Treść opublikowana przez Czujnik
-
E90 335d, Bolesławiec , WBAVS91040KZ86668 - korekta.
Czujnik odpowiedział(a) na maciejnowak22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak, po wpisie na FB przez BMW Check :mrgreen:
-
NBT z rozbitka
Ja tego sam nie zrobie wiec pozostaje wynajecie fachowca. Gadałem z facetem od navi i kodowania. Jest nawet na tym forum :lol: Radzi brać orginał niż nawet najlepszego chinczyka na androidzie. Oczywiscie zawsze pozostaje ryzyko ze nawigacja jest niesprawna ale bede mogl odeslac do brata i zwróci złomiarzom. Czyli kupujemy :mrgreen: Pozdr Czujnik
-
NBT z rozbitka
Mam fabrycznie w moim pieszczochu radio professional czyli bida z nędzą :/ Brat w Anglii może odkupić navi Professional NBT DAB z rozbitka f10 2015. Stanęło na 400 funciakach plus litr wódki czyli chyba dość rozsądnie. Sprzęt sprawdzony jak nowy. Oczywiście złomiarze wystawiają fakturę. Czy mogę mieć jakieś niespodzianki przy montażu? Czy lepiej nie ryzykować i brać navi na androidzie bo ma się niedługo pokazać. Doradźcie bo jestem totalny ciemniak w tych tematach. Pozdr Czujnik
-
518d Fleet Edition - czy warto ?
Gratuluję świetne auto :cool2: Wersję super bida to mam ja. Poza automatem nie mam relingów, ledów, navi, kompletnie nic, zero, null :duh:
-
Dokodowanie nowego kluczyka
w pradze tez zaproponowali sciagniecie z niemiec ale w ciagu 7 dni tu jest drugie dno bo kupila auto z kluczami z ktorych jeden to byl fake jak to mozliwe ze przez dwa lata nigdy nie uzyla tego klucza? przy zakupie auta tez nie sprawdzila? nie do pojecia tapatalked
-
Dokodowanie nowego kluczyka
odkopuje kolezanka w piatek w czeskiej pradze zgubila (albo ukradli) klucz od f10 my2011 w serwisie powiedzieli ze trzeba czekac tydzien wiec sciagnela dhl-em drugi klucz z polski zeby wrocic auto nie odpalilo :shock: dzisiaj w serwisie wsadzili klucz do czytnika i okazalo sie ze to jest podroba i to niedzialajaca za dorobienie klucza od reki czescy bracia w nie-aso skasowali 12 tys koron ok 1900 zlotych tapatalked
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
moj 181 tapatalked
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Ma 190* na papierze tapatalked
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Cena tego f10 525d nie była specjalnie atrakcyjna ale auto z polskiego salonu od pierwszego usera bez wypadku. Automat, czarna skóra, navi pro, my2013, 80 tys przebieg, bez M paku. 130 brutto na fakture po trudnych negocjacjach :wink:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Z górki. Niby 190 koni ale jakieś takie słabowite. Za to chlejące ;) Trzeba poprawiać po fabryce i jest jako tako.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
2.0d automat. Oglądałem i wyglądał na niewytyrane auto, salonowy z jasną skórą. Stówka netto ale coś tam do urwania. Byłem z kumplem bo to miało być auto dla niego ale zdecydował się na f10 2.5d. Ja bym brał tego kombiaka i lekko podkręcił ;)
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
W Lubinie gościu zostawił f11 z 2012 i ma tylko 90 tys nakulane ;) skóra, navi pro, bezwypadek. Chcą 100 tys ale netto.
