Skocz do zawartości

maciek_bmw

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maciek_bmw

  1. maciek_bmw odpowiedział(a) na Pawel.Z temat w E39
    piekna... tylko jest jedno pytanie... czy ja bardzo wymordowali od maja... i zyc ze swiadomoscia ze wyprodukowali niespełna 100 modeli... mysle ze nawet bym mógł recznie regulowac fotele.. :D
  2. maciek_bmw odpowiedział(a) na maciek_bmw temat w E36
    jesli koła sa dobre to co sie zepsuło?? bmw czyta z mostu predkosc ?? inne auta czytaja ze skrzyni
  3. maciek_bmw odpowiedział(a) na Stasiu temat w E30
    nie mów o tym głosno na tym forum :worried: (żartuje) wiesz ciezko powiedziec czy Subaru, BMW czy moze jeszcze cos innego kazdy ma wybór i kupuje to co rzeczywiscie chce (lub kocha) w przypadku kupowania kolejnego z rzedu BMW :D jesli chodzi Ci wyłacznie o moc to trzebabyło zakupic M3... posiadasz 320 jest dynamiczna ale moze nie wyrywa asfaltu tak jakbys tego chciał, jest zywotna i z tego co piszesz ma niespełna 100tys przebiegu, jesli nie bedziesz jej katował (za dużo) i bedziesz przestrzegał wszelkich wymian servisowych to nic sie nie zepsuje jeszcze przez długi czas... a jesli zdecydujesz sie ja sprzedac to pisz bo z checia kupie niemal dziewicza E-30 kę
  4. maciek_bmw opublikował(a) temat w E36
    mam taki mały problemik, który wiaze sie z układem naliczania kilometrów i odczytywaniem aktualnej predkosci.. 1. jak w bmw jest rozwiazane odczytywanie predkosci przez predkosciomierz? 2. po wymianie kól na 17 225/45 zauwazyłem ze predkosciomierz "zwalnia" nie wiem czy to ma jakis zwiazek z kołami, czy zbieg okolicznosci i cos sie zepsuło??? prosze o konkretne odpowiedzi i z góry dziekuje
  5. maciek_bmw odpowiedział(a) na Stasiu temat w E30
    to tylko pogratulowac.... ciezko o tak zadbana e-30ke miłej jazdy
  6. maciek_bmw odpowiedział(a) na maciek_bmw temat w E36
    :duh:
  7. maciek_bmw odpowiedział(a) na rapa1959 temat w E34
    da sie regenerowac.... ale nie wiem czy jest sens bo z tego co wiem za regeneracje biora 200zł a nie ma gwarancji
  8. no to sie zmieniło.. obecne bmw przywiozłem w grudniu i wiedziałem ze nie ma numeru silnika, jak wiadomo do zarejestrowania jest potrzebna opłata skarbowa a skarbówka potrzebuje pierwszy przeglad i to jest zamkniete koło ale da sie je troszke otworzyc... i tak zrobiłem pojechałem do rzeczoznawcy zrobił zdjecie pola numerycznego i wydał opinie ze jest to zkorodowane dalej do skarbówki i wydział komunikacji w który napisałem podanie o nabicie numeru silnika... na stacji diagnostycznej panowie nabili numerek na mała blaszke i przykrecili do silnika... idealna sprawa... i takim sposobem silnik w moim aucie jest czescia zamienna :lol:
  9. miałem taka sytuacje... jedz do rzeczoznawcy on ci da opinie i na tej podstawie wydział komunikacji da pozwolenie na nabicie numeru.. nie martw sie o nic idealna sprawa z nabijanym numerem.. a w tych autach czesto jest zkorodowane pole numeryczne
  10. maciek_bmw odpowiedział(a) na maciek_bmw temat w E36
    bez nerwów... ale tak na przyszłosc to lepiej nie pisac nic niz wprowadzac kogos w bład... jesli twierdzisz ze znasz sie na silniku M43 to odpowiadaj wyłacznie na posty zwiazane z tym silnikiem.. a jesli nie poszerzasz swych horyzontów i nie chcesz sie dowiedzie o konstrukcji innych silników to nikt cie nie bedzie zmuszał ani zachecał twoja sprawa... jesli sie nie znasz to nie nabijaj bezsensownie postów... ------------------------------------------------------------------------------------ reszcie wielkie dzieki za sensowne odpowiedzi pozdrawiam
  11. maciek_bmw odpowiedział(a) na Stasiu temat w E30
    z paskiem lepiej nie czekaj bo to nie duza inwestycja a jak przypadkiem sie zerwie to wierz mi bedziesz bardzo zły... a co do tego przebiegu to jakos nie moge uwierzyc zeby miała tak mało..
  12. maciek_bmw odpowiedział(a) na maciek_bmw temat w E36
    oki to tak po pierwsze pali normalnie, aku troche słaby wtedy nie było zadnej reakcji na próbe odpalenia wiec mogła to byc stacyjka i powoli dake znac ze sie konczy.. swiece sa nowe; a w silniku M50 to kabli do swiec prózno szukac wiec Sikorr poczytaj sobie troche o konstrukcji tego silnika.. ciekawi mnie tylko ten jeden raz kiedy zastrajkowała, ale nic poczekamy i zobaczymy która czesc powie NIE
  13. żle mnie zrozumiałes 10tys tak jezdziłem nic sie nie działo a potem dorwałem sprawne visco i dalej jezdziłem tym autem do dzis jezdzi i nawet pompa wody nie była wymieniana... ale zaznaczam ze niskoobrotowy silnik nie przekazywał takich obciazen na wiatrak jak normalny silnik w bmw, który czesto przekracz 4000 i wiecej...
  14. nie mam zamiaru zmieniac praw fizyki ale 2,7litra przy 4000 obrotów miała koło 180km/h, wiec w codziennej jezdzie nie przeszkadzało bo nie czesto widziała 4tys. zrobiłem tak ponad 10 tys km i nie narzekałem.. do dzis mam w garażu pamietne visco; ale do wysokoobrotówki to bym tego nie zastosował
  15. kwestia sporna... raz zespawałem visco w e-30 z silnikiem 2,7 jak wiadomo kreci sie do pieciu tysiecy.. i moge sie zgodzic z hałasem bo był straszny i przyciagał uwage wszystkich; ale co do zwiekszenia zuzycia paliwa, utraty mocy czy zajezdzenia pompy wody to nic takiego nie wystapiło.. a chłodzenie bylo rewelacyjne ale tak szczerze to odradzam
  16. nie, jesli to jest prawda łacznie z tymi 40 tysiacami to ja wymiekam.. ale tak szczerze mówiac to ja bym tego nie zrobił mojemu autku Polak potrafi P.S. juz widze mine policjantów sprawdzajacych zawartosc baku :D
  17. maciek_bmw opublikował(a) temat w E36
    jak w temacie... przychodze rano temperatura dosc dobra bo około 7 stopni, otwieram autko, wsadzam kluczyk, przekrecam w pozycje zapłon wszystko co powinno sie zaswieca no i oczywiscie mam zamiar zapalic a tu nic zadnej reakcji... złosnica zastrajkowała czy to rozrusznik sie poddał?
  18. Kicha ma racje "kwadracik" nie lubi dziwadeł jadynie fela, zawias, ciemne szyby, ładny lakier, i mocny silnik ale kazdy ma inny gust co czasem widac na drodze :duh:
  19. kazdy ma inne upodobania... neony :? kwestia sporna mozna łatwo urwac na jakims krawezniku...
  20. ciekawego... nie wiem co konkretnie chcesz zrobic ale z autopsji wiem ze nie warto inwestowac w zadne ospojlerowanie bo zniszczysz auto... chyba ze M-technik :D przyciemnij szyby wsadz jakas tube w bagaznik i smigaj a zapewniam ze bedzie dobry efekt :norty: pozdro maciek P.S. zmien kierownice bo widze ze od PKSu masz zamontowana
  21. maciek_bmw odpowiedział(a) na ltCobigt temat w E36
    nigdy nie kupuj takich czesci uzywanych to nie ma sensu... wymien na nowe napewno beda lepsze niz jakas uzywka..
  22. bagaznik spoko... jak ktos ma fabrycznie to jak najbardziej jestem za.. ale pakowac cos nie oryginalnego... moim zdaniem nie ma sensu..
  23. odradzam kolega ma to w e-30 i klnie na to jak cholera... w lecie spoko ale w zimie tragedia jak drzwi rzymarzna to nie idzie tego otworzyc, i pamiec trzeba poprawic bo jak zostawisz kluczyki i zatrzasniesz drzwi to kaplica... szkoda nerwów.. ale decyzja nalezy do ciebie
  24. maciek_bmw odpowiedział(a) na ltCobigt temat w E36
    wazne wazne.. ostatnio wlasnie wymienialem... a przygoda zaczeła sie od wymienienia amortyzatorów i po kilku tysiacach zaczeły dobiegac dziwne odglosy, takie jak przy bardzo zuzytych amorkach.. zaniepokoilem sie bo amorki niby dobre monrołki i to reflex... ale po dogłebnych ogledzinach stwierziłem ze to jednak cos innego i okazało sie ze miałem racje wiec wymieniaj bedzie dobrze...
  25. maciek_bmw odpowiedział(a) na kubakas1 temat w E36
    gratuluje napewno bedziesz zadowolony... a co do wymiany płynów to na twoim miejscu wyłozylbym jeszcze troche kasy i wymienił wszystkie jakie sa w aucie przynajmniej ja tak zrobiłem zaraz po zakupie... a pózniej to tylko lej benzynke, zmieniaj olej co 10tys i lecz innych na drodze pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.