Treść opublikowana przez Gaydek
-
E90 320D Bardzo droga wymiana oleju
Trzeba by wysmarować jakieś pismo do BMW Polska i nagłośnić sprawę.
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
Koszt?
-
[e90 320d] roznica w spalaniu zaleznie od zaladowania
Wszystko się zgadza i absolutnie nie mam zamiaru "zamknąć szafy", ale to 130 mnie trochę zniechęciło do boksu. Trzeba będzie znaleźć jakiś złoty środek, wszystko okaże się w praniu, czyli na niemieckiej autostradzie :cool2: .
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Hehe, OK, będę pamiętał ;).
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
sokolnh, wzór ładny, ale imo 19" to do E90 za dużo. Imo będzie to trochę dziwnie wyglądało, ale oczywiście to Tobie ma się podobać. paypal, te felgi kojarzą mi się z osławionym znaczkiem ///M. Za dużo nie eMek jeździ z takimi znaczkami i za dużo nie eMek jeździ z takmi felgami, imo. thekrzych, :cool2: . Gdyby nie to, że lubię sobie stopniować emocje, to zdecydowałbym się właśnie na 162, a tak wybrałem 160. http://www.realoem.com/bmw/diagrams/x/c/199.png
-
[e90 320d] roznica w spalaniu zaleznie od zaladowania
:8) :cool2: Uff, a już się bałem, że człowiek nie będzie mógł rozwinąć skrzydeł na porządnej drodze.
-
[e90 320d] roznica w spalaniu zaleznie od zaladowania
No właśnie w instrukcji THULE widziałem 130 km/h, ale wolałem zapytać starych wyjadaczy :cool2: .
-
[e90 320d] roznica w spalaniu zaleznie od zaladowania
A skoro o prędkościach mowa to... do jakiej prędkości można bezpiecznie podróżować z kufrem na dachu? :norty:
-
jakie relingi ??
A czy ktoś z tu obecnych korzysta z bagażnika dachowego (mocowania, belki) sygnowanego przez BMW? Warto? Wiem, że THULE to klasa i co do THULE nie mam żadnych wątpliwości, że będzie to dobry strzał, ale jeżeli mam wybór, to chętnie pogrymaszę ;).
-
Jakie felgi do Białej E90?
Polecam przejrzeć http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=132 . Znajdziesz tam sporo zdjęć białych E90, może pomoże Ci to w dokonaniu dobrego wyboru :cool2: .
-
E91 - Pakiet chrom
Znaczy się pytasz o namiar na kowala? Nie łatwiej pojechać do ASO i zamówić? Koszt w granicach 1,5 tys. zł.
-
E91 320d świece żarowe
Kontrolka zapaliła się jeszcze raz, ale tym razem zauważyłem, że na monitorze I-Drive'a, na pasku, od lewej pojawił się napis Preheating, please wait! Gdybym wtedy to zauważył, to nie pytałbym, czy to to to, czy to coś innego ;).
-
Spalanie zima
Możemy się licytować, bo u mnie było mniej niż 25 km/h :mad2: .
-
Spalanie zima
Mam podobnie, może odrobinkę mniej i to chyba nie dlatego, że mamy takie same felgi ;). Z domu do pracy mam 4,1 km, z pracy do domu 3,9 km. Miasto, światła, korek raz jest, raz go nie ma. Trasa raczej upierdliwa i niesprzyjająca niskiemu spalaniu. Do tego dochodzą wypady z jednego biura do drugiego, 1 km w jedną, 1 km w drugą stronę (wiem, wiem, powinienem chodzić, ale nie zawsze jest czas). Na szczęście są też trasy poza miasto, diesel w moim przypadku ma jednak ma sens.
-
Pokrowiec z futra jagnięcego
Wyjątek potwierdza regułę :cool2: .
-
Pokrowiec z futra jagnięcego
Nie no, pokrowce pierwsza klasa, mówię poważnie, gdybym miał 70 lat to pewnie bym je kupił. Przecież to towar dla określonego grona odbiorców, raczej nie dla nas ;).
-
spryskiwacze lamp - kiedy działają?
Światła włączone non-stop podczas jazdy. A propos tego delikatnego spryskania szyby, to może o to właśnie chodzi... jak "psikniesz" delikatnie to nie ma, że co piąte, bo ja właśnie tak często robię, szczególnie, gdy auto jest tylko troszkę brudne. Co innego w trasie np. przy błocie pośniegowym. Co do wymuszenia spryskania reflektorów, to jestem na 99,99% pewien, że u mnie się da ;).
-
spryskiwacze lamp - kiedy działają?
Że co? Nigdy nie liczyłem "co piąte, co dziesiąte", ale wydaje mi się, że można wymusić spryskanie lamp od razu, za pierwszym razem, trzeba tylko dłużej przytrzymać dźwignię. Jutro sprawdzę, ale tak mi się wydaje ;).
-
Problem z centralnym zamkiem w E90
U mnie nie przymarzają a jak dotąd nie smarowałem jakimkolwiek mazidłem. Sorry za OT :mad2: .
-
E91 320d świece żarowe
Dzięki za odpowiedź. Tak mi się właśnie wydawało, ale wolałem upewnić się, że to nie znak, że za x km zbliża się wymiana świec czy też inna czynność serwisowa. Autko 99% nocy spędza w garażu, gdzie zimą jest nie mniej niż 8 st. C. Kontrolka zapaliła się, tak jak pisałem wcześniej, po nocy pod gołym niebem przy ujemnej temp. Zaświeciła się tam, gdzie zapala się np. informacja o spadku temp., o kończącym się płynie do spryskiwacza,... czyli między prędkościomierzem i obrotomierzem, na dole. Bardzo rzadko parkuję pod chmurką, dlatego chyba pierwszy raz się z czymś takim spotkałem :).
-
Dywaniki gumowe na zime do e9x
Mam PETEXy. W sumie to mogę polecić, bo kosztują nie dużo. Aczkolwiek kiepsko znoszą kontakt z obcasami damskiego obuwia, tak przynajmniej mi się wydaje w trakcie trzeciej zimy użytkowania (porównuję je do OEMowych gumowych dywaników Forda, które są wyjątkowo twarde, bo mają blisko dziesięć lat a wyglądają jak nowe).
-
E91 320d świece żarowe
Dołączę się do tematu i zapytam co w E90 oznacza świecąca przez chwilę przed odpaleniem silnika kontrolka http://bezwypadkowe.net/imgcache/3962.png (fotka znaleziona w sieci, przykładowa) ? Po nocy pod gołym niebem (minus nie wiem ile stopni C) kontrolka zapaliła się, odpaliłem silnik (wydaje mi się, że bez problemu, było tak jak zawsze) i bez niecodziennych atrakcji odjechałem.
-
radio - jak wyjąć ?
Czy przy użyciu karty płatniczej lub debetowej uda się przeprowadzić tę operację?
-
BIXENON BRAK REGULACJI
Taki guzik na klawiaturze Twojego komputera. Na forach nie krzyczymy, pisząc z włączonym Caps'em krzyczysz.
-
BIXENON BRAK REGULACJI
Caps Lock?