Skocz do zawartości

Zermax

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zermax

  1. Zermax odpowiedział(a) na lamer temat w X5 (G05)
    No tak, widzę i BMW wprowadza Nowy Ład :) Nie miałeś od początku calego pakietu professional? Myślałem, że to zawsze jest w standardzie.
  2. Zermax odpowiedział(a) na snajper21 temat w X5 (G05)
    Ja też jestem pełen podziwu :)
  3. Zermax odpowiedział(a) na piernik87 temat w X5 (G05)
    Można kupić model z wyższym brzegiem od BMW, ale te normalne zupełnie mi starczają.
  4. Zermax odpowiedział(a) na Macallan temat w X5 (G05)
    Masz dwie opcje: - dokupujesz dwie felgi na tył takie same jak masz z przodu - kupujesz cały zestaw kół zimowych sztuk 4 takich samych i przekładasz co sezon całe kola jak z resztą robi prawie każdy z nas
  5. Serwisy BMW nie naprawiają tylko wymieniają więc będzie dobrze :)
  6. Zermax odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Nie mialem takiego samochodu ale moze wyjasnie z mojej perspektywy dlaczego widze tu maly problem, a wlasciwie 2 problemy. 1. 700k PLN to cena "teoretyczna" - pierwszy wlasciciel w leasingu placi nie wiem ile - ~7k PLN netto miesiecznie? (z uwzglednieniem rabatu od ceny katalogowej) I jezeli po roku zrobi te 20k km i wg kolegi Arturo - tarcze+klocki+opony sa do wymiany to jako, ze w nowym aucie robimy to u dealera - laczna kwota za to bedzie ~20k PLN? To sa ~3 raty leasingowe czyli wg mnie sporo. 2. Po 3 latach to auto trafi do kolejnego wlasciciela za ~polowe wartosci wiec rata leasingowa bedzie juz w okolicach ~3-4k PLN. I ten drugi wlasciciel pojedzie do ASO i za ta sama wymiane zaplaci juz rownowartosc ~6 rat leasingowych czyli imho bardzo duzo. Teoretyzuje wiec jak gdzies sa bledy w kalkulacjach, prosze o sprostowanie. Coś te liczby się zupełnie kupy nie trzymają :) Zalkaladamy, że otrzymasz aktualnie nie realna zniżkę 10%. To daje nam kwotę 630k,leasing powiedzmy 105% na 36m (650k na oko bo nie chce mi się liczyć) masz dwie opcje: -standardowy leasing do końca i jak piszesz za 50% może sprzedaż używany wtedy leasinowa rata wyniesie 650/12/3 czyli jakieś 18k a nie 7k - perfect lease z powiedzmy wartością rezydualna 45% ale auto oddajesz więc nic nie odsprzedaż, więc ~360/12/3 rata jakieś 10k Liczby są oczywiście mocno na oko ale tak to się mniej więcej przedstawia wiec klocki i tarcze to 1 lub w porywach 2 raty leasingowe :) Finalnie tak jak pisze Arturo na takie auto albo Cię stać, albo lepiej nie podchodź bo będzie żałowanie :cool2:
  7. Ja u siebie na Bemowie place 170 za sezon. Albo 180? Coś poniżej 200 (z przechowaniem) ale całym kół. Przy wymianie opon na tak dużych felgach może być znacznie drożej, ale tego nie robiłem nigdy..
  8. Zermax odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Nie bardzo kumam jak można z uwagi na wymianę kół mów i tarcz za 15k odpuszczać auto za ponad 700 :) przecież to jakiś marny ułamek ceny zaledwie :mrgreen:
  9. Zermax odpowiedział(a) na Mp00 temat w X5 (G05)
    Brakuje też asystenta jazdy 'autonomicznej' i chyba czujnika martwego pola. Jak rozwiniesz w kinfiguratorze to powinno być opisane.
  10. Ja od wieeeelu lat współpracuje z AutoHart na Bemowie. Wygląda jakos niespecjalnie i kawki w poczekalni nie ma, ale usługa jest szybka i bardzo dobra.
  11. Zermax odpowiedział(a) na lamer temat w X5 (G05)
    Też się cieszę z usunięcia tego badziewia :)
  12. Zermax odpowiedział(a) na wilqkrk temat w X5 (G05)
    Zbiorniki na paliwo trzeba regularnie czyścić, są firmy które się tym zajmują. Stacje benzynowe robią, albo powinny to robić regularnie.
  13. Zermax odpowiedział(a) na lamer temat w X5 (G05)
    U mnie jak się rozgrzeje to pokazuje tak trochę ponad 90 - m50i. Edit: sprawdziłem dzisiaj i jednak 100+ przy spokojnej jeździe.
