytałem o dolewaniu dodatków do paliwa, w moim przypadku do Diesla. Czy macia jakieś "ulubione-sprawdzone" czy są jakieś które odradzacie? Dodam, że tankuję tylko na SHELL-u najczęściej normalny, czasem V-power Diesel. Nigdy nie dolewałem nic do baku, ale nie wiem do końca czy dobrze robię. Zima tuż tuż.... Proszę o radę :modlitwa: E-39 530D 99r
-
kontrolka absu i asc
Ja zamówiłem w serwisie BOSCH-a
- Atrapa
-
Gdzie zregenerowac maglownice?
Wysłałem do : "Naprawa maglownic" Łódź ul. Przędzalniana 6 http://maglownice.polskareklama.pl/
-
Gdzie zregenerowac maglownice?
Łódź mnie zawiodła :evil: po tygodniu powiedzieli, że "się nie da". Wysłałem do Krakowa i D...A wielka :mad2: . Przypadkiem znalazłem gościa w Kożuchowie pod Zieloną Górą :cool2: . Zostawiłem swoją, zostawiłem 600 zł i wszystko OK. :cool2: