Treść opublikowana przez marioF30
-
Przeciągnięta wymiana oleju. Problem?
Ja bym wymienił olej jak najszybciej, na pewno nie czekałbym kolejnych 15k km.
-
żywotnośc klocków hamulcowych
Ja przednie wymieniłem przy 76tys km na ATE, tylnych jeszcze nie ruszałem.
-
PROBLEM otwarcie klapy wlewu paliwa
Ja też ostatnio miałem problem, zajechałem na stację ale niestety klapki nie otworzyłem, przymarzł bolec od centralnego co rygluje klapkę i w ogóle nie dało jej się nawet ucisnąć, musiałem wstawic do garażu i trochę podziałac suszarką i odpuściło.
-
Nie grzeje po wsypaniu proszku k2.
Ten uszczelniacz w płynie to po prostu gotowa zawiesina takiego proszku w płynie a nie sam płyn więc lepiej takich cudów w ogóle nie stosować :wink: .
-
silnik N47T
No i jeśli masz automat to wypadałoby też wymienić olej w skrzyni.
-
Ile pali twoja bemka
W f10 od zawsze, 528i ma 2l pojemności tak jak i 520i, różnią się tylko mocą w 520 184KM a w 528 245KM, tak samo w F30.
-
Co oznacza ten komunikat ?
U mnie raz taki wyskoczył jak zaczęły się mrozy i zapaliły się jeszcze kontrolki od trakcji i opon, ale to był tylko jednorazowy błąd, po zgaszeniu silnika i ponownym odpaleniu wszystko wróciło do normy.
-
F30 po 100 tysiącach przebiegu.
U mnie też się włącza po przełączeniu na eco.
-
F30 po 100 tysiącach przebiegu.
Ja mam zakodowane że pamięta ostatnie ustawienie i od tego czasu jest stale wyłączony.
-
F30 po 100 tysiącach przebiegu.
Ale taka aktualizacja to chyba nie jest standardowa procedura przy przeglądzie.
-
Skrzynia automatyczna - wymiana oleju
Dlaczego lepiej nie wymieniać dynamicznie?
-
F30 kolor ring'a
Niestety obawiam się że już tak zostanie :( . Druga lampa ile lat już świeci? A żeby wymienić w starym ringu żarówkę na nową?
-
Liqui moly diesel spülung
Ja tego nie stosuję, myślę że nie byłoby to za zdrowe dla dpfa.
-
Liqui moly diesel spülung
Pełno o tym w internecie https://www.google.pl/search?q=olej+do+dwusuwa+do+diesla&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=0NY5WLGaDuav8wec-omgCQ
-
Chiptuning e60 N47
Trzeba było usunąć tylko wkład filtra a katalizator zostawić na miejscu.
-
F30 320i Xdrive steptronic biel alpejska '16
Ja na zimę mam 17 a na lato 18 ''turbinki''.
-
F30 320i Xdrive steptronic biel alpejska '16
Ładna furka :cool2: , felgi takie same jak moje :D . Szerokości i zadowolenia z auta.
-
Smród płynu chłodniczego w kabinie po wymianie chłodnicy
Dobrze że to nie było nic poważnego i problem rozwiązany :) .
-
Zwykłe/niezwykłe 520d
Krzychu, ładna furka :cool2: . Z gadżetów może takie coś ale do Mikołajek pewnie nie dotrze. https://www.aliexpress.com/item/2Pcs-LED-License-Plate-Lights-6000K-Number-Plate-Light-For-BMW-E82-E88-E90-E92-E93/32678302098.html?spm=2114.01020208.3.324.gPjKNl&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_5_10065_10068_10084_10083_10080_10082_10081_10060_10061_10062_10056_10055_10037_10054_10033_10059_10032_10078_10079_10077_10073_10100_10096_10070_10052_423_10050_424_10051,searchweb201603_1&btsid=98c492b3-0419-4431-a7a4-2de1f7181373
-
Smród płynu chłodniczego w kabinie po wymianie chłodnicy
Po wymianie układ został odpowietrzony?Może przy wymianie naleciało płynu gdzieś na silnik i jak się rozgrzał to płyn parował i opary wciągnęło do środka przez nawiewy i stąd ten zapach. Płynu nie ubywa?
-
Moje pierwsze BMW, mój pierwszy automat.
Odnośnie automatu, przed zgaszeniem samochodu trzeba przerzucić z D lub R na P czy można gasić na D lub R?
-
f30 328 sam przyspiesza i zwalnia
A na włączonym tempomacie też ten efekt występuje?
-
Jaki wideorejestrator?
Ja też używam G1WHT, dobra relacja jakość/cena, jedynie głos mógłby nagrywać lepiej.
-
Wolne grzanie silnika BMW F30 320d ?
Jak to jednocześnie pokazuje dwie wartości? U mnie pokazuje tylko temperaturę oleju.
-
Doposażenie F30 tempomat i dostęp komfortowy.
Nie , zmieniasz tylko te czarne przełączniki co są na kierownicy.