Treść opublikowana przez Czujnik
-
Felgi do F10
tuv jesli juz mam w swoim f11nowe kola w-spoke 663 o takich wymiarach i miesiac temu robilem tuv bezproblemowo kola dopisane w dowodzie w poz. 22 mannheim a konkretnie 8morgenstr. w ludwigshafen tapatalked
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Czujnik odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtapatalked
-
BMW X6 E71 Vin WBAFH010L858723
Czujnik odpowiedział(a) na ArtPol74 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażbimmer-check.com ja drugi raz nie szukalbym takiego auta sam, zmarnowalem pol roku w polsce i miesiac w niemczech w polsce wydalem 3.5tys zlotych w niemczech 900euro tych przekretaczy niech nagla krew zaleje, jednemu myslalem ze lutne dobrze ze kolega mnie odciagal wszystko wynagradza jazda, jak karnalem sie po niemczech to banan na gebie jeszcze tylko remap i banan razy trzy :mrgreen: tapatalked
-
BMW X6 E71 Vin WBAFH010L858723
Czujnik odpowiedział(a) na ArtPol74 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMimo, że auto zniknęło to uważam, że warto poświęcić kilka słów temu (i podobnym) X6 :roll: Nie, opcja S417A to roletki tynych drzwi. Co do koloru to powiększałem zdjęcia na laptopie i chyba to faktycznie nie był carbonschwartz. Ale trzeba brać poprawkę, bo zdjęcie to nie oryginał. Co do zakupu X6: szukałem kilka miesięcy w PL, albo wały albo bite. Znalazłem ciekawy w Kraku ale pomimo zapewnień o bezwypadkowości był bity. Jak to powiedziałem sprzedawcy to w cudowny sposób znalazła się opinia Dekry z opisem uszkodzeń.Nie lubię być oszukiwany więc odpuściłem. Finalnie kupiłem auto w Niemczech, pod Augsburgiem, miesiąc szukania. Zalety: 4.0D, bezwypadkowy i bezstłuczkowy, produkcja kwiecień 2013, niski przebieg, 2 kpl kół 20' z nowymi oponami, niepalone, zadbany, serwis co 20 tys. Wady: biały :| no i lekki golas (bez komfortów, ciemnej podsufitki,szyberdachu, hud), porysowany zderzak od wożenia rowerów na haku. Sprawdzenie w serwisie 200euro po znajomości. Z ceny urwałem 2tys euro na tylny zderzak i wariujące tylne czujniki. Wtryski i dpf jak nowe. Albo szukaj poza PL albo zleć Drayowi znalezienie auta. Mnie wszyscy handlarze chcieli wydymać niestety.
-
BMW X6 E71 Vin WBAFH010L858723
Czujnik odpowiedział(a) na ArtPol74 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOglądam bardzo podobne x6 (my2013) i takie fotele to Sportsitze, Leder Nevada Schwartz. W tym 'moim' też nie ma tylnych roletek.
-
BMW E92 320D GOLENIÓW WBAKK31040E547579
Czujnik odpowiedział(a) na azi1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW ogłoszeniu: Ponad pół roku bujasz się z tym rodzynkiem? Dziwne, sprzedający wyjątkowo uczciwy a samo auto ekstraklasa.
-
BMW X1 E84 WBAVL31090VS00727
Czujnik odpowiedział(a) na filip243 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŁadne. Pokaż zdjęcia jak wyglądało po wypadku.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
:mrgreen:
-
Wyciszenie auta.
Ja użytkuję LCI i też wydawało mi się że moje F11 jest rewelacyjnie wyciszone. Do momentu kiedy wsiadłem do wyciszonego :mrgreen: koleś robił w ciche-auto z Wrocławia. Montaż po wyciszeniu perfekt, efekt rewelka ale zapłacił ponad 5 tysięcy :mad2:
-
[F34] WBA8T510X0G791289 - lekka ściema ASO z ceną
Czujnik odpowiedział(a) na Pakito temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażsciema czy nie sciema, ale niezla oferta o ile stan auta odpowiada opisowi :p tapatalked
-
Problem z przyśpieszeniem i spalaniem, BMW 520d
@juscik założył temat, napisał 1 (jeden) post a Wy okładacie się łopatkami w piaskownicy :mrgreen: @juscik bez porządnej diagnostyki nic nie poradzisz miałem podobnie - wysokie spalanie i utratę mocy, pisałem w wątku 'realne spalanie 2.0d ...' @juscik wymieniono egr (akcja bmw) i przepływomierz (tak wymyśliło ASO), niestety żadnych zmian, palił w mieście ponad 13 i dławił się @juscik w końcu finał U mnie cały układ zasilania był do d... a nie egr ani przepływka. Czyli dobry diagnosta a nie internetowe wróżenie z fusów.
