Treść opublikowana przez Basti735
-
E34 1.8
Mi 520iA z klimą spaliło 12 w miescie.Racja-wkurzająca taka jazda,ale pół biedy jak to w mieście,gorzej jak na trasie lub podczas wyprzedzania. A jak ktoś wogóle nie chce ustąpić na trasie miejsca to jest masakra.Może czlowieka coś trafić.
-
520 oraz 525 - różnice osiągów i spalania!
TDS dobry motor ale nie do ostrej jazdy.Do dynamicznej wystarczy 525 a jeśli już ktoś chce więcej to 535(i w góre) jest b.fajne.
-
[e34] ospoilerowanie
Ale paździerz :mad2: .To już mój grill wygląda lepiej(hehe,może go sprzedam komuś :lol: ).Sheblowana ta eMka...
-
Najgorsze!!!!!!
Takie rankingi są zawsze bez sensu bo... : 1)nie są poparte na żadnych badaniach 2)są to subiektywne odczucia autora Ktoś poprostu chciał zyskać rozgłos bo sobie wymyśli ranking i tyle... Ja na to nie zwracam uwagi.
-
520 oraz 525 - różnice osiągów i spalania!
Jeśli chodzi o 530 z silnikiem M30 to lepiej wziąc 535.Jest to silnik bardzo trwały spalający przyzwoite ilości paliwa.No i te osiągi... :mrgreen:
-
BMW e32 vs e34
I tu się nie zgodze...mam ponad 185cm i nadwagę.Auto jest komfortwe i jakoś przetrzymałem 2 E34 :) .Jeśli ktoś ma zwrost zbliżony do 190 w zwyż to może mieć problemy,ale nie przesadzajmy 5 to nie 3.
-
Czy 30 000 za e36 328 to przegiecie ?
Jeśli masz czas i chcesz kupić to auto to też możesz tam jechać już z kasą,wykładasz na stół i mówisz ze bierzesz za taką cenę. Ta metoda ma jedną przewagę nad tą gadką przez telefon-wielu jak widzi kase decyduje się-wiem bo już tak robiłem ;) . Oczywiście jeśli by był nie ugięty to masz przy sobie resztę sumy i decydujesz czy kupujesz czy nie. Ja swoje zdanie napisałem na ten temat-dla mnie taka cena za 10 letnie E36 to nie w tych czasach. I radzę się poważnie zastanowić.Pamiętaj o jednym aspekcie-sprzedaż.W polsce nikt Ci raczej nie kupi E36 za 30tys zł. Kiedyś(w czasach o których pisałem wcześniej) z moim wspólnikiem całkiem przypadkiem wpadliśmy na E36 325iA prawie full za coś koło 35tys.ale to inne czasy i ma auto do teraz. Pzdr
-
Trzy pytania dotyczące BMW 520i
Hehe sam kiedyś pisałeś ,że nie ma sily zeby nie klepało :P . Te...do konkurencji mi tu nie idź :8) ... Wiesz może nie umiem się skupić ostatnio bo mam młyn mały. :lol:
-
prośba
Witam. Po pierwsze-jaki silnik?Ktoś Ci napisz o 540 i się przerazisz... Auto bardzo fajne,komfortowe i dające przyjemność z jazdy(oczywiscie-to nie wszystkie zalety). Silnik 2,0 (diesel jak i benzyna)to wg wielu jest za słaby.Ale ja bym nie wybrzydzał mając fajny egzemplarz. pzdr
-
Polecam....
Chociażby brakuje pełnego OBC klimy dwustrefowej,tempomatu. ;)
-
BMW e32 vs e34
Zgadzam się całkowicie.Chociaż osiągi 730 też są nienajgorsze jeśli ktoś nie szaleje.
-
Czy 30 000 za e36 328 to przegiecie ?
Sory-zle napisałem-już poprawione Dzięki i również pozdrawiam.
-
Czy 30 000 za e36 328 to przegiecie ?
Hmm...Ja teraz bym nie kupił. To już nie te czasy-fala importu(nawet dobrych aut obniżyła cenę). Kiedyś (6 lat temu)jak sprzedawałem swoja E34(91r a wiec 10 letnie auto)dostałem za nią 30tys.z ogonem. 2 lata wcześniej kupiłem E32 z 88r. za ponad 30tys.Tyle,że : 1)nie było masowego importu 2)stan aut był bdb(napisze idealny to się znajdą złośliwi ;) ) 3)takich Beemek na ulicach masowo się nie widywało. ad.1-niektorzy spytają-co ma import do ceny auta w bdb stanie,otóż ma-ludzie wolą kupić padake za mniejszą kase,co powoduje ze własciciel nawet dobrego musi obniżyc cenę! Podsumowując-troche za dużo. Ja bym wolał nawet lekko puknięte E38 za tą cene.
