Skocz do zawartości

GODFATHER9191

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GODFATHER9191

  1. Temat do zamknięcia kupione inne auto.
  2. Witam, znalazłem ciekawe ogłoszenie auto po lifcie 71k netto. Wygląda ciekawie stoi w Niemczech, 100% bezwypadkowy po nr VIN WBA5C31070D045231 wyskakuje mi, że to tiptronic automat, a na foto jak i w ogłoszeniu manual, wyjaśni mi o co tu chodzi?
  3. Pytanie z innej beczki. Mam upatrzoną f10 520d koniec 2011r. manual w Niemczech, 150k przejechane, numer VIN podany, lalka środek beżowy w nogach czarny bez nawet wgniecionych siedzeń jak nówka środek, bi-xenon, pro navi, przysłowiowa mucha nie siada. Facet prowadzi komis rozmawia tylko po niemiecku akcent typowo niemiecki nie żaden podrabianieć, ciapaty itp. Cena na wywóz 65k netto więc git. Dzwoniłem przez znajomą pytanie poszło czy auto jest bezwypadkowe on, że nie daje gwarancji i nie wie i się jąka. W aukcji brak zaznaczonej opcji bezwypadkowy, chodź w innych aukcjach ta opcja jest. Co o tym sądzicie? Jest sens dzwonić jeszcze pytać się czy do końca auto było serwisowane w ASO? Czy to coś mi to da jak auto było rozbite i zrobił to na lewo? Po wpisaniu w google dziwny plik w excelu może ktoś na to spojrzeć?
  4. Jak ktoś ma możliwość niech przemierzy f10 którą ma od nowości nie polerowaną ze słupkami włącznie każdy element i da znać czy maska drzwi nadkola przednie są FE, a dach, klapa i tylne nadkola AL.
  5. Ale z tego co widzę kolego posiadasz f11 a tu chodzi o F10, może jest to jakaś różnica? Powiedz który masz rocznik i które elementy masz al a które fe dla porównania? Masz auto od nowości? Bo trochę cieniutko na tych błotnikach Ci wyszlo, jakby polerka poszła. W takim razie powiedz ile Ci na słupkach wychodzi bo jak tyle samo to coś jest nie tak.
  6. 1. Czyli trzeba przyjąć 120-150 za standard fe/al ale jak wyjdzie 200 to nie skreślać auta? 2. A na słupkach 70-90?
  7. Czyli tutaj jest halogen h7 tak? Zdziwiło mnie bo w ogłoszeniu pisze ze xenon występuje... http://vpx.pl/i/2017/02/06/_3.jpg
  8. Witam, Przymierzam się do zakupu F10, mam pytanie odnośnie świateł ksenonowych, jeżeli po lewej od kierownicy są dwa pokrętła na zdjęciu a w opisie pisze że wersja jest w ksenonie to oznacza że występuje tam tylko soczewka z H7 i ksenonów tam nie ma?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.