Treść opublikowana przez Czujnik
-
X6 E71 4.0d xdrive drżenie karoserji a rozrząd
czesc dzisiaj wymienialismy rozrzad w x6 n57s z podobnymi objawami kola zebate walkow byly od strony silnika poscinane i lancuch tlukl o prowadnice w sumie ostatni dzwonek bo zaczela podciekac pompa oleju tapatalk
-
X6 E71 WBAFH01080L860435
Czujnik odpowiedział(a) na alabama44 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpewnie tak, na marginesie tam gdzie mieszkam na wentylowane fotele mowimy 'pneumo' pozwole sie nie zgodzic, mam za soba 75tys km zrobione i nie zaluje zakupu ani przez chwile zwlaszcza po lekkim modzie mapy idzie jak zly i nie mam sie do czego czepic no moze ciutke slabe swiatla ale tu nie bede sie bawil w zadne kombinacje z ledami zauwazylem ze najwiecej krytykuja x6 ci, ktorzy nimi nie jezdza :mrgreen: tapatalk sorki za brak polskich liter
-
X6 E71 WBAFH01080L860435
Czujnik odpowiedział(a) na alabama44 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż@dray wlaczam wentylacje foteli na 2 bieg i mam komfort jakbym plynal jezdzilem wieloma x6 (taka praca) i dopiero na feldze 21cali bylo ciut za twardo napewno x6 wiecej halasuje od f11 przy naprawde duzych predkosciach ale takich jazd jest praktycznie promil w niemczech @lockbud tez nie narzekam, auto marzenie :) tapatalk sorki za brak polskich liter
-
X6 E71 WBAFH01080L860435
Czujnik odpowiedział(a) na alabama44 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażabsolutnie zgoda przez lata jezdzilem czarnymi beemkami w mpakiecie (jak setki tysiecy innych) i z trudem znajdowalem swoja na parkingu pod kauflandem pamietam jak mialem f11 ze stoje, macham noga zeby otworzyc bagaznik a corka mowi ojciec przeciez to nie nasza teraz sie przynajmniej wyrozniam w tym smutnym jak ... miescie :mrgreen: @alabama44 sprawdzaj i bierz auto naprawde daje rade :cool2: tapatalk sorki za brak polskich liter
-
X6 E71 WBAFH01080L860435
Czujnik odpowiedział(a) na alabama44 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażod dwoch lat jezdze takim cudakiem :mrgreen: regularnie robie trasy >1000 km i auto nie jest w zaden sposob 'meczace' zawieszenie tez daje rade, wszystko kwestia ustawienia pneumatyki parkowanie dzieki kamerom i czujnikom pikus sporym minusem sa dosc slabe xenony i w porownaniu z nowym modelem bardzo brakuje matrixow uwazam zakup x6 za ciekawsze rozwiazanie niz oklepana x5 ktorych tutaj (niemcy) jest zatrzesienie tapatalk sorki za brak polskich liter
-
M3 e46 jp82430
Czujnik odpowiedział(a) na chudye-91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak zrobisz silnik to tak tapatalked
-
F10 528i WBAXG31030DW44429 PL
Czujnik odpowiedział(a) na Jaro.G temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażurzekla mnie twoja historia :mrgreen: tapatalked
-
Historia serwisowa BMW dla każdego za darmo!
Czujnik odpowiedział(a) na Fempter temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażraczej odetnie serwis ktorego pracownik udostepnia lacze :mrgreen: tapatalked
-
Historia serwisowa BMW dla każdego za darmo!
Czujnik odpowiedział(a) na Fempter temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdla x6 podal dobry silnik ale zly numer :mrgreen: daty przegladow i przebiegi zgadzaja sie po rozmieszeniu tabel wyglada na on-line ze wschodniej europy (slowacja?) tapatalk brak polskich liter
-
E90 330i vin wbavb31050pr24423
Czujnik odpowiedział(a) na mentos81 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtak sorki, nie mam polskich ani duzych liter tapatalked
-
E90 330i vin wbavb31050pr24423
Czujnik odpowiedział(a) na mentos81 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwez manka tapatalked
-
E83 WBAPB110X0WH16365
Czujnik odpowiedział(a) na adrian715 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ma okazji. To słowo nie istnieje w handlu autami.