-
Trzy pytania dotyczące BMW 520i
Aaa no i zapomniałem. Jak na zimnym to nie ma powodu do obaw(chyba,że nie masz pewności czy olej był wymieniany to sprawdź)-tak jak napisał Szponiasty:"normalka - przepchanie oleju do górnej części silnika zajmuje pompie jakąś sekundę może dwie."
-
zamek do coupe
Poszukaj w dziale polecane warsztaty.Tam są nie tylko warsztaty ale trafiają się też namiary na sklepy. PZdr
-
Trzy pytania dotyczące BMW 520i
Właśnie-pytanie-elektryczna czy zwykła bo nie sprecyzowałeś.Bo taki objaw też występuje czasami w zwykłych roletach-nie zwijają się przyczyną nie wiem co było(miałem to)-nie zdążyłem się dowiedzieć bo sprzedałem auto.
- Polecam....
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Aa tam...blacharz weźmie kupi komuś zrobi,pomaluje i powie że dał nowe elementy. a serio-został jeszcze przód.Ale i tak najbardziej leje z aukcji pt "spalony,w całosci na części",a auto doszczętnie spalone :lol: .
-
Polecam....
Dobra...Full z możliwych nie wykluczających się opcji + dodatki. Każdy wie o co chodzi ;) .
-
[e34] ospoilerowanie
Współczuje :/ .No ale cóż zdarzaja sie tacy... :mad2: U mnie chłodnica trzymała się na tych szybkozłączkach plastikowych. :mrgreen:
-
ile tak naprawde "pala"?????
Hehe...racja. Chyba ze ktos ma magnetyzer. :lol: A ostatnio się nabijałem z auta(E36) wspólnika ze perpetum mobile to jest: lejesz jej do baku za 5 dych wskaznik paliwa nad rezerwa jedziesz gdzies gasisz auto odpalasz i ... licznik paliwa na full.
-
BMW e32 vs e34
Witam. Miałem i E32 i E34. :) Jak poprzednicy-komfort lepszy w E32,jednak E34 jest poręczniejsza(Siódema i tak jest zwrotna i ma dobry skręt).Prowadzenie i tego i tego jest bardzo fajne.Trwałość podzespołów jest wysoka-nie są to awaryjne samochody.A no i oczywiscie 7 jest bezpieczniejsza. No i silnik-jeśli 7 z M30-to tylko 3,5 jest o wiele lepszy od 3,0.Polecam Ci automat(tylko niezajechany,bo potem ludzie mówią że to syf :mad2: ) do tego autka,pozwala dostojnie się toczyć nie machając reką a i nie odbiera autu temperamentu. Pzdr
-
tds dymi nietypowo...
:nienie: za mało mamy smogu?dbajmy o naszą planet żeby następne pokolenia miały gdzie życ... A co do dymienia-to chyba zwykłe parowanie,na wszelki możesz sprawdzić poziom cieczy... pzdr
-
Lift E34 - listwy w kolorze nadwozia
Też racja,że odmładzają,ale z drugiej str-właśnie wygląda to jakby ktoś malował a mu sie niechiało zdjąć listw. Potem ew.kupiec może się doczepić. W ciemnych autach jak dla mnie jest to bez sensu.
-
Mniejsze spalanie, czy to możliwe?
Taa... :lol: może rzeczywiście w starych gaźnikach to działa. "SPADEK EMISJI SZKODLIWYCH SUBSTANCJI W SPALINACH - 70%*,SPADEK SPALANIA PALIW - DO 20%,WZROST MOCY I MOMENTU OBROTOWEGO W PEŁNYM ZAKRESIE OBROTÓW - 15%". Skoro to takie cudo to czemu producenci aut nie montują tego w standardzie?A przecież w dzisiejszych czasach tak dba się o środowisko,zmniejszenie spalania i wogóle.Cena auta wzrosłaby o 15zł-żal producentom? :lol: Kupie sobie coś takiego,poza tym spoilerek,progi i jakieś wloty-no może polece 300km/h spalając przy tym jedyne 15/100. :twisted2: Mozna się czasami pośmiać z takich aukcji. Było wiele testów-to nic nie daje... *może odrazu o 100%?z rury będzie lecieć...czyste powietrze. :lol: