Treść opublikowana przez Ernet
-
akcja serwisowa nr 0026230100 bmw x5 e70
To i ja grzecznie poproszę @kruk o sprawdzenie: VIN: 0VA01471
-
USB - doposazenie
Ja podobnie.. niczego nie rozumiem :mad2: Czy do E87 z 2005 przedlift można dołożyć i czy na ekranie nawigacji wyskoczy cudownie :-) opcj USB ( już jest CD,AUX.. itd ).
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
@guzior2 ma rację. LL--01 jest po prostu "zdrowszy" dla silników benzynowych ( było o tym ).
-
Re: [E87] Freak'owa 120d |198,3KM 442,2NM|
Dobrze,że prace postępują :-) A przy okazji-pytanie do wszystkich Forumowiczów- co w takiej ( jak u Kolegi ) sytuacji ( poslizg,stawianie bokiem ) nalezy zrobic ( pamietając o włączonej trakcji ): gaz czy hamulce ?
-
E87 PDC pracujące na luzie
Ekran pdc ok i czujnik z tylu. Z sysemem przod tyl bez ekranu tylko dzwiek jest inaczej Jasne. Tylko dopowiem do swojego wpisu.. po wyłaczeniu wstecznego obraz na ekraniku wraca do opcji ( radio, Cd, Navi... ), która była przed włączeniem wstecznego... :cool2:
-
E87 PDC pracujące na luzie
Nieprawda :nienie:
-
E87 PDC pracujące na luzie
U mnie zaraz po wrzuceniu na luz ekran PDC się wyłącza. Czujniki tylko z tyłu.
-
początkujący użytkownik x3 zastanawia się, jak dbać o auto
Jeśli dobrze odczytałem, to kolega ma benzynę. Jeśli tak, to specyfikacja LL-01. Absolutnie ;-)
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
Jeśli się uda, to koniecznie szukaj z ekranem/navigacją. Tak na prawdę to navigacja, to zaledwie ułamek tego, co tam można wyświetlić przez Idriva. Z autopsji :-)
-
BMW E87, Nawigacja Business
A tak przy okazji zapytam.. czy jest możliwość zresetowania wszelkich ustawień nawigacji ?
-
Pierwsza G01
To prawda ! Jak nazywa się kolor wewnątrz ? Czy sufit jest w tym samym kolorze ?
-
Wymiana płynów i filtrów.
Bardzo dobra sugestia. Korzystałem wiele razy i zawsze było OK.
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2017
Super :D
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2017
I dalej nigdzie nie ma... :cry:
-
318i M43 kapiący olej z bagnetu
Zeby nie polemizować, to moje zdanie: 5w30 z parametrem LL-01.No chyba,że kolega zamierz ostro i wysoko kręcić obroty silnika-wtedy 5W40
-
Dolozenie glosnikow w trojkatach lusterek
To prawda... :mad2:
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2017
A to miła ciekawostka, bo wszelkie internetowe źródła pisały, że na 2018 Bussines już nie będzie...
-
Swiatła do jazdy dziennej
Ciekawe..sprawdzę.
-
Swiatła do jazdy dziennej
W uproszczeniu>> TAK. Rozkleiłem oprawę halogenową, wyjałem żarówkę halogenową, wsadziłem "żarówkę" LED do świateł dziennych w miejsce Żarówki halogenowej. zakleiłem oprawę/lampę, wsadziłem lampę w oryginalne uchwyty. Kewstia dalszej instalacji elektrycznej, to już nie ja. Przycisku świateł halogenowych oczywiście nie używam, bo halogenów nie mam
-
Swiatła do jazdy dziennej
Mylisz się. Warunki montażu określone w przepisach dotyczących montażu świateł do jazdy dziennej ( odległości podane w cm ) w przypadku mojego samochodu zostają zachowane. http://www.swiatla.auto.pl/informacja/17/prawo-drogowe Wsadzona lampa ledowa także ma homologację na Europę. Ujmę to tak: jeśli nie byłoby otworów w moim samochodzie na halogeny i ja bym je wywiercił ( w tych samych miejscach gdzie są fabrycznie ) i wsadził tam światła do jazdy dziennej, to wszystko byłoby zgodnie z wszelkimi przepisami
-
Swiatła do jazdy dziennej
Masz rację … gdyby włożyć w otwór po halogenie oryginalną ( okrągłą ) lampę LED, to po bokach byłyby widoczne szpary. W moim samochodzie też kształt otworu halogenu nie jest idealnie okrągły ( raczej owalny ) i właśnie dlatego oryginalną lampę halogenową rozkleiłem i włożyłem do niej LED i włożyłem na miejsce- jest idealnie, tak jak w oryginale czyli żadnych szpar :D
-
Swiatła do jazdy dziennej
Miło. Dzięki :)
-
Swiatła do jazdy dziennej
Dokładnie tak- zgadzam się. Też nie uważam aby to była wiocha. U mnie ( ale w 1 er ) wyszło tak; https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=72&t=331900&start=15 Można "kliknąć" na zdjęcie aby je powiększyć.
-
Swiatła do jazdy dziennej
Dokładnie tak- zgadzam się. Też nie uważam aby to była wiocha. U mnie ( ale w 1 er ) wyszło tak; https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=72&t=331900&start=15
-
Wymiana ekranu na Android
Wprawdzie pytam o "zabytki" :norty: ale, co tam...a taki ekran dałoby się założyć w zamian za "podnoszony-wysuwany " i fabrycznie zamontowany z nawigacją w 1r, E87 z 2005 r ?