-
BMW F30 320D Kalisz WBA3D31080E889468
Czujnik odpowiedział(a) na kolezka1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak faktycznie jestes zainteresowany to zlec wyszukanie i sprawdzenie auta i to beda najlepiej zainwestowane pieniadze w twoim zyciu to wiekszy sens niz zakladanie kolejnych watkow bo tutaj poza rozkodowanym vinem dostaniesz przemyslenia ocierajace sie o metafizyke za reszte po prostu trzeba zaplacic tapatalked
-
F10 518 z dużym przebiegiem WBA5E31060G729437
Czujnik odpowiedział(a) na David9o temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjakich bajek? auto ktore mialo sie sprzedac nadal czeka na szczesliwego nabywce oczywiscie kazde bmw mozna sprzedac, bo czar premium dziala i otumania :mrgreen: tapatalked
-
F10 518 z dużym przebiegiem WBA5E31060G729437
Czujnik odpowiedział(a) na David9o temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno nie bardzo :mrgreen: tapatalked
-
E92 335 WBAKG1C56BE362682
Czujnik odpowiedział(a) na GTwice temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapomniałeś o ulicach brukowanych złotem oraz ET na rowerze latającym nad dachami. Ale w realu poza korpoludami mało kto jedzie do serwisu. Po 11 latach pracy w West German Filadelfia mam dokładnie odwrotne zdanie niż twoje. Jakby tubylec miał zapłacić 900dolców za podstawowy przegląd to by umarł. Tu rządzi 'John's garage'. wielkie sorki za offtop tapatalk
-
F31 316D z Litwy wba3k91010f867511
Czujnik odpowiedział(a) na marcin340 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmozna potem pozakladasz watki w dziale technicznym 'gdzie najtaniej kupie czesci do f31' tapatalk
-
Huczacy dyferencjał ???
regeneracja czy wymiana? tapatalked
-
Przebiegi f11 f10
viano jezdzace miedzy lotniskami frankfurt-monachium maja serwis olejowy co 20tys km czyli co dwa tygodnie tapatalked
-
Przebiegi f11 f10
ludzie to powinni nadal furmankami jezdzic a nie bmw :mad2: oddalem do salonu w lutym f11 z 225tys na blacie, olej zmienialem co 12-13tys auto jak nowka, ryski nie bylo tylko przednia szyba wymieniana od kamienia kupil debil jak sie okazuje, zrobil 45tys w pol roku i OLEJU NIE WYMIENIL ANI RAZU wczoraj jebla panewka i skonczylo sie babki sranie - frajer placze zeby mu kupic w niemczech silnik ojciec mial racje, wpuscic chama do biura to atrament wypije no poprostu brakuje slow tapatalked
-
Huczacy dyferencjał ???
od wczoraj mamy na serwisie x6 z huczacym napedem (atc450) facet nie wymianial oleju przez 120tys uszkodzony kosz sprzegla i dwa lozyska mocno podmielone wymiana reduktora lub regeneracja, to juz decyzja klienta niestety tu juz wymiana oleju by nie pomogla, opilki zrobily swoje tapatalk
-
X6 E71 WBAFG01050L332208
Czujnik odpowiedział(a) na tom2116 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażw kassel stoi kilka trzylitrowek z zerwanym lancuchem czyli przypadek 5 na milion :mrgreen: tapatalk
-
X6 E71 WBAFG01050L332208
Czujnik odpowiedział(a) na tom2116 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż@tom2116 zacznij od sprawdzenia bezwypadkowosci !!! potem rozrzad - bezwzglednie @maniek21112 @miczek.mk mam n57 z przbiegiem niecale 108tys i przy przegladzie 120tys musze wymienic rozrzad auto nie katowane i jeszcze nie chipowane to tak apropos trwalosci poprawionego silnika tapatalk
-
BMW M3 - VIN: WBS8M910405D80601 - SZKODA
Czujnik odpowiedział(a) na actchris temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażarena lodz premium selection :mrgreen: tapatalked
-
Przebiegi f11 f10
nie jezu tylko czarek :mrgreen: konfabulujesz, cytuje 'tam nikt nie slyszal o wymianie olei w skrzyniach' koniec cytatu wiec prostuje to i tyle tapatalked