Treść opublikowana przez GODFATHER9191
-
Limit kilometrów od lata tylnych okładzin stoi na 5,000
Tylko problem cały jest w tym że czujnik pełni funkcję ogranicznika i wywala informacje jak klocki się kończą. Info na wyświetlaczu powinno się zmieniać wraz ze wzrostem km przejechanych i nie jest to obliczane przy pomocy czujnika. Dlatego ten stan rzeczy mnie dziwi bo tak czy siak km powinny ubywać.
-
Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR
D046939 i D049115?
-
Limit kilometrów od lata tylnych okładzin stoi na 5,000
Czekam na czujniki zużycia, po coś są montowane. Dziwi mnie bardzo ten limit kilometrów przez tyle miesięcy żeby nic nie ubyło... Podeslesz link do działającej ista+? Błędy odczytam może coś będzie.
-
Limit kilometrów od lata tylnych okładzin stoi na 5,000
Witam, Od lata nie zmniejsza się limit kilometrów tylnych okładzin, chodź wiem że pomimo czy tył zbiera czy wcale limit ten powinien się zmniejszać. Same okładziny się praktycznie w ogóle nie zużywają. Klocki nie pylą wcale, chodź jak po myciu auta, tarcze zajdą lekka rdzą to po kilku hamowaniach owa rdza schodzi, więc jakiś procent zbierają ale grubość klocków(3-4mm) od lata stoi w miejscu. Rocznie robię 15k, mam drugą F10 i tam hamowanie jest zauważalnie lepsze. Ktoś ma pomysł jak pomóc pacjentowi? Mam kabel enet i będę na dniach instalował esys i ista d.
-
Jakie sprężyny obniżające do 520D LCI
Słabo to widze... Owszem zamontujesz sprężyny na oryginałach ale amortyzatory nie będą spełniały swojego zadania, inny skok, charakterystyka pracy amortyzatora itp. Mam u siebie B12 kit tj. B8 amortyzator i 30mm obnizajace sprężyny Eibach. Jaki przebieg ma samochod? Pytam czy warto wymieniac same sprężyny? Koszt zestawu ok. 630 funtów. 180k, jakoś mocno na komforcie mi nie zależy.
-
Jakie sprężyny obniżające do 520D LCI
Auto stoi na 19" zależy mi aby zejść min 40/35mm. Jakie sprężyny polecacie do ori amortyzatorów stawiając na: 1. Cena/jakość 2. Jakość
-
moment dokręcania kół bmw f10
No śrubę zabezpieczająca felge zapewne. Antykradzieżową. Dokładnie.
-
moment dokręcania kół bmw f10
Ja dokręcam 130Nm, 100Nm śrubę zabezpieczająca.
-
Adaptacja wymiany oleju w rozdzielaczu xdrive F10 ista D
Witam, ma ktoś instrukcję jak zresetować wymianę oleju w rozdzielaczu xdrive przez ista D?
-
Dziwna praca układu hamulcowego tył
w drugiej F10 z tylu tarcze nie wymieniane przez 160k hamują i błyszczą się jak psu... a klocki były wymieniane dopiero po 130k, zaraz po przyprowadzeniu ale miały już dość...
-
Dziwna praca układu hamulcowego tył
Witam, od jakiegoś czasu borykam się z dziwnym działaniem układu hamulcowego tylnego. Są dwie opcje, albo problem leży po stronie regulatora siły hamowania (brak jakichkolwiek błędów), albo po stronie klocków (tarcz?). 20k temu wymieniłem na ori przód tarcze i klocki, tu zastrzeżeń nie mam żadnych, tył był wymieniany w ASO około 80k temu komplet i zbliża się mi wymiana klocków. Nie są one do zera zjechane, jeszcze jest zapas, a zauważyłem że z każdym kilometrem coraz ciężej ich ubywa :shock: . Co zauważyłem, przód pyli na felgach niemiłosiernie, a tylne felgi czyściutkie, do tego dochodzi kiepsko wyglądająca tarcza, foto poniżej: Przód: Tył: I teraz pytanie czy wymiana samych klocków powinna załatwić sprawę?