-
Koszty serwisowania serii 5 w ASO
dotyczy f11 520d przeglad 120tys , zadnych tarcz, klockow, zamiennikow, oryginalow itd tylko przeglad u mnie 0 (mam pakiet 5-letni), klient stanowisko obok 2800 plus vat tapatalked
-
E46 328CI VIN WBABM51050JH25838
Czujnik odpowiedział(a) na krzywa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażw sensie - czy szukac auta w niemczech? jak szukasz auta - tak jak szukasz ceny - nie tapatalked
-
Własny nadajnik GPS w aucie na gwarancji - ASO nie podłączy
tak jak napisalem ci na poprzedniej stronie jestem podpiety do systemu w firmie i za to place abonament tez kombinowalem jak samemu obslugowac modul ale nie dalo sie, tak jak pisze producent problemem jest to, ze jak sprzedam auto to nastepny wlasciciel nie bedzie mogl kontynuawac abonamentu chyba ze to bedzie ktos z firmy :8) to nie sa samobojcy raz ze zarabiaja na tym, dwa natychmiast zaczelyby sie proby zhakowania systemu czy producent mechanicznych blokad udostepnia algorytm nawiercania kluczy odblokowujacych? tapatalked
-
Własny nadajnik GPS w aucie na gwarancji - ASO nie podłączy
jestem podpiety w firmie w ktorej pracuje i miesiecznie potracaja mi 60 zlotych (49 plus vat) z pensji tapatalked
-
518d Fleet Edition - czy warto ?
nie zartuj 2 lutego minely dwa lata jak odebralem auto i mam 122tys przebiegu :mrgreen: tapatalked wymienili mi egr przy przebiegu 90tys na szczescie przy normalnym serwisie kurcze od razu roznica mi mocy tez brakuje (mam 2.od 190 konikow), niestety dokupilem gwarancje i boje sie mieszac tapatalked
-
Własny nadajnik GPS w aucie na gwarancji - ASO nie podłączy
mam gg i monitoring :shock: tapatalked
-
E71 X6 WBAFH01030L857331
Czujnik odpowiedział(a) na ArtPol74 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażale co tu wiecej dodac? szalejacy czujnik (notabene :mrgreen: ) i slabe lakierowanie, problemy z domykaniem drzwi z tylu tylne lewe drzwi tez mialy jakis problem z blacharka nie szukam perfekcji ale spodziewalem sie lepszego stanu bo auto nie tanie wielu nie lubi x6 ale ja mam swoj plan i szukam dalej ;) tapatalked
-
E71 X6 WBAFH01030L857331
Czujnik odpowiedział(a) na ArtPol74 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpierwotna cena 149tys brutto mechanicznie ok, po ogledzinach zrezygnowalismy bo blacharz zlapal sie za glowe wlasciciel z krakowa, niezbyt uprzejmy (delikatne okreslenie) tapatalked
-
E71 X6 WBAFH01030L857331
Czujnik odpowiedział(a) na ArtPol74 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażprawy bok 600-700 um tapatalked
-
E71 X6 WBAFH01030L857331
Czujnik odpowiedział(a) na ArtPol74 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażprawie bezwypadkowy tapatalked
-
Fxx Soft Close problem z zamknieciem drzwi
nie chce byc zlym prorokiem, ale uciekaj z tego auta pamietam kolege z lubina ktory rok walczyl z usterkami w swojej 7-ce skrzynia, zaciety szyberdach, radary, centralny, elektryka foteli, znowu skrzynia, tylny most i chyba 2x wracal na lawecie bo keyless padl i tak wszystkiego nie pamietam jak przyjezdzal na serwis to wszyscy lapali sie za glowe a przebieg mial maly, niecale 300tys tapatalked
-
F10 WBAFW11060C647558
Czujnik odpowiedział(a) na PanF temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzukasz ceny czy samochodu?
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
przed 18 zadzwonilem do kolegi z aso w lubinie wg podanych przez ciebie danych (koncowka 2012, skora, navi, bezwypadkowy) 'w ciemno' auto zostalo wycenione na 74-75tys i powiedzial ze jeszcze na aucie zarobi trafiles na swietego mikolaja a podobno nie istnieje wiec gratuluje :mrgreen: tapatalked
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Nawet jak na manuala ta cena jest zaniżona, chyba że chodzi o netto. Okazje cenowe nie istnieją, więc... :roll: