Treść opublikowana przez POL1Z
-
pompa wspomagania wyje,rzęzi
Czy po wymianie pompy dokonywał ktoś czynności serwisowej PuMA 18201865 :?: Zadaję to pytanie bo po wymianie pompa troszkę rzęzi i jest na to czynność ale nie wiem na czym polega.
-
[e60 530d 04r]wymiana paska klimatyzacji
Podjąłem dziś probę montażu z góry ale nie ma szans. Chyba tylko kanał i luzowanie śrub dolnych od sprężarki.
-
Regeneracja konwertera ZF Germany
Konwerter masz dobierany pod silnik. W realoem dowiesz się jaki masz model. Daj 7 ostatnich znaków VIN to się sprawdzi. Sama wymiana wandlera to nie filozofia-pamietaj że przy takiej wymianie należy wymienić uszczelniacz pompy-kosztuje ze 30zł markowy. Jeżeli będziesz sam to robił to odejdą Ci koszta roboty a może i warto wtedy włożyć regenerowany/używany ale nowy to nowy-spokój na długie kilometry. Kto nie ryzykuje,nie pije szampana :D
-
[e60 530d 04r]wymiana paska klimatyzacji
Ja kupilem 4pk 843sf od gatsa. Jak zamontuje to dam znaka czy pasi.
-
[e60 530d 04r]wymiana paska klimatyzacji
Który kupileś?
-
[e60 530d 04r]wymiana paska klimatyzacji
Cześć Wam. Zamierzam wymienić pasek w swojej e60 197ps. Czy kojarzy ktoś czemu dla paska po vin czyli 4pk x 843 zamiennikiem jest n.p. contitech 4pk 867 elast. Wydawało mi się zawsze że 843 to długość paska.
-
INPA
Szukaj na gryzoniu mlodzik1. Ma nawet zakladkę-dla forumowiczy BMW.
-
ISTA - Instrukcja użytkowania
Odpal iste w prawym górnym rogu na pasku masz klucz,wcisnij go i nasz do wyboru zakładki a w nich VERSION lub wersja jeśli masz PL. Pierwsze z gorý system...
-
ISTA - Instrukcja użytkowania
A masz do wyboru cokolwiek z poziomu serwisowego? Ktorà masz wersje ISTY?
-
Regeneracja konwertera ZF Germany
Też sie czaiłem na regenację ale po przeczytaniu 1tb opini na ten temat to sobie odpusciłem. 500 najtaniej za hydrokinetyk plus olej 400 i wymiana z 500. A jak bedzię du... z regeneracji to odnowa robota i pieniądze.
-
Falujace obroty BMW e61 530d
regeneracja konwertera 3 razy niestety po pol roku ciagle obiawy wracaja w tej chwili jestem przed wyborem kupna calej skrzyni z konwerterem moze to pomoze Gdzie i za ile robileś hydrokinetyk?
-
Regeneracja konwertera ZF Germany
Na alledrogo widziałem w cenie od 500zł.
-
ISTA - Instrukcja użytkowania
Pobierać z gryzonia i nie dziadować. :duh: No chyba że masz bana na chomiku. Brakuje mi tylko w tym manualu jak sprawdzić poziom oliwy w skrzynce.
-
jak deaktywować/ograniczyć EGR komputerem?
Ja mialem taki przypadek że miałem błąd w postaci 4501. Wymieniłem zawór podciśnienia bo mój padł na nowy plus wężyki. Ale nadal to samo,postanowiłem zamienić rownież EGR i d... Może serwo sie kończy. Więc postanowiłem ograniczyç EGR do 40mg i narazie spokój. Przy okazji zrbiłem reset adaptacji przepływki. Ciekaw jestem co na co wpłyneło.limit egr czy reset.
-
[E60] Pęknięte koło zębate w podudziu fotela
A po co na ebayu. Te metalowe są w PL.
-
Regeneracja konwertera ZF Germany
Nowe czy regenerowane przez ZF?
-
Regeneracja konwertera ZF Germany
Nowe czy regenerowane przez ZF?
-
Regeneracja konwertera ZF Germany
Ten uszczelniacz to simering.Koszt około 30zł. Ja jestem po zabiegu wymiany konwertera o którym piszesz. ZF oferuję właśnie takie które maja tylko starą obudowę a nowy środek . Wiesz jaki model potrzebujesz? Wymiana sprzęgła wiąże się z wymianą oleju.co warto również wymienić miskę z filtrem oraz mechatronika-czyli adapter,tuleje,tłoczki mrowisko.
-
Falujace obroty BMW e61 530d
Raczej konwerter. Regeneracja lub zakup nowego.
-
Opony 225/40/18 na felgę 8.5
Cześć. Podepnę się pod temat.pacjent to e60 bez xd. Czy na felge 8,5 cala et 15 wejdzie opona 225/45 bez większego naciągu?czy nie kombinować i założyć 235 na 40?
-
Czujnik zużycia klocków
Cześć Wam. Jaka powinna być długość czujnika na tył do e60? Występuje parę długości:680,690 a nawet znalazłem 780mm.
-
[EXX] Wymiana oleju i regeneracja mechatronika 6HP19Z
Manual 1 klasa. Dorzucę coś od siebie. W tej skrzyni występuję tylko jeden rodzaj separatora o oznaczeniu 065,innaczej to wygląda w hp26. Tak na marginesie skrzynka 6hp19 dla ZF od jakiegoś czasu to 6hp21.Inna generacja już. Bmw zamuliło z oznaczeniem i trochę to màci w głowie nie potrzebnie.
-
INPA
Witam. Poszukuję kogoś z okolic Nowego Dworu Maz. lub L-wo z działającą INPĄ. Chce sprawdzić czy mam źle zainstalowanà inpe czy też kabel walnięty. Proszę pisać PW.
-
zakup używanego konwertera e60 530d, wymiana konwertera
Czy ktoś może polecić oprócz zakupu nowego konwetrera,kogoś do regeneracji? Montował ktoś u siebie konwerter od MIDPARTS?
-
Instalacja INPA / NCS / NFS / WINKFP ...
Czy ma ktoś manuala w pl jak postawić inpę 5.0.1 na win 7 64bity. Posiadam soft w trzech krokach instalacyjnych:step 01 step 02 step 03. Na drugim kroku wywalą błąd;error 200000 i zamyka instalację. Jak by co to poproszę na PW. thx