Skocz do zawartości

Tomek_TEES

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tomek_TEES

  1. Czy ktoś z Was ma (lub miał) do czynienia z urządzeniami "DENISON - IceLink" lub "DICE" ??? Może znacie inne urządzenia wpinane pod zmieniarkę ? :modlitwa: Chcę zamontowac coś takiego w aucie, ale najpierw wolałbym poznać jakieś opinie na temat funkcjonalności.
  2. Rada : Nadkola kup gdzieś w sklepie, żebyś je widział. Ja kupiłem na Allegro i nawet ich nie zakładałem, bo jakość TRAGEDIA :doh: , a na zdjęciach taaakie ładne były.......
  3. Posiadam takie i są OK :cool2:
  4. Witam! Chciałbym zamontować w samochodzie złącze USB zamiast zmieniarki, tak żeby odtwarzać pliki z pendrive-a lub MP3-ki. Mam uszkodzoną zmieniarkę i nie da się jej naprawić (podobno). Czy istnieje możliwość podłączenia "czegoś" co czyta z USB i zastępuje zmieniarkę, tak, że utwory można zmieniać z kierownicy lub radia. Dodam, że mam e-39 z 99r, navi+tv
  5. Tomek_TEES odpowiedział(a) na ryki666 temat w E39
    Ja karte wkładam pod telefon w podłokietniku. Nie sądzę, żeby były jakieś ograniczenia w wyborze opreatora, czy rejestracja tel w serwisie. Sprawdź co Ci wyświetla gdy obrócisz kartę.
  6. A może to poduszki pod silnikiem??
  7. Tomek_TEES odpowiedział(a) na Konrad Bąk temat w E39
    jeżeli dzieje się to na zimnym silniku, to pod lewą nogą "czujesz" webasto :D
  8. Kolega walczył ze swoim e39 520d 2002r i żadne wyważanie kół, wymiana amortyzatorów i innych elementów zawieszenia nie dało rezultatów. pomogła wymiana dwumasówki i poduszek pod silnikiem i skrzynią.
  9. Wymień przepływomierz. :)
  10. Ja się poruszam na 225/65 R16 i nie mogę nic złego powiedzieć o takim zestawie :D
  11. Dobrze się ten wątek rozwija :roll2: Poczekam jeszcze za kolejnymi pomysłami, bo ja mam radio na podłokietniku na telefonie, ale nie uważam, żeby to było miejsce godne polecenia. Pozdr Tomek
  12. Tomek_TEES odpowiedział(a) na antol20 temat w E34
    np. do E36 szczotkotrzymacz z 4 szczotkami - 25zł brutto
  13. Ja mam od roku inne zegary i oprócz braku możliwości zmiany języka nie mam żadnych problemów :cool2:
  14. Tomek_TEES odpowiedział(a) na bartek399 temat w E39
    bo twój LCM nie jest od lamp po lifcie. Masz 3 możliwości: 1- wymiana sterownika świateł, 2-przeprogramowanie sterownika świateł (np MOTO-MAX w Poznaniu), 3-wlutowanie rezystorów w lampy (tak ja mam zrobione). A nie wyświetla Ci komuikatu na BC o przepalonych żarówkach?
  15. Tomek_TEES odpowiedział(a) na bartek399 temat w E39
    Potwierdzam: fajny bajer szczególnie w nocy :roll2:
  16. Jedź do porządnego mechanika z porządnym kompem, albo do ASO. Dowiesz się prawie wszystkiego o bolączkach Twojej be-em-ki. Pozdr
  17. U mnie problemem były gumy stabilizatora - te pod osłoną silnika. :cool2:
  18. Otwórz maskę i po prawej (bynajmniej u mnie)stronie masz czerwony+, a masę złap np za śrubę od zawieszenia
  19. Chyba jednak daruję sobie dodawanie czegokolwiek do paliwa :?
  20. Czytając niektóre wątki przeczytałem o dolewaniu dodatków do paliwa, w moim przypadku do Diesla. Czy macia jakieś "ulubione-sprawdzone" czy są jakieś które odradzacie? Dodam, że tankuję tylko na SHELL-u najczęściej normalny, czasem V-power Diesel. Nigdy nie dolewałem nic do baku, ale nie wiem do końca czy dobrze robię. Zima tuż tuż.... Proszę o radę :modlitwa: E-39 530D 99r
  21. Tomek_TEES odpowiedział(a) na marcin1980 temat w E39
    Ja zamówiłem w serwisie BOSCH-a
  22. Tomek_TEES odpowiedział(a) na krzys51w temat w E39
    Będzie :cool2:
  23. Tomek_TEES odpowiedział(a) na PNOmi temat w E34
    Wysłałem do : "Naprawa maglownic" Łódź ul. Przędzalniana 6 http://maglownice.polskareklama.pl/
  24. Tomek_TEES odpowiedział(a) na PNOmi temat w E34
    Łódź mnie zawiodła :evil: po tygodniu powiedzieli, że "się nie da". Wysłałem do Krakowa i D...A wielka :mad2: . Przypadkiem znalazłem gościa w Kożuchowie pod Zieloną Górą :cool2: . Zostawiłem swoją, zostawiłem 600 zł i wszystko OK. :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.