  14. Zermax odpowiedział(a) na snajper21 temat w X5 (G05)
    Nie zawracaj sobie w ogóle tym głowy. Jedź normalnie. To już nie te czasy, że trzeba jakoś specjalnie docierać silniki. Kiedyś spasowania nie były dokładne bo nie było odpowiednio dokładnych urządzeń produkcyjnych, dlatego trzeba było docierać. Skąd taki pomysł? Owszem produkcji ajest dużo dokładniejsza, ale silniki nadal wymagają docierania i odpowiedniego traktowania na początku, każda instrukcja a dokładnie o tym mówi. Najczęściej pierwsze 1500km jest ograniczenie np do 150kmh i jakiejś prędkości obrotowej, nie wiem jak to jest w hybrydach, ale na pewno instrukcja o tym mówi. Możliwe, że hybrydy są bardziej docierane fabrycznie bo faktycznie ma się mała kontrolę nad tym kiedy silnik pracuje.
  15. Zgadzam się w 100% zawsze tak samo robię i w efekcie znacznie taniej za to place i mam wszelkie rozsterki z głowy :)
  16. Zermax odpowiedział(a) na snajper21 temat w X5 (G05)
    Przecież bmw nie produkuje oleju tylko produkuje mu go dostawca,moga więc w detal pusisc 1l butelki a do serwisu choćby i cysterny sobie zamawiać :)
  17. Zermax odpowiedział(a) na snajper21 temat w X5 (G05)
    Na serwis olejowy między inetrwalowy Inchcape zawsze maili dobra ofertę, ja rok temu robilem wymianę oleju w moim v8 i chyba 850zl jakoś było za wszystko brutto a oleju chyba z 11l mi wchodzi :)
  18. Tak gwoli matematycznej prawidłowości, średnica i obwód to są dwie różne rzeczy :lol:
  19. Zermax odpowiedział(a) na hunter temat w X5 (G05)
    To akurat święta prawda jest :) jak przesiadłem się kiedyś z insygnii 1.8 140km do santafe 2.2 197km to myślałem, że wyrywa z butów :)
  20. Zermax odpowiedział(a) na Stashek temat w X5 (G05)
    W M50i na 21 nozn azakaladac łańcuchy, więc założę się, że tak smao w M50d.
  21. Zermax odpowiedział(a) na hunter temat w X5 (G05)
    Jeżeli x3 się nie zmieszcisz z rodziną, a 30d jest poza zasięgiem cenowym to chyba sam sobie odpowiedziales na pytanie :) 25d będzie jechać słabo i na pewno fajerwerków nie będzie, ale tragedii też nie, wez z salonu i pojeździj to ocenisz, jak będzie pasować to bierz i się ciesz a jak nie to pomysł nad innym rozwiązaniem.
  22. Zermax odpowiedział(a) na hunter temat w X5 (G05)
    Musisz pojeździć i sam ocenić. Tutaj jedni Ci powiedza, że w 25d w x5 to pomyłka i nie jedzie wcale a inni, że na dupowoz wystarczy i jest spoko :)
  23. Zermax odpowiedział(a) na Notype temat w X5 (G05)
    Faktycznie wygląda konkretnie. Odezwę się do nich po wakacjach i zobaczymy co da się zrobić. Mieliście do czynienia z takimi wzmacniaczami dzwieku od MaxExhaust czy Panther? Nadaje się to do czegoś? To samo w adui sq7 diesel montowali seryjnie i w sumie brzmialo całkiem ok :D
  24. Zermax odpowiedział(a) na Notype temat w X5 (G05)
    Przy takim potencjale jaki maja te motory żal nic nie zrobić z wydechem , ja w RSQ8 wytrzymałem ( ledwo ) do pierwszej wymiany oleju po 2 tys km i wpadły DP od MG Motorsport bez gpf i ze sportowymi katami i jest tak jak powinno być , programowo podbite strzały po odpuszczeniu gazu w trybie sport :D Jak się ktoś czuje jednak przywiązany do gpf to można wrzucic tylny wydech sport i jest dużo lepiej . Michal z MG Motorsport ma tez ciekawe patenty na modyfikacje fabrycznych wydechów z naprawdę fajnym efektem - polecam . A zajmują się rowniez takimi m50i jak moje? Bo faktycznie kaganiec dzwiekowy jest mocny i z chęcią bym coś z tym zrobił, ale mam małe pojęcie :)
  25. Akurat ładowanie indukcyjne jest żałosne i wycenione w kosmos. Z 500zl to może bym dał żeby było. 2021 a nie jest to fast charge, grzeje się i jest z dupy :) Co innego HK z tego bym nie rezygnował, juz prędzej do konkurencji bum się uśmiechnął :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.