Treść opublikowana przez GODFATHER9191
-
Reflektory bi-xenon F10/F11
Dzięki 👍
-
Reflektory bi-xenon F10/F11
dzięki, zwykły
-
Reflektory bi-xenon F10/F11
witam potrzebuje podobnego rozpisania dla LCI 04/2014 bixenon ma może ktoś?
-
Problem z RDC nie wyświetla ciśnienia i temperatury czasem błąd RDC
2014 lci
-
Problem z RDC nie wyświetla ciśnienia i temperatury czasem błąd RDC
Witam, mam problem z RDC. Wywala mi błąd jak robię reset to wszystko jest ok i losowo po jakimś czasie wyskakuje błąd RDC. Wcześniej normalnie wyświetlało ciśnienie i temperaturę teraz w ogóle. Bardziej moduł/sterownik czy antena RDC do wymiany? Bo jeśli by była to słaba bateria w którymś kole to byłby błąd stały?
-
Jaki zestaw do wymiany płynu hamulcowego macie sprawdzony?
Co sądzicie o tym? Mam kompresor:
-
Podświetlenie drzwi - czy to ambient?
Po to jest regulacja jasności 0-100% żeby ustawić pod siebie. W serii G również jest widoczne oświetlenie i to skreśla całą serię bo widoczny jest ambient idąc takim tokiem myślenia? Za słabo świeci źle za mocno świeci źle, gorzej jak z babami... Kończę konwersacje bo szkoda życia.
-
Podświetlenie drzwi - czy to ambient?
Spoko :cry2:
-
Podświetlenie drzwi - czy to ambient?
Stawiam zgrzewe browara jak to założysz przez weekend i nie polegniesz :lol:
-
Podświetlenie drzwi - czy to ambient?
Bardzo :duh:
-
Podświetlenie drzwi - czy to ambient?
Co by nie założył zamiast tej jednej żarówki to efekt będzie słaby, nigdy jedna żarówka/dioda nie dorówna kilkunastu/kilkudziesięciu diód na całej długości niestety.
-
Podświetlenie drzwi - czy to ambient?
- Jakiego rodzaju żarówki LED do wnętrza E91
Witam Szukam dokładnych oznaczeń jakiego typu żarówki są potrzebne do podświetlenia wnętrza. Wiem napewno że w5w t10 idzie do podsufitki tył i przód, interesuje mnie jeszcze schowek, słoneczka i bagażnik?- doposażenie F10 w oświetlenie ambiente - mozliwe??
Witam forumowiczów zainteresowanych ambientem. Jeśli ktoś chciałby założyć nie oryginalne oświetlenie do auta, zapraszam do kontaktu, opcja wiele tańsza niż oryginał, zero błędów czy jakichkolwiek problemów, a jasność świecenia bardzo mocna w porównaniu do oryginału, którą można zawsze regulować wg własnych potrzeb. Różne konfiguracje i kolory, zapraszam priv.- Jakie sprężyny obniżające do 520D LCI
Coś ktoś poleci? Warto spróbować MTS Technik 40/35mm?- F10/11 Oświetlenie ambientowe
Wszystko idzie OUT. Jak ma to dobrze świecić z idealna poświatą to trzeba zdemontować oryginał, ale zawsze można wrócić do oryginału, wszystko jest demontowalne bez łamania.- F10/11 Oświetlenie ambientowe
Jeżeli ktoś chętny na mocny ambient to zapraszam na PW, montuję z mocno świecących ledów, bez ingerencji w okablowanie z możliwością sterowania jasnością, mogę dołożyć ambient w auto nie wyposażone jak i wyposażone fabrycznie, jestem ze świętokrzyskiego(Sandomierz):- Brak korka spustowego w dyfrze, odciągać strzykawką czy nie?
Olej w moście zmieniony, co do poziomu stanu oleju oryginalnego był w porządku, udało mi się strzykawką odciągnąć 700ml starego (800ml wchodzi), to całkiem nieźle. Tak wyglądał stary olej (184k): http://s2.ifotos.pl/img/IMG201901_qwwxeqa.jpg http://s2.ifotos.pl/img/IMG201901_qwwxwph.jpg Z ciekawości spróbuję coś wyłowić potem jak mi przyjdzie magnes, wizualnie bardzo syfu niema.- Brak korka spustowego w dyfrze, odciągać strzykawką czy nie?
W skrzyni już zmieniałem, co do poziomu oleju w skrzyni był w porządku fabryczny, praca skrzyni się poprawiła po zmianie diametralnie. Dam znać jak to będzie wyglądało w dyfrze z poziomem oleju.- Brak korka spustowego w dyfrze, odciągać strzykawką czy nie?
Wolałbym to zrobić sam, mam w garażu: Wystarczy? Czy bardziej chodzi o pompę do odsysania oleju?- Brak korka spustowego w dyfrze, odciągać strzykawką czy nie?
Przymierzam się do wymiany oleju w dyferencjale. Nie ma korka spustowego jest tylko wlewowy. Jest sens wyciągać stary olej strzykawką olejową jak syf prawdopodobnie zostanie w środku? Myślałem nad zrzuceniem dyfra i wyczyszczeniem go w garażu, podstawową wiedzę mam i podstawowe narzędzia też, czy lepiej się w to nie bawić? Olej będę zalewał FEBI 75W-85 GL-5. Śruba zamykająca z oringiem oryginał. A w razie zabawy z mostem zamówię silikon ELRING 036.163.- Czas ładowania akumulatora, do którego momentu?
A macie jakiś co przy okazji by wyświetlał kondycję baterii i poziom naładowania? Maksymalnie do 200,-?- BMW F10 deaktywacja PDC po wrzucenia biegu wstecznego
opcja 1: wyłączyć PDC na wstecznym, ale z opcją włączenia za pomocą przycisku opcja 2: może być sam obraz wyłączony, ale z automatu, nie przez opcje i wyłącz ekran, żeby się nie bawić idrive'm.- BMW F10 deaktywacja PDC po wrzucenia biegu wstecznego
Witam, ma ktoś instrukcję żeby czujniki PDC nie załączały się gdy wrzucam bieg wsteczny?- Limit kilometrów od lata tylnych okładzin stoi na 5,000
Głupoty gadają w tym aso, to już dawno powinienem mieć info o zmianie. Zrobiłem na komunikacie 5000 już 7-8k przebiegu. Jakiś czas temu z klockami przednimi miałem zmieniający się komunikat co 1000km. Jak do wiosny nic się nie zmieni zakładam nowe klocki tył i zobaczymy czy się coś poprawi. - Jakiego rodzaju żarówki LED do wnętrza E91
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.