Treść opublikowana przez Basti735
-
uzupelnianie plynu chlodniczego..
No to jak nie zmienił się poziom oleju to po co płacić za robote?Jeszcze Cie mechanik okantuje.Jakie trasy pokonujesz?Jeśli krótkie-wytrzyj maź i weź Blume w dłuższą trase(możesz ją troche przegonić)i zobacz czy ta maź znów wypłynie.Trzeba zaczynać od najprostszych rzeczy. Pozdrawiam
-
330d - manual czy automat??
Tak samo jak zacznie Cie wkurzać wajchowanie. :mrgreen: No i racja-kto co woli.Tyle,że żeby poznać trzeba wykonać dłuższą trasę-i ruchliwe miasto i długa trasa.No i w automacie można zmieniać ręcznie.
-
330d - manual czy automat??
Dla jednych tak dla drugich nie... No a poza tym np. u mnie różnica między automatem a manualem jest 1 litr. Nie wiele.
-
rozrząd - pasek czy łańcuch
Oczywiście paseczek.Jak masz auto od niedawna to raz-dwa wymieniaj... Pzdr
-
330d - manual czy automat??
Co prawda nie jeździłem tym konretnym autem ale...nigdy więcej manuala :P .Jest to bajka niezależnie czy na trasie czy w mieście.I nie prawdą jest jeśli ktoś twierdzi że automatem nie da się dynamicznie jeździć. Wcale nie takie zdecydowanie mniejsze.
-
wypadek, bezpieczeństwo i podziękowanie
Najważniejsze,że nic Ci się nie stało. Szkoda Blumki.Ale potwierdzam-jest to super i bezpieczne auto.A czemu sądzisz że prawko Ci zabiorą? Mi życie uratowała E32 jak autobus mnie skasował(fakt,nie miała wielkich uszkodzen ale gdyby to był Polonez...).Inne zdarzenie które jest przykładem mocnej konstrukcji jest wypadek mojej E34.Dziewczyna(wcześniej jeździła...maluchem) nowego właściciela jechała 150-170 w deszczu i wpadła w poślizg...bla bla skończyła na barierkach.Zalożyli jej tylko kołnierz dla bezpieczeństwa.A auto...widać w linku w podpisie. :( Pzdr
-
TOURING bagaznik na narty
Jak najbardziej były E39 Touring bez relingów :) .Niedaleko mnie stoi wypasiona(shadow line,skóra,telefon itd.itp)bez relignów.Nawet w katalogu E39 pisze że relingi były w opcji.
-
świeża 328 i do sprzedania - znacie ??
Apropo serwisu w ASO to nie problem-podjeżdzasz do pierwszego lepszego ASO podajesz VIN,rozkodują Ci i wyposażenie i (to trzeba zaznaczyć) podadzą przeszłość serwisową auta za granicą.
-
Jaki ma byc ukumulator w twoim BMW
A mojej Blumki nie ma w bazie...
-
320i
Stała prędkość (90-120 najekonomiczniejsze),bez gwałtownych przyspieszen/hamowań.Zero nerwowej jazdy i będzie ok.Tylko że jazda Blumką 90 na trasie jest trudna :twisted: .
-
320i
Dokładnie...10 po mieście w 2,0/2,5 nie ma szans przy dynamicznej jeździe 325iA pali nawet 16. Na trasie jest możliwe spalanie rzędu 8-9 litrów.
-
320i
Bzdury? To jak Ty jeździsz? Przy ekonomicznej jeździe jest to jak najbardziej możliwe.
-
Masło na korku oleju
Wytrzyj to "masełko" i weź Blumke w trase albo dwie (nie dłuższa jazda po mieście),sprawdz przed wyjazdem il. płynu w chłodnicy i stan oleju.Po jeździe porównaj.
-
320i
To troche za dużo pali.Mi 325iA w trasie z prędkością 90-120 spalało 8,5-9.
-
komputer??
Jakie auto?Jaki komputer,"mały"czy pełny"?I chodzi Ci o to co oznaczają poszczególne przyciski?
-
co wybrac 323 czy 328
To przejedz się jeszcze inną 323 bo z niektórymi autami może być coś nie tak.Ja też szukając E34 jechałem 2,5 później inną(ten sam silnik skrzynia itp.)a jechała lepiej mimo iż starsza.
-
Aaaaaa, znowu układ chłodzenia...
To zależy...ubywa Ci chłodziwa,masz na korku oleju "masło"?U mnie też tak jest,że jak depne np do 4tys to nic z tyłu nie widać :twisted: .
-
Akcja ZIMA w ASO BMW.
Witam.Sprawdzają: Akumulator,hamulce,ogrzewanie,płyny,oleje itp.oraz robią kompem test GT1 ale cena nie obejmuje kasowania błędów. Ja planuję pojechać na takie sprawdzenie. Pozdrawiam
-
schowek na kasety - czy i jak to sie demontuje ?
Mógłbym pomyśleć czy Ci takiego schowka nie sprzedać.
-
Klika pytań dot. automatu..........
Jak ustawisz na 2 to nie ma bata,żeby zmieniło...Coś z tą E36 jest nie tak.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Hehe...wypas "replika". Może nie na sprzedaż ale warte wyśmiania: http://funtime.blogbugs.org/1633458/BMW-M3-Hottest-Pimped-Ever.html :mad2:
- POMOCY!!!
-
Jaki jest kolektor w 525 92r
Z mojego doświadczenia wynika,że inna niż sekwencja w 100% poprawnie też nie funkcjonuj.Na trasie depniesz kicka i strzał...Ale fakt-pare lat temu tyle kosztował gaz do 6 garów.
-
schowek na kasety - czy i jak to sie demontuje ?
Hehe...wysłaliśmy post w tym samym momencie.
-
schowek na kasety - czy i jak to sie demontuje ?
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=43521&highlight=schowek+kasety minuta na użycie wyszukiwarki ;) .