-
Rozterka dot. grilla F10
Wieś? W m5 fabrycznie. Opinie wyraziłem o zdjęciu numer 2, ja tam m pakietowego zderzaka nie widzę i dla mnie to wieś. Tu obwodka chrom, czarny grill wewnątrz, a listwa w zderzaku koloru srebrnego, wygląda to jak wyglada :roll:
-
Rozterka dot. grilla F10
Albo czarne całe albo całe w chromie. Środkowe foto wieś jak ch**. Ja osobiście mam całe czarne jak na pierwszym foto i mi to pasi. Zmieniłem z całych chromów i mam do sprzedania Ori w bdb stanie jakby ktoś był zainteresowany.
-
Jak zaktualizowac Road Map Europe Premium CIC krok po kroku
Poszło z sandiska 64gb z exfata dałem na fat32, tylko problem z wyświetleniem wersji zaaktualizowanej, jak wchodze w wersje to mam pusty wyświetlacz nie wyświetla jaka aktualnie mapa jest zaaktualizowanej. Cały proces aktualizacji przebiegł ok.
-
Jak zaktualizowac Road Map Europe Premium CIC krok po kroku
SanDisk możesz sformatować na fat32? Czy jest exfat? I ten drugi gratisowy jaki format?
-
Jak zaktualizowac Road Map Europe Premium CIC krok po kroku
64GB zamówię, czy może być z tych tańszych po 20 zyla?
-
Jak zaktualizowac Road Map Europe Premium CIC krok po kroku
Witam, mam problem z premium do F02 z 2011 roku. Ściągnąłem z https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=344119 wersję WEST, wrzuciłem na dysk 250GB sformatowany do exFAT i po wpieciu w usb w schowku na rękawiczki dysk załącza się i wyłącza i tak w kółko. Przy wersjach MOVE/NEXT tego problemu nie ma odrazu wyskakuje aktualizacja map na tym dysku. PS. W navi na końcu oznaczenia mapy jest "2011i" czy to przez to "i" jest problem?
-
Czy szyby są fabrycznie przyciemniane?
Witam, zamierzam przyciemnić szyby w 520D z 2014r. Znajomy mówił że czołowa i tylne boczne są fabrycznie przyciemnione. Ja różnicy gołym okiem nie widzę :shock: . Jak to jest naprawdę?
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
Witam, Potrzebuję sprawdzonej firmy klocków mam do wymiany tył, VIN D049115
-
czescidobmw.pl - Promocje / Nowości / Oferty
Witam, Potrzebuję olej do dyfra, skrzyni i płyn hamulcowy, VIN: D049115
-
Przestał działać klakson, przepalony bezpiecznik, powtórka
Zainstalowałem ista d tylko walczę z jednym problem, chce zrobić pełny test auta ale wywala mi błąd, przeinstalowałem ista i dalej wywala to samo, co robię źle? http://vpx.pl/i/2018/03/28/1aed69eeb79c38e84.jpg A co do błędów to udało mi się to ogarnąć, ktoś może spojrzeć czy jest coś nie tak? http://vpx.pl/i/2018/03/28/2.jpg http://vpx.pl/i/2018/03/28/3.jpg http://vpx.pl/i/2018/03/28/4.jpg http://vpx.pl/i/2018/03/28/5.jpg http://vpx.pl/i/2018/03/28/6.jpg http://vpx.pl/i/2018/03/28/7.jpg http://vpx.pl/i/2018/03/28/8.jpg http://vpx.pl/i/2018/03/28/9.jpg
-
Przestał działać klakson, przepalony bezpiecznik, powtórka
Okazało się że padł bezpiecznik nr 62 więc wymieniłem, dzisiaj problem się powtórzył po kilkunastu dniach. Ktoś może się z tym spotkał? Klakson na pewno jest ok bo został na nówkę wymieniony.
-
Zmiana interwału zmiany oleju BMW F10
Mam 4.09.13 ista d i kabel enet. Gdzie tanio kupić ten kabel icom do serii f?
-
Zmiana interwału zmiany oleju BMW F10
Mam ista D da rade tam?
-
Zmiana interwału zmiany oleju BMW F10
coś więcej na temat?