Treść opublikowana przez Basti735
-
TEST ZEGARÓW - zadziałał :)
To,że powodem dojścia tylko do 130 jest kombinacja przy zegarach wykluczyłem odrazu na 90%.Też znam takie przypadki. Ale w mojej 735 i obu 520-test był do końca. :) Widocznie-tak miało być... To któryś z tych tematów można zamknąć,albo pozostawić dla "poszukujących". Dzieki za odpowiedzi. Co do BMW Trends-własnie nie mam kilku ost.numerów :/
-
Test zegarów tylko do 130
To któryś z tych tematów można zamknąć,albo pozostawić dla "poszukujących". :) Dzieki za odpowiedzi. Co do BMW Trends-własnie nie mam kilku ost.numerów :/ .
-
Test zegarów tylko do 130
Witam. Co może być przyczyną tego,że jak robie test zegarów-trzymam prawy przycisk i przekrecam kluczyk-zaczyna się Check wszystko ok i wskazówki startują ale tylko do 130...? :|
-
korozja tylnej klapy w touring'u
Hehe,najlepsze jest to,że moja nigdy nie była bita/malowana-sprawdzone. :) jak chcesz moge zrobic zdjecia rantów ro zobaczysz.
-
korozja tylnej klapy w touring'u
U mnie także nie ma śladów :D może mamy fuksa? ;)
-
Zamiana małego komputerka na duży oraz...
A ja mam jeszcze jedno pytanie... Robie test zegarów-trzymam prawy przycisk i przekrecam kluczyk-zaczyna się Check wszystko ok i wskazówki startują ale tylko do 130...czemu? :|
-
zakup e34 na co zwrucic uwage
Jeśli znajdziesz 2 dobre BMki z silnikiem 2,0 i 2,5 bierz 2,5 różnica w spalaniu nie wielka,a w osiągach już znaczna. :cool2:
-
zakup e34 na co zwrucic uwage
Ja miałem właśnie wybór 2,0 czy 2,5(właściwie ja wiedziałem co lepsze,ale żona nie ;) )...Wziąłem 2,5 dodatkowo z Vanosem nie żałuje-auto idzie o wiele lepiej z dołu niż 2,0(miałem dwie),lepiej się wkręca-ogólnie-lepszy silnik... Dzisiaj okazyjnie pojeździłem sobie troche bokiem-2,5 idzie świetnie. Ale jak napisał Jacek_E65:"Jesli chcesz wiecej mocy i momentu obrotowego - zmieniasz na inną BMW z większym silnikiem." Pozdrawiam
-
Cóż to za część?
Ksenonów żadnych nie ma... Jutro spiszę nr części i zobaczę dokąd to idzie...ja to dopiero dzisiaj rano zauważyłem.
-
podwojny szyberdach
Przesmaruj/zapsikaj go czymś co smaruje i wywala wilgoć... Otwórz oba szybry i najpierw przeczyść czymś prowadnice i wszystko do okoła,żeby ewentualny piasek itp.wywalić bo na to nawet smar nie pomoże :nienie: .
-
podwojny szyberdach
Hmm...Przytrzymaj długo wcisnięty przycisk od zasuwania dachu(do tyłu,albo do góry)poprostu najpierw domyka się do 3/4 potem dalej. Pzdr O ten od szybru(elektryka),może nie dosunął się do końca?U mnie już cichutko jest ;) .
-
podwojny szyberdach
Może to i głupio zabrzmi ale...czy dobrze domknąłeś szyber? Ja także posiadam podójny szyber i za pierwszym razem nie domknąłem go(jak już niby się chowa musisz nacisnąć-tak do góry- jeszcze ten knefelek)i też się dziwiłem. Pozdrawiam
-
Silnik M50B20 vs M50B25...
Fotki w galerii już powinny otwierać się normalnie,także chętnych zapraszam ;) .
-
Cóż to za część?
Witam. Tak ze wspólnikiem oglądamy sobie mój nowy nabytek i... :jawdrop: jakaś dzwina część pod maską jest... Ani ja,ani on nie wie co to jest bo w żadnej z Beemek tego nie było. Jest to element raczej oryginalny(znaczki BMW itp.),ale czy ktoś wie co to jest? :worried: Pozdrawiam http://images23.fotosik.pl/86/a1d7be36b652c079m.jpg http://images28.fotosik.pl/86/bc6f8174b8658c72m.jpg
-
Silnik M50B20 vs M50B25...
