Treść opublikowana przez Gaydek
-
[e90] Z czy bez iDrive?
IMO I-Drive jest i pomocny, użyteczny i fajny. Gdybym teraz miał zamienić moje E90 na egzemplarz pozbawiony tego systemu to... chyba bym mi go brakowało ;).
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
Porównujmy 4 cyl. z 4 cyl. a 6 cyl. z 6 cyl. BTW, czy ktoś, kto kontroluje np. niemieckie fora BMW spotkał się z podobną dyskusją nt. filtra cząstek stałych?
-
330d Irytujące drżenie tablicy rejestracyjnej.
Drży non stop, czy tylko przy zamykaniu klapy?
-
[e90] koszty eksploatacji 320d vs 325i
Skoro rocznie robisz 10 kkm, to chyba nie ma sensu kupować diesla. Nic na siłę.
-
Krótki podsumowanie 100 000km w E91 320d
No właśnie, dzięki. Mam nadzieję, że skoro klocki starczyły na ponad 60 000 km, to tarcze starczą na dłużej ;).
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
Mówisz w oparciu o własne doświadczenia? Wiem, że przy moim przebiegu komputer jeszcze pokazuje fabryczne terminy wymiany, ale - właśnie - u mnie wychodzi na to, że filtr będzie do wymiany przy około 200 000 km.
-
Krótki podsumowanie 100 000km w E91 320d
Rufio, jak komputer pokazuje mi, że za 1 800 km mam do wymiany tylne klocki a za 11 000 do wymiany będę przednie klocki tzn., że tarcze nie będą wymieniane? Komputer osobno sygnalizuje potrzebę wymiany tarcz czy mówią o tym panowie w ASO? Dla jasności dodam, że mam prawie 65 000 km przebiegu a klocków (ani z przodu ani z tyłu) jeszcze nie wymieniałem.
-
ramki pod tabl. rej. BMW Polska
Chodziło mi raczej o oryginały. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś w ASO, kto z chęcią pozbędzie się takich ramek ;).
-
ramki pod tabl. rej. BMW Polska
Od jakiegoś czasu widzę to tu, to tam przeróżne nowe modele BMW z czarnymi ramkami pod tablice rejestracyjne BMW Polska. O, takie: - http://skocz.pl/dammc" target="_blank , - http://skocz.pl/dammd" target="_blank , - http://skocz.pl/damme" target="_blank . Spodobały mi się, napisałem do BMW i dostałem taką oto odpowiedź, cytuję: Wychodzi na to, że "nie dla psa kiełbasa", co nie zmienia faktu, że chętnie zamieniłbym moje srebrne ramki od p. Smorawińskiego na te "służbowe", czarne, które imo zdecydowanie lepiej prezentowałyby się na Monaco Blue. Czy jest tu ktoś, kto mógłby pomóc? Jeżeli ten ktoś woli pozostać w ukryciu to... proszę kontaktować się via PW ;).
-
mapa do E60 Profesional
Możesz zamieścić fotki?
-
jakie opony zimowe do E90?
Późno, ale sezon zimowy już się zbliża :wink: . Dunlop Wintersport M3 RSC ani razu mnie nie zawiodły, polecam.
-
jakie opony zimowe do E90?
Zaryzykowałem, Dunlop Wintersport M3 RSC czekają na montaż. Po sezonie (o ile nie zapomnę) przedstawię moją opinię nt. tych opon. Dziękuję wszystkim za pomoc.
-
Ile pali twoja bemka
W nawiązaniu do: E90 320d, przebieg 30kkm (miasto plus "polski teren niezabudowany" plus trochę autostrad), wg komputera 7,0 l/100 km (noga raczej ciężka). Aha, na baku robię nie mniej niż 900 km (w Polsce, bez autostrad).
-
jakie opony zimowe do E90?
zbigniewst, powiedzmy, że wiem gdzie kupić opony, ale wolę przeczytać opinie kierowców BMW. Aha, na Dunlop M3 i inne opony typu runflat mnie stać. Rufio, dzięki.
-
jakie opony zimowe do E90?
Proszę o pomoc w wyborze opon zimowych do E90 (320d). Rozmiar 205/55 R16 (seryjne felgi aluminiowe). Czy Dunlop Wintersport M3 RSC to dobry wybór?