Skocz do zawartości

marioF30

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marioF30

  1. Ja bym wymienił olej jak najszybciej, na pewno nie czekałbym kolejnych 15k km.
  2. Ja przednie wymieniłem przy 76tys km na ATE, tylnych jeszcze nie ruszałem.
  3. Ja też ostatnio miałem problem, zajechałem na stację ale niestety klapki nie otworzyłem, przymarzł bolec od centralnego co rygluje klapkę i w ogóle nie dało jej się nawet ucisnąć, musiałem wstawic do garażu i trochę podziałac suszarką i odpuściło.
  4. Ten uszczelniacz w płynie to po prostu gotowa zawiesina takiego proszku w płynie a nie sam płyn więc lepiej takich cudów w ogóle nie stosować :wink: .
  5. marioF30 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w F30, F31, F34, F80
    No i jeśli masz automat to wypadałoby też wymienić olej w skrzyni.
  6. W f10 od zawsze, 528i ma 2l pojemności tak jak i 520i, różnią się tylko mocą w 520 184KM a w 528 245KM, tak samo w F30.
  7. U mnie raz taki wyskoczył jak zaczęły się mrozy i zapaliły się jeszcze kontrolki od trakcji i opon, ale to był tylko jednorazowy błąd, po zgaszeniu silnika i ponownym odpaleniu wszystko wróciło do normy.
  8. U mnie też się włącza po przełączeniu na eco.
  9. Ja mam zakodowane że pamięta ostatnie ustawienie i od tego czasu jest stale wyłączony.
  10. Ale taka aktualizacja to chyba nie jest standardowa procedura przy przeglądzie.
  11. Dlaczego lepiej nie wymieniać dynamicznie?
  12. Niestety obawiam się że już tak zostanie :( . Druga lampa ile lat już świeci? A żeby wymienić w starym ringu żarówkę na nową?
  13. Ja tego nie stosuję, myślę że nie byłoby to za zdrowe dla dpfa.
  14. Pełno o tym w internecie https://www.google.pl/search?q=olej+do+dwusuwa+do+diesla&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=0NY5WLGaDuav8wec-omgCQ
  15. marioF30 odpowiedział(a) na mgr8421 temat w E60, E61
    Trzeba było usunąć tylko wkład filtra a katalizator zostawić na miejscu.
  16. Ja na zimę mam 17 a na lato 18 ''turbinki''.
  17. Ładna furka :cool2: , felgi takie same jak moje :D . Szerokości i zadowolenia z auta.
  18. Dobrze że to nie było nic poważnego i problem rozwiązany :) .
  19. Krzychu, ładna furka :cool2: . Z gadżetów może takie coś ale do Mikołajek pewnie nie dotrze. https://www.aliexpress.com/item/2Pcs-LED-License-Plate-Lights-6000K-Number-Plate-Light-For-BMW-E82-E88-E90-E92-E93/32678302098.html?spm=2114.01020208.3.324.gPjKNl&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_5_10065_10068_10084_10083_10080_10082_10081_10060_10061_10062_10056_10055_10037_10054_10033_10059_10032_10078_10079_10077_10073_10100_10096_10070_10052_423_10050_424_10051,searchweb201603_1&btsid=98c492b3-0419-4431-a7a4-2de1f7181373
  20. Po wymianie układ został odpowietrzony?Może przy wymianie naleciało płynu gdzieś na silnik i jak się rozgrzał to płyn parował i opary wciągnęło do środka przez nawiewy i stąd ten zapach. Płynu nie ubywa?
  21. Odnośnie automatu, przed zgaszeniem samochodu trzeba przerzucić z D lub R na P czy można gasić na D lub R?
  22. A na włączonym tempomacie też ten efekt występuje?
  23. Ja też używam G1WHT, dobra relacja jakość/cena, jedynie głos mógłby nagrywać lepiej.
  24. Jak to jednocześnie pokazuje dwie wartości? U mnie pokazuje tylko temperaturę oleju.
  25. Nie , zmieniasz tylko te czarne przełączniki co są na kierownicy.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.