U...nie wiem co się stało :/ .Pokombinuje z tym jutro ;) . Dzięki.
-
Silnik M50B20 vs M50B25...
No i...stało się(troche później ale jednak)! Jest E34 :) ... :dance: Dostepna w Galerii ( http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=424762#424762 ).
-
POŻEGNANIE ...
Naprawde współczuje-mi też było żal jak sprzedawałem swoją 735. Miłego i bezproblemowego uzytkowania E39! Miałem identycznie,z każda BMką.Przychodził kupiec-nie odpala,narzekałem na coś-na drugi dzień-nie odpala(a miałem jechać gdzieś w trase)i trzeba było autko przeprosić i czekać na rozwiązanie problemu... Nie obrażajcie swoich Beemek! :nienie: ;)
-
Zamiana małego komputerka na duży oraz...
Ok,dzięki...A nie wystarczy do tego ten drugi przycisk przy zegarach?
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Łoohoho... Kolorek "niezły",nie chce mówić co mi przypomina :worried: .A swoją drogą-Auto salon RONI :norty: znam właściciela. a to nie jest auto z poczty albo ADAC ? Coś ten kolor pod to podchodzi ADAC ma żólte autka...Poczta raczej też. Dziwny moze indywidual by Poland? ;)
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Łoohoho... Kolorek "niezły",nie chce mówić co mi przypomina :worried: .A swoją drogą-Auto salon RONI :norty: znam właściciela.
-
Zamiana małego komputerka na duży oraz...
No właśnie dokładnie tak jest/będzie. A jakie funkcje ma ten wyświetlacz,czy oprócz błędów pokazuje coś jeszcze?
-
DZIECIAKI Z INTERII PISZĄ.........
Ja proponuję-nie przejmować się tymi tekstami...Są prowokacjami i pisane przez dzieci/dorosłych,którzy nigdy za kólkiem porządnego auta nie siedzili,a swoja wiedze popierają na gazetach i pogłoskach... :roll:
-
Colin McRae nie zyje
Straszne :( ...Szkoda,naprawde szkoda. I troche głupia śmierć ponieważ na rajdach pareset km od domu tyle razy ocierał się o śmierć,a tu lecąc helikopterem i to pare mil od domu. Także pamiętam jak zginął Kulig oraz umarł Burns. [*]
-
Zamiana małego komputerka na duży oraz...
Witam. Interesuje mnie możliwość zamiany małego komputerka ( http://motoallegro.pl/item242312320_ibmw_e34_e_34_komputer_zegarek_temperatura.html ) na duzy ( http://motoallegro.pl/item245120360_duzy_komputer_obc_bmw_e34.html )...Jesli tak to jakie przeróbki muszą być zrobione i czy komputer musi być z tego samego modelu (z 525 do 525),czy jest to oplacalne(tzn czy moga byc jakies problemy po zainstalowaniu itp)? Oraz jakie funkcje ma ten "komputerek" : http://images29.fotosik.pl/77/2dbaa34ce602e9aem.jpg (nie zwracajcie uwagi na tą czerwoną "ramkę") Prosiłbym o odpowiedź. Pozdrawiam
-
Hak do E36??
A może ktoś chce założyc sobie hak po to,żeby pociągnąc przyczepę z motorówką? :norty: Nas cel założenia haka nie powinien interesować...Ja miałem hak w swojej 5 jednak wywaliłem bo: a)nie lubie jeździć z hakiem b)szpecił auto(ale jak się cos wiezie-na to się nie patrzy) c)nie był wbity w dowód... Podjerzewam,że tak,aczkolwiek pewny nie jestem. Atest chyba musi być,jak na większość rzeczy.Mój znajomy miał hak w aucie i jak go złapała policja powiedzieli mu,że: a)na dłuższą mete nie mozna jeżdić z hakiem, b)zapytali czy ma na niego homologację. To było pare lat temu,jak jest teraz-nie wiem :worried: A swoją drogą myśle,że jak nie masz papierów to po cichu mozna je jakoś załatwić ale to tylko "głośne"myślenie... Pozdrawiam