Treść opublikowana przez saku82pl
-
M3
i pierwsze "niby" m3 i to drugie juz prawdziwe stoja na sprzedaz min od 1-2 miechow, wiec moze byc z tym roznie, - co do pierwszego auto to powiedz ze jestes zainteresowany i popros o VIN, raczej powinni ci podac skoro chca sprzedac auto, i podrzuc je koledze na tym forum, kolega rozkoduje i bedziesz wiedzial co to za auto jest naprawde:D - druga m2 wyglada cudnie:)) naprawde bardzo ladnie, chialbym zeby mnie bylo stac na takie autko;) ale, jak to juz wczesniej w tym poscie ktos napisal, ta wersja (chodzi mi o EVO - od 1996 r.) byla gorsza, chodzi przede wszystkim o sam silnik - awaryjny bodajze rozrzad, vanos, a i skrzynia SMG nie jest dobra, slyszalem rowniez opinie ze zwyklym manualem mozna takie e36 m3 smg objechac
-
SPORTOWY TŁUMIK A SPALANIE
to tak troche odskocze od tematu, ale ja z podobnego zbiornika co ty masz (40 litrow) robie min 350 w trasie, a mam 2,5 silnik, to chyba jednak twoj styl jazdy twoja spalanie znowu mnie doluje troche:) hehe
-
zakupauta i założenie klimy
Hmm, mnie się wydawało zawsze, że sprawdzenie szczelności polega na ściągnięciu starego chłodziwa, napełnieniu np. azotem - test szczelności i napełnienie nowym. Gdzie takie coś robią za ZERO zł? No ale Pan Loks wie najlepiej ile to kosztuje no i co tu mu tlumaczyc :mad2: Do Loks: z powietrza koles tych cen nie wzialem. Jesli wciaz sie upierasz ze to za friko to chyba ci podrzuce numer to tego zakladu gdzie sie pytalem i sam sie przekonasz cwaniaku.
- kierunek
-
lampy tylne do e36
lexusy to wlasnie lipa, nie wiem jak mozna takie cos zakladac??
-
Podwyzszenie zawieszenia
fotka nie dziala a podaj rozmiar kol na poczatek, bo moze wystarczy profil opony zmienic albo same kolo na wieksze
-
Co sądzicie o tym radyjku?
czasy przerywania dvd czy cd juz chyba dawno minely, zreszta kupujac dobry sprzet i tak nie ma mowy o jakichs tam przeskokach na wybojach, a stacja coolowa, a masz nawi? moze lepiej od razu z nawi kupic jesli nie masz w swojej beji?? pozdro
-
lampy tylne do e36
no ja mam takie, wg mnie rewelacyjnie wygladaja, lepiej niz od mki, takie moje zdanie, lecze moze byc tak ze nie do kazdego koloru auta bede pasowac. masz tu foto: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img266.imageshack.us/img266/4606/p61705422zq3.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img266.imageshack.us/img266/9611/p6170545pm1.jpg Warto rowniez spojrzec na takie: http://img258.imageshack.us/img258/7526/124661181xx2.jpg http://img258.imageshack.us/img258/684/122527173nd1.jpg Pozdro... :wink:
-
zawieszenie - za wysoko stoi przod
w rozmiarze kol bardzej chodzilo mi o wysokosc opony a nie szerokosc, w koncu o wysokosc zawieszenia sie pytasz :mad2: tak czy nie?????????????
-
Felgi 16 cali opony 15 cali da się to połączyć?
moze nie ma mnie jakos specjalnie dlugo na tym forum ale takiej wtopy to nie czytalem tu jeszcze :D :D :D
-
Fele od E-39 do E 36???
ale tam na aukcji w opisie napisane jest: "SRUBY 4*100" to w e39 sa raptem 4 sruby??!! :D cos tu nie gra
-
zawieszenie - za wysoko stoi przod
a ja mam zolte:) hehe, i autko stoi tak: http://img266.imageshack.us/img266/8568/dscf22722cw2.jpg ale to na 17, a ty masz jakie fele zalozone? wczesniej mialem 16 i auto lezalo nizej niz teraz oraz ta szpara miedzy gorna krawedzia kola a nadkolem byla duza, jakos to niegralo razem ze soba. napisz jaki masz rozmiar kol
-
Szyberdach,czy działa dobrze?E 36,1992r
siema, chyba jest wszystko ok, bo ja tez tak mam, tez rocznik 1992, w sumie to mi czasami przerywa nawet, tzn jedzie i staje, i znow musze go wcisnac itd, ale w nowszych e36 chyba jest tak samo jak z szybami, tzn masz dwa sposoby otwieranie/zamykania, nie wiem dokladnie, zobaczymy co inni napisza :wink:
-
turbo w beji
Czyli zakladasz tarcze z tylu, tak? Jezeli chcesz to zrobic naprawde porzadnie, to imho zainwestuj w zdrowy M50B25 albo B28, a potem w jego uturbienie. W dwoch ostatnich 'BMW Trends' jest sporo o modyfikacjach tego silnika. No i wtedy bedziesz mial naprawde szybki samochod, ktory mojego ACS-a powinien objechac bez zadnego problemu. Jesli chodzi o koszty: BMW Trends z kwietnia 2007. Jest tam artykul o uturbianiu 325 i pod koniec jest takie zdanie traktujace o kosztach: "...dobrze jest udac sie po porade do fachowca, spisac wydatki w wersji pesymistycznej, doliczyc 10% i traktowac te liste jako optymistyczna." :D
-
Cieknie woda pod wykładzine
a moze to wlasnie te zatyczki w podwoziu? mi tez tamtedy cieklo, sprawdz dokladnie wchodzac pod auto bo ich tam jest sporo, na pewno 6, moze i wiecej pozdro
-
zakupauta i założenie klimy
z tego co slyszalem to za zalozenie klimy zaplacisz kilka tysiecy. Nie powiem Ci dokladanie ile bo nie pamietam. W kazdym badz razie kwota raczej Cie odstraszy na dlugo. Nie ma to najmniejszego sensu gdyz za niewiele wiecej albo moze nawet za ta sama kwote kupisz 1,8is z klimatyzacja. Natomiast wiem dokladnie ile kosztuje usulga typu: - sprawdzenie szczelnosci ukl. klimatyzacji: 200 zl - ewentualna naprawa nieszczelnosci klimy od 1000 zl Wiec instalowanie klimatyzjacji od zera, patrzac na ceny powyzej, moze przekroczyc w twoim wypadku polowe wartosci auta. Szukaj z klima ;) Pozdro...
-
Jakie felgi wybrać, może ktoś doradzi :)
mnie sie nr 6 w ogole nie podoba, natomiast nr 8 jest fajny (od X5), sam poluje na te z m-pakietu od e46 i takie tez polecam.
-
Jaka roznica m50b20 a m52b20??
ale m50 to jedne z najlepszych silnikow bmw - hehe:D
-
Czy opłaca sie kupic takie lampy?
Chcialem takie kupic. Przed licytacja na allegro pojechalem jednak do sklepu tuningowego tam sie spytac a cos podobnego. Byly chyba 4 rodzaje. Sprzedawca (wg kumaty kolo w tej dziedzinie bo sklep juz od kilku lat ciagnie a zaczynal sam) zdecydowanie odradzil firme SONAR, ktorej na allegro jest najwiecej chyba. Ladny wyglad ale kiepska efektywnosc swiecenia. No i plastykowa szybka. Generalnie jaka chinszczyzna jest dobra? Pokazal mi lampy Depo za ok 100 zl wiecej. Jakosc oczywiscie tez nie jak w Helli ale juz duzo lepsze. Moze takie dla ciebie bede si? Pozdro...
-
Tylne lampy diodowe w IS
ja mam wlasnie takie jak kolega wyzej pokazywal, wiec sobie zobacz, kolor auta moze nie czarny ale tez ciemny raczej: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img295.imageshack.us/img295/6339/dscf2207ko5.jpg wczesniej mialem beje z takimi: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img150.imageshack.us/img150/2473/pict1434vi2.jpg ale do czarnego lakieru moze byc zbyt duzy kontrast, poza tym chcesz czarne ponoc
-
LPG
to moze poszukaj innej skoro srednio tysiaka na miesiac zostawiasz u mechanika :twisted2: , no chyba ze chodzi ci o zwykla eksploatacje typu benzyna, plyn do spryskiwaczy itp. ale w takiej sytuacji 5000 w ciagu 5 mies. to chyba nic szczegolnego, nie obrazajac innych kolegow: jak bym mial m43 to bym sie nawet nie zastanawial czy wstawiac czy nie, po prostu bym wstawil od razu i tyle.
-
sprezyny szybkie pytanie
dokladnie, twoj silnik musi wazyc mniej niz szesciocylidrowka, wiec lepiej szukaj do 4-cyl, jak chcesz jakies obizane to powinno tego byc mnostwo
-
okleiny karbonowe
heh, wpislem w google.pl wyrazenie "carbon e36" :D, efekt - 6920 zdjec :shock: hehe, proste to bylo
-
Po wymianie klocków hamulcowych czujnik dalej świeci!czemu??
A nie lepiej kupic po prostu nowy niz skrecac jakies przewodziki? :duh: Zenada. To znaczy robcie sobie ze swoim samochodem co chcecie ale jak takie cos slysze to kojarzy mi sie moj pierwszy opel kadett, rocznik 1983. :mad2:
-
okleiny karbonowe
Nie wiem czy to dobre miejsce na ten temat ale nie umialem inaczej go sklasyfikowac. Nie macie jakichs zdjec wnetrza e36 albo innego modelu oklejonych karbonem? Chcialbym sobie takie cos zrobic ale zanim cos "zepsuje" wolalbym zobaczyc jak to wyglada, bo moze nie warto sie w to bawic w ogole. Jesli macie jakies zdjecia albo linki do nich to byl bym wdzieczny. Pozdro...