Treść opublikowana przez Gaydek
-
Slyszycie klekot na postoju??
No to ja jeszcze dodam, że mam wrażenie, że na BP Ultimate Diesel jest ciszej niż na Shell V-Power Diesel :norty: . Może przestanę pisać o wrażeniach... :D .
-
Slyszycie klekot na postoju??
Mam wrażenie, że u mnie jest tak samo.
-
Slyszycie klekot na postoju??
Jeżdżę praktycznie tylko na Shell V-Power Diesel. Statoil coś tam coś tam bardzo sporadycznie. Tak samo BP, ale może czas przetestować przez dłuższy czas BP Utlimate Diesel, bo... mam wrażenie, że na postoju i przy bardzo wolnej jeździe silnik słychać tak trochę bardziej niż bym się spodziewał (a może tak mi się tylko wydaje :duh: ). Przy szybszej jeździe a szczególnie w trybie DS silnik pracuje bardzo ładnie. Zobaczymy jak będzie na innym paliwie.
-
Padła żarówka od świateł postojowych e90 e91 RINGI
Zdecydowanie najbardziej podoba mi się seryjna barwa ringów i seryjna barwa ksenonów. Najchętniej nic bym nie zmieniał :cool2: .
-
Padła żarówka od świateł postojowych e90 e91 RINGI
"Dokładnie tak samo" niewiele nam mówi. Nie ma to jak fotka od zadowolonego (lub nie ;) ) użytkownika. Dlatego prosimy, zrób w wolnej chwili foto i podziel się z nami efektami :cool2: . Jaka jest poświata? Biała czy niebieska?
-
Padła żarówka od świateł postojowych e90 e91 RINGI
Tak jest, prosimy o fotkę. Mnie również czeka wymiana i ewentualnie, bardzo ewentualnie rozważę zakup czegoś innego niż ori żarówki do ringów.
-
Renowacja lakieru - partacze, a profesjonaliści
Ja również mam zamiar skorzystać, ale zaczekam do wiosny. Moja E90 trafi do Rudy's Auto Detailing w Warszawie.
-
Oponki zimowe - już czas?
Wg naklejki.
-
Usterki E90
W ASO? Jaki koszt?
-
Wymiana tarcz i klocków-oryginały czy zamienniki?
Ja również.
-
Położenie wycieraczek.
Jak na załączonym obrazku.
-
Chiptuning do e91 320d w automacie
Z ciekawości... za ile? :) Pytam, bo u p. Poniedziałka w Unitronicu mogę zrobić wirusa za 1,5k zł. PS. Jak mocną miałeś serię? Masz wykres? Wkleisz?
-
czy jest ISOFIX oraz wybór felg?
Nie za szerokie z tyłu te felgi do 320d? BTW Isofix on board, nie pamiętam, żeby to była opcja. Sprawdziłem i nie mam tego nawet w wyposażeniu pojazdu więc to pewnie standard.
-
opony run flat
Nie wiem, czy już o tym pisałem, ale ja też nie czuję różnicy w komforcie podróżowania między zimówkami Dunlop ROF 16" 205/55 a oponami na pozostałą część roku tzn. Continental ROF 17" 225/45. Mówię oczywiście o w miarę równej drodze. Koleiny to co innego, tu różnicę czuć.
-
Samooczyszczanie się filtra cząstek stalych czy wyciek oleju
Natek, to może podaj nam tu wszystkim namiary na tego mechanika. Skoro ASO stosuje takie a nie inne praktyki, to może dobrze jest czasami zajrzeć i do konkurencji.
-
Padła żarówka od świateł postojowych e90 e91 RINGI
Jeszcze jedno pytanie... żarówki od ringów też wymieniać parami tak, jak D1S od ksenonów?
-
żarówki ksenonowe D1S
Przecież to jest nienormalne. Powiedzmy, że na Allegro kupię to samo za nie więcej niż 200 zł... kupię za mniej. A w ASO za 660 zł? Dla mnie to nienormalne i niepoważne :nienie: .
-
Biksenon w E90
Jeżeli chodzi o ksenony w E90 to wybór jest chyba taki, albo biksenony albo biksenony skrętne czyli adaptacyjne, tak? D1S od Osrama i Philipsa dostaniesz za mniej niż 200 zł.
-
żarówki ksenonowe D1S
Przed chwilą dostałem odpowiedź z ASO. Lampa ze św. ksenon. z zapalnikiem D1S, numer części 63217162862, http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VC31&mospid=48480&btnr=63_0918&hg=63&fg=05 - 660 zł brutto za sztukę :duh: :duh: :duh: .
-
Padła żarówka od świateł postojowych e90 e91 RINGI
Przed chwilą dostałem odpowiedź z ASO. Zespół oświetl. pierścieni świetlnych, numer części 63117161444, http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VC31&mospid=48480&btnr=63_0918&hg=63&fg=05 - 130 zł brutto za sztukę :duh: :duh: :duh: .
-
Biksenon w E90
2. Koszt zestawu o nr 51950404930, http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VC31&mospid=48480&btnr=51_5989&hg=51&fg=95 - 1490zł brutto (cena z sierpnia 2009 r.). Interesowałem się tym, bo jakoś nie myśleliśmy z tatą o chromie przy zamawianiu autka, ale chyba odpuszczę. Z każdym dniem coraz bardziej podoba mi się E90 Monaco Blue w wersji "im mniej chromu, tym lepiej" ;), ale kto wie... .
-
Padła żarówka od świateł postojowych e90 e91 RINGI
No i... po 68 kkm przyszła pora na ringi w mojej E90, te z lewej strony. BTW przestał też świecić ksenon (jakiś czas temu), ale akurat ten z prawej więc się żaróweczki nie dogadały :wink: . O ksenonach już czytałem i wiem, że to D1S, niekoniecznie ORI, dobre będą Osram / Philips. Moje pytanie i prośba dotyczy właśnie ringów. Z real OEM wynika, że to część numer 63117161444, ale czy są jakieś markowe zamienniki, jak przy ksenonach?
-
Listwy ozdobne
Podatne na skrzypienie? Pierwsze słyszę.
-
e9x Montaż haka holowniczego. / instrukcje , problemy /
Z ciekawości... ile?
-
Pytanie o wersje NAVI, szczególnie Profesional
KreniO, tu masz co nieco nt. I-Drive viewtopic.php?f=70&t=111811&p=790556#p790556 . Pisałem o systemie Proffessional, którego wyświetlacz ma, o ile dobrze pamiętam, 8,8". O ile mnie pamięć nie myli... to Professional ma dwa otwory, na CD i DVD a Business ma jeden otwór, na CD.