Treść opublikowana przez Czujnik
-
F 11 520d silnik umarł...
co tam slychac z twoim 'zmarlym' silnikiem? tapatalked
-
F20 Lubin WBA1S510305D29868
Czujnik odpowiedział(a) na Czujnik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTemat wymaga uzupełnienia, tak sądzę po ilości zapytań ze strony potencjalnych chętnych na to auto. Mam zgodę osoby która chciała kupić auto (Magda) na podanie dodatkowych informacji. Tak, sprawdziliśmy auto tak dokładnie jak możliwe, profi blacharz był przy tym. Magda nie wykupiła raportu ze względu na specyfikę PS, dostaje się kpl dokumentów za który sprzedawca bierze odpowiedzialność i jej to wystarczy. To nie jest full wypas ale nie jest też biedalajn, ma czujniki, ledy, navi, tempomat, bt, itd. Kiepskie są fotele (mimo podgrzewania) i to widać i czuć pod tyłkiem no i słabo wygląda na 16 felgach. Auto ma standardowy serwis i gwarancję, czyli pozostaje 4 lata i 1 rok. Oczywiście faktura itd. I tyle. Dlaczego nie zostało kupione? Chyba nie 'zagadało' do kupującej i zrezygnowała. Nie ma drugiego dna :mrgreen:
-
f11 520d gasnie po wrzuceniu biegu jak jest zimny.
u mnie przy przebiegu ok 80tys dwukrotnie zgasl silnik, bylo to po wymianie oleju jednak bez zwiazku mimo ze moj vin nie byl na liscie akcji naprawczej to wymieniono mi egr, gasniecie to podobno jeden z pierwszych objawow tapatalked
-
F20 Lubin WBA1S510305D29868
Czujnik odpowiedział(a) na Czujnik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo pierwsze: dzięki za cenne spostrzeżenia. Oczywiście auto pracowało jako zastępczak i/lub demo. Po drugie: auto obejrzane tak dokładnie jak to możliwe. Ślady w środku i na lakierze wskazują na użytkowanie, ale nie ma większych rys czy zadrapań. Wydaje mi się że są ślady demontażu zderzaka i przedniej lampy, silnik pracuje ok, skrzynia ok, lekko szarpnęła na zimnym, generalnie standard. Właściwie nie ma się do czego czepić (gwarancja, serwis) ale... auto było jeżdżone i to czuć. Jak dla mnie do wzięcia ale panna waha się, jak to panna :mrgreen:
-
F20 Lubin WBA1S510305D29868
Czujnik opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażU 'mojego' dealera stoi takie cacko: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-118d-2-0-150km-automat-gwarancja-dealer-bmw-17ex-ID6zddqu.html Kumpela napaliła się, twierdzi że może coś jeszcze urwać z ceny. IMO auto nowe i raczej bez niespodzianek, ale na wszelki wypadek rzućcie okiem :mrgreen:
-
f11 520d gasnie po wrzuceniu biegu jak jest zimny.
po wymianie masz to gasniecie silnika? tapatalked
-
E46 2.8Ci Coupe WBABM51040JH32196 Korekta przebiegu
Czujnik odpowiedział(a) na Kruk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażw ogloszeniu nadal 285tys km szymon, gratuluje kolegi z zg tapatalked
-
F20 120d WBA1C31000E896389
Czujnik odpowiedział(a) na marioF30 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKup raport. To 0.2% wartości auta o które pytasz.
-
E46 2.8Ci Coupe WBABM51040JH32196 Korekta przebiegu
Czujnik odpowiedział(a) na Kruk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażw ogloszeniu nadal 285tys km :mrgreen:
-
[f10 f11] Dlaczego bagażniki w kombi są w welurze?
Ja jestem wieśniakiem więc twoja teoria jest prawdziwa. Brudzi się od spojrzenia :mrgreen: Kapitalnie wygląda w salonie, potem tylko kłopoty.
-
[f10 f11] Dlaczego bagażniki w kombi są w welurze?
Mam kombi z jasną szmacianą tapicerką i w bagażniku jest coś w rodzaju 'weluru', taki materiał z meszkiem. Jak się przejedzie ręką to zostaje jaśniejszy lub ciemniejszy ślad. Bardzo łatwo brudzi się więc zakryłem gumową wanienką. Do wyguglowania jak to wygląda.
-
F31 WBA8J11020K629619 320D, X-Drive, M
Czujnik odpowiedział(a) na Qubus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtak, wyrazam opinie bo zalozyciel watku napisal: 'prosze o opinie na temat tego ogloszenia' ale przed zamieszczeniem opinii zatelefonowalem :P tapatalked
-
F31 WBA8J11020K629619 320D, X-Drive, M
Czujnik odpowiedział(a) na Qubus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto pisala ta sama osoba :mrgreen: btw to twoje cacuszko? bo 'unfall' to wypadek :mrgreen: tapatalked
-
F31 WBA8J11020K629619 320D, X-Drive, M
Czujnik odpowiedział(a) na Qubus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdlaczego insynuujesz? sprzedajacy tego nie ukrywa :mrgreen: tapatalked
-
[F10/F11] 2.0D Odma
dawno powinien to zrobic jak czytalem jego historie o remoncie silnika to noz sie w kieszeni otwiera tapatalked
-
X3 WBAWZ510700F68435 Radom
Czujnik odpowiedział(a) na lalka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:mrgreen: :cool2: tez mnie to rozbawilo :mrgreen: tapatalked
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Czujnik odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBierz w ciemno. Ledwo liźnięty, właściwie kosmetyka.
-
[F10/F11] Wymiana oleju w skrzyni ZF 8HP
po wymianie zrobilem 3tys i bylem na przegladzie w aso pelen test bez zajakniecia tapatalked
-
E60 530xd Vin WBANM71030CP11057 Korekta
Czujnik odpowiedział(a) na Mateusz_86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTemu znawcy możesz co najwyżej buty polerować - jak ci pozwoli :mrgreen:
-
e60 545i WBANB31080B077538
Czujnik odpowiedział(a) na chudye-91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż
- e60 545i WBANB31080B077538
Czujnik odpowiedział(a) na chudye-91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI cały misterny plan w pi... :mrgreen:- e60 545i WBANB31080B077538
Czujnik odpowiedział(a) na chudye-91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażi deklaruje 152tys nalotu :mrgreen:- [F10/F11] Wymiana oleju w skrzyni ZF 8HP
W Długołęce wymienią ci olej bez śladów. Jak już napisali poczekaj do końca gwarancji. Ja za dużo jeżdżę i wymieniłem przy 90tys. Olej już był ciemniejszy ale jeszcze nie mętny.- E60 3.0D 235km VIN: WBANX710X0CS62760
Czujnik odpowiedział(a) na Fernando Sucre temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:mrgreen:- Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR
zwracam tylko uwage, ze egr jest wymieniany rowniez w autach ktorych numery nie znajduja sie w akcji serwisowej u mnie zadecydowali podczas serwisu okresowego przy przebiegu 93tys tapatalked - e60 545i WBANB31080B077538
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.