Skocz do zawartości

GODFATHER9191

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GODFATHER9191

  1. Dzięki 👍
  2. dzięki, zwykły
  3. witam potrzebuje podobnego rozpisania dla LCI 04/2014 bixenon ma może ktoś?
  4. Witam, mam problem z RDC. Wywala mi błąd jak robię reset to wszystko jest ok i losowo po jakimś czasie wyskakuje błąd RDC. Wcześniej normalnie wyświetlało ciśnienie i temperaturę teraz w ogóle. Bardziej moduł/sterownik czy antena RDC do wymiany? Bo jeśli by była to słaba bateria w którymś kole to byłby błąd stały?
  5. Co sądzicie o tym? Mam kompresor:
  6. Po to jest regulacja jasności 0-100% żeby ustawić pod siebie. W serii G również jest widoczne oświetlenie i to skreśla całą serię bo widoczny jest ambient idąc takim tokiem myślenia? Za słabo świeci źle za mocno świeci źle, gorzej jak z babami... Kończę konwersacje bo szkoda życia.
  7. Spoko :cry2:
  8. Stawiam zgrzewe browara jak to założysz przez weekend i nie polegniesz :lol:
  9. Bardzo :duh:
  10. Co by nie założył zamiast tej jednej żarówki to efekt będzie słaby, nigdy jedna żarówka/dioda nie dorówna kilkunastu/kilkudziesięciu diód na całej długości niestety.
  11. Witam Szukam dokładnych oznaczeń jakiego typu żarówki są potrzebne do podświetlenia wnętrza. Wiem napewno że w5w t10 idzie do podsufitki tył i przód, interesuje mnie jeszcze schowek, słoneczka i bagażnik?
  12. Witam forumowiczów zainteresowanych ambientem. Jeśli ktoś chciałby założyć nie oryginalne oświetlenie do auta, zapraszam do kontaktu, opcja wiele tańsza niż oryginał, zero błędów czy jakichkolwiek problemów, a jasność świecenia bardzo mocna w porównaniu do oryginału, którą można zawsze regulować wg własnych potrzeb. Różne konfiguracje i kolory, zapraszam priv.
  13. Coś ktoś poleci? Warto spróbować MTS Technik 40/35mm?
  14. Wszystko idzie OUT. Jak ma to dobrze świecić z idealna poświatą to trzeba zdemontować oryginał, ale zawsze można wrócić do oryginału, wszystko jest demontowalne bez łamania.
  15. Jeżeli ktoś chętny na mocny ambient to zapraszam na PW, montuję z mocno świecących ledów, bez ingerencji w okablowanie z możliwością sterowania jasnością, mogę dołożyć ambient w auto nie wyposażone jak i wyposażone fabrycznie, jestem ze świętokrzyskiego(Sandomierz):
  16. Olej w moście zmieniony, co do poziomu stanu oleju oryginalnego był w porządku, udało mi się strzykawką odciągnąć 700ml starego (800ml wchodzi), to całkiem nieźle. Tak wyglądał stary olej (184k): http://s2.ifotos.pl/img/IMG201901_qwwxeqa.jpg http://s2.ifotos.pl/img/IMG201901_qwwxwph.jpg Z ciekawości spróbuję coś wyłowić potem jak mi przyjdzie magnes, wizualnie bardzo syfu niema.
  17. W skrzyni już zmieniałem, co do poziomu oleju w skrzyni był w porządku fabryczny, praca skrzyni się poprawiła po zmianie diametralnie. Dam znać jak to będzie wyglądało w dyfrze z poziomem oleju.
  18. Wolałbym to zrobić sam, mam w garażu: Wystarczy? Czy bardziej chodzi o pompę do odsysania oleju?
  19. Przymierzam się do wymiany oleju w dyferencjale. Nie ma korka spustowego jest tylko wlewowy. Jest sens wyciągać stary olej strzykawką olejową jak syf prawdopodobnie zostanie w środku? Myślałem nad zrzuceniem dyfra i wyczyszczeniem go w garażu, podstawową wiedzę mam i podstawowe narzędzia też, czy lepiej się w to nie bawić? Olej będę zalewał FEBI 75W-85 GL-5. Śruba zamykająca z oringiem oryginał. A w razie zabawy z mostem zamówię silikon ELRING 036.163.
  20. A macie jakiś co przy okazji by wyświetlał kondycję baterii i poziom naładowania? Maksymalnie do 200,-?
  21. opcja 1: wyłączyć PDC na wstecznym, ale z opcją włączenia za pomocą przycisku opcja 2: może być sam obraz wyłączony, ale z automatu, nie przez opcje i wyłącz ekran, żeby się nie bawić idrive'm.
  22. Witam, ma ktoś instrukcję żeby czujniki PDC nie załączały się gdy wrzucam bieg wsteczny?
  23. Głupoty gadają w tym aso, to już dawno powinienem mieć info o zmianie. Zrobiłem na komunikacie 5000 już 7-8k przebiegu. Jakiś czas temu z klockami przednimi miałem zmieniający się komunikat co 1000km. Jak do wiosny nic się nie zmieni zakładam nowe klocki tył i zobaczymy czy się coś poprawi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.