-
F30 318D strzelony rozrząd / wymiana silnika
Gwarancji i tylko gwarancji ale już 'pogwarancyjny gest handlowy' odpada. Klęknie ci silnik lub skrzynia dzień po gwarancji i robisz pod siebie bo centrala ma cie w nosie. Historia 740i kupionej w Inchape i serwisowanej w niezależnym serwisie się kłania :mrgreen:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Nie bierz tego za złośliwość, ale jak tak pytasz to prawdopodobnie nie stać cię na f10/11. Ja mam serwis w gratisie ale widziałem miny facetów jak musieli zabecalować 9500 za kilka pierdół przy przeglądzie po 90 tys. Nowe piątki tak mają ;)
-
Jazda bez kluczyka
Ja testowałem do niecałych 20 km/h bo szybciej bałem się jechać. F11 z 2016, 190 koni diesel. Automat zwykły, nie sport.
-
Jazda bez kluczyka
Działa :) IMO trochę dłużej niż 3 sek ale faktycznie wyłącza silnik a skrzynia przechodzi w neutral i po zatrzymaniu w parking. Czyli przypadkowe lub złośliwe wciśnięcie nic nie daje tylko trzeba to zrobić specjalnie i dłużej przytrzymać. Koniec eksperymentów bo jeszcze coś wywalę.
-
Jazda bez kluczyka
Aż zlazłem na dół żeby sprawdzić. Jak już jade to przycisk on/off nie działa :P
-
Dokodowanie nowego kluczyka
Miałem subaru z US bez kluczy i zrobiłem 2. Allianz do auto casco zażądał kwitu z ASO że zrobione na legalu.
-
Dokodowanie nowego kluczyka
Dla uniknięcia ewentualnych kłopotów z ubezpieczalnią unikałbym kluczy kodowanych przez garażowych Mirków. Płacisz w ASO ale masz kwit że pełen legal.
-
chiptuning 2.0d - 184KM
Nie ukrywam że też myślę o gwarancji (4 letniej :duh: ) więc box jak najbardziej. Jesteś zadowolony? Kupiłeś w Łodzi? Pozdr Czujnik
-
F11 Opcja gwarancji rozszerzonej ceny
Kurcze serwis piątki nie jest tani. Przy mnie kobieta płaciła za drugi przegląd 520d prawie 3 tys z vatem :? Przebieg miała coś ponad 28 tys więc musiała nieźle dawać w palnik.
-
F11 Opcja gwarancji rozszerzonej ceny
Zbiorczo odpowiem ;) Mam gwarancję 2 lata, faktycznie dopłaciłem 3241 brutto za kolejne 2 z ograniczeniem do 200 tys. Zaokrągliłem po prostu cenę. Kto pytał więc przy zakupie dostałem 5 letnią usługę serwisową w cenie, ale to teraz chyba standard. W serwisie faktycznie była kupa ludzi bo od kilku dni jest jakaś akcja esemesowa i mailowa o zmianie warunków przedłużenia gwarancji. Przy okazji dowiedziałem się, że sprzedali sporo aut w wersji 'flotowej' (w sensie golasy) i teraz do serwisów przyjeżdżają świeżaki żeby przedłużać gwarancję. Widziałem nową piątkę kombi za 159 tys z cennika która poszła za 143 tys, chyba niezły deal. Piątka oczywiście f11 nie ta najnowsza. Tyle newsów z pola walki :mrgreen: Pozdr Czujnik
-
F11 Opcja gwarancji rozszerzonej ceny
Eh zapłaciłem za 4 lata (max 200 tys) 3250. Nawet była kolejka, poważnie :duh:
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Naprawde. Czasu sie nie cofnie ale drugi raz brałbym gt. Na 100 procent. W dodatku pechowo trafiłem na jakiś dziwny egzemplarz f11 bo nie moge zejść poniżej 9 l. Koni też niby 190 ale słabowite jakieś. Gadałem z majstrem w serwisie to tylko się skrzywił i powiedział że większość kierowców marudzi. Naprawde nie wiem o co chodzi. Gdybym sie nie cykał o gwarancje to już robiłbym chipa. No dobra koniec marudzenia :8)
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
no szalu nie ma ja na przyklad nie robilem przed kupnem zadnej jazdy probnej bo gdybym wiedzial to kupilbym trojke gt f11 po prostu ciezka jest i to czuje sie tapatalked