Treść opublikowana przez GODFATHER9191
-
Zmiana interwału zmiany oleju BMW F10
Witam, w jaki sposób zmienić interwał zmiany oleju na 10k?
-
Ciśnienie opon 245/40 R19 98 Y XL
w instrukcji pisze żeby patrzeć na tabelkę, a tabelki nie widzę od kierowcy...
-
Ciśnienie opon 245/40 R19 98 Y XL
Mam 4 sztuki jednakowe 245/40 R19 98 Y XL (felgi 8.5J) letnie bez rf, jakie dać optymalne ciśnienie? Przód tył jednakowo? Myślałem nad 2.4 wszędzie dać.
-
520d LCI pytanie dotyczące końcówki wydechu
Ja mam dwie sztuki i ani drgną na jednym i drugim aucie...
-
520d LCI pytanie dotyczące końcówki wydechu
Normalnie nie chcą zejść co trzeba zrobić?
-
520d LCI pytanie dotyczące końcówki wydechu
Czy w wydechu stockowym końcówka wydechu jest demontowana czy na stałe połączona z wydechem? Pytam bo chciałem ją odnowić ponieważ posiada głębsze wżery, które pasta nie daje rady.
-
Przestał działać klakson, przepalony bezpiecznik, powtórka
Witam, Mam problem z klaksonem, wymieniłem raz klakson u mechanika zapłaciłem 250zł z wymianą, teraz padł na nowo, słychać przełącznik jak chodzi ale nie daje dalej sygnału. W czym może być problem? Ktoś się z czymś takim spotkał i gdzie mogę szukać owego klaksona.
-
Gdzie zlokalizowany jest czujnik auc - obiegu zamkniętego
A posiadasz soft do ECU albo jesteś w posiadaniu dostępu do niego?
-
Gdzie zlokalizowany jest czujnik auc - obiegu zamkniętego
Ok łapie a przez kabel enet da radę to zrobić?
-
Gdzie zlokalizowany jest czujnik auc - obiegu zamkniętego
Chodzi o soft aktualizowany przez pendrive?
-
Gdzie zlokalizowany jest czujnik auc - obiegu zamkniętego
Nic więcej nie wiesz odnośnie tego modułu? I na czym polegało dokładniej przeprogramowanie? Może ktoś coś?
-
Menu historia przeglądów jak uaktywnić
- Menu historia przeglądów jak uaktywnić
Tylko ja byłem na akcji serwisowej i śladu bo tym nie ma w komputerze- Menu historia przeglądów jak uaktywnić
Jaki moduł odpowiada za uaktywnienie menu historii przęgladów? Auto ma wyświetlacz mały. Znalazłem coś takiego: Service History in iDrive: HU_CIC 3000 HMI SERVICE_HISTORY Change value to: aktiv Ale tak mam i mi się nie wyświetla to menu.- Aktualizacja nbt navi brak portu usb
BMW ROAD MAP EUROPE NEXT 2018-1 to mogę ściągać i będzie śmigać?- Gdzie zlokalizowany jest czujnik auc - obiegu zamkniętego
Dobrałem się do niego tylko problem w tym, że on jest nierozbieralny i nie był brudny. Jak go wypialem to sprawdziłem czy wywali mi błąd i nie było błędu co mnie zdziwiło bo gdyby był uwalony to też bym nie dostał błędu. Teraz kwestia jak go sprawdzić czy jest sprawny?- Aktualizacja nbt navi brak portu usb
tak muzykę czyta- Aktualizacja nbt navi brak portu usb
tylko rzecz w tym że napisałem, auto nie posiada usb w schowku mam tylko usb w podłokietniku i z tamtąd nie reaguje auto jak wrzuce folder pkgdb i plik config.nfm na pendrive.- Gdzie zlokalizowany jest czujnik auc - obiegu zamkniętego
Witam, obieg ustawiony mam na automatyczny, tylko jest taka kwestia że jak jadę za jakimś śmierdzielem to wszystko wpada do środka, coś jest nie tak z czujnikiem auc. Tak żadnego błędu nie ma więc może jest tylko zanieczyszczony i dlatego prawidłowo nie działa. Gdzie on dokładnie się znajduje, podeślijcie zdjęcie bo nie mogę go zlokalizować.- Aktualizacja nbt navi brak portu usb
tak tam jest usb ale jak podpinam pendrive z plikami navi umieszczonymi w folderach usb1 usb2 usb3 auto nie reaguje.- Aktualizacja nbt navi brak portu usb
auto z końca 2013 roku, brak w schowku na rękawiczki portu usb w ustawieniach nawigacji brak opcji aktualizacji. Brak usb w schowku oznacza że mogę tylko zaktualizować mapy z dvd?- E-sys seria F - pomocy
potwierdzam śmiga aż miło tylko ściągać.- E-sys seria F - pomocy
a jaką wersję esys plus muszę ściągnąć i psdzdata żeby to działało bez problemu? Chciałem kila rzeczy ogarnąć podstawowych start/stop itp.- E-sys seria F - pomocy
Witam, czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć mi łopatologicznie w jaki sposób mogę kodować moja f10? Mam kabel enet tylko nie wiem jak się za to zabrać, znajdzie się jakaś dobra dusza która mi to objaśni, które wersje dokładnie mam ściągnąć żeby wszystko działało bez problemu?- Błąd kierunkowskazu py24w
mógłbyś podesłać instrukcję jak? Mam kabel enet. - Menu historia przeglądów jak uaktywnić
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.