Skocz do zawartości

boohmacher

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boohmacher

  1. Kolego dam Ci rade zebys zachowywal wiekszy(przepisowy) odstep od poprzedzajacego pojazdu i unikniesz tego typu odpryskow nawet bez folii. W moim aucie przod wyglada jak nowy, mimo ze nie mam folii i jezdze dosyc szybko.
  2. Pamietam ze jak szukalem auta dla siebie jakies 1,5-2 lata temu to przez dlugi czas BMW to wisialo na allegro za bodajze 149 tys zl netto. Na 99% procent wtedy tez byly te same zdjecia co na obecnej aukcji. Pewnie ktos wykrzostal je ponowanie albo z jakichs powodow odpuscil sprzedaz i teraz wystawia ponownie.
  3. Kolego nie bede sie spieral ale mam troche doswiadczenia w tym temacie i wiem co mowie. Katalizator tak samo jak tlumik tlumi dzwiek. W jednym aucie po wycieciu bedzie nieznacznie glosniej, w innym bardziej. Oczywiscie stan tlumikow ma znaczenie czy odczujesz to nieznacznie(moze nawet niezauwazalnie), czy zdecydowanie.
  4. Sporo kasy jak za kawalek rurki. Nie szedlbym ta droga. Raz ze auto bedzie glosniejsze, dwa ze mozesz miec problem z przejsciem przegladu.
  5. Jezeli znajdziesz firme, ktore da Ci gwarancje na regeneracje katalizatora i zrobi to za rozsadne pieniadze to warto cos takiego rozwazyc. Mozna tez kupic uzywke, widze ze na allegro jest np. za 620zl (nie wiadomo do konca w jakim stanie) i sprzedac stary na recykling(wartosc zazwyczaj okolo 400zl z 328i). Najlepiej oczywiscie wymienic na nowy ale w tym wypadku sa to duze koszty.
  6. Zgadza sie wyposazenie raczej slabe. Wrzucilem tylko dla kontrastu.
  7. Moim zdaniem to i tak spora cena jak za schodzace z produkcji roczne F30. Spadek wartosci tego auta w ciagu roku bedzie gigantyczny. Tak dla porownania wrzuce roczne F31 330d, ktore oferuje niemiecki sprzedawca (sprawdzony-kupilem od niego swoje BMW). https://home.mobile.de/LAIMEX#des_264663066
  8. Ja w swoim aucie mam informacje o ograniczeniach predkosci i moim zdaniem w PL dziala to dobrze. Nie pamietam kiedy ostatnio zdarzylo mi sie zeby wyswietlane ograniczenie predkosci, nie pokrywalo sie z rzeczywistym.
  9. Moim zdaniem Head Up to przydatna opcja. Dobrze jest widziec predkosc bez opuszczania wzroku. Dodatkowo wyswietla on trase nawigacji(rzecz jasna uproszczona) co jest kolejna zalata.
  10. Totalnie sie nie zgodze. Mam hifi w swoim aucie i gra to ponadprzecietnie. Nie wiem ile trzeba doplacic do HK ale z tego co kojarze to duzo, a jakiejs przepasci miedzy HK a HiFi nie ma. Jezeli piszesz ze HIFi gra slabo to musisz byc audiofilem/maniakiem car audio.
  11. Mowi o tym nawet MarekDrives od 4:20 Ja w swoim aucie tez w minimalnym stopniu to odczuwam ale nie na tyle zeby mi to przeszkadzalo lub powodowalo dyskomfort.
  12. Czy moze ktos wytlumaczyc totalnemu laikowi w tych sprawach co musze zrobic zeby odpalic w swoim aucie Internet? Auto posiada taka opcje jak: S614 Internet.
  13. Moge sie mylic ale mam wrazenie ze ten albo bardzo podobny samochod byl niedawno wystawiony na sprzedaz w Piasecznie/Gorze Kalwarii kolo Warszawy.
  14. W ogloszeniu jest w kilku miejscach podane 2.5 :cool2:
  15. http://www.elf.com.pl/dobierz-olej.html Byc moze ta strona Ci pomoze.
  16. 330d powinno miec podwoja koncowke wydechu, a ten ma pojedyncza.
  17. https://www.czescidobmw.pl/ Polecam ten sklep.
  18. Czy 320d LCI mozna bylo w salonie doposazyc w dwururke? Ostatnio kilka takich widzialem na ulicy i zastanawiam sie czy takie wyjechaly z fabryki czy ktos sam je przerabial.
  19. Panowie rozumiem ze macie zaufanie do ASO ale przy wymianie oleju w niezaleznym serwisie mozna duzo zaoszczedzic, a ryzyko ze cos spiernicza praktycznie zadne. U mnie wymiana oleju w 330d wychodzi niecale 300zl. Olej Motul X-clean+ 8100 6l okolice 185zl, filtr Mann 40zl i wymiana 50zl.
  20. ja placilem z 50-70zł pamięc start/stop w usa jest w standardzie. Gdzie tyle placiles? Ja wlasnie dostalem odpowiedz z CodeMyBimmer... odblokowanie filmow 200zl, wylaczenie start&stop 120zl.
  21. Z ciekawosci zapytam czy 3.0d N57 zazwyczaj trzymaja serie? Przypadkowo trafilem na wykres 335d gdzie seria jest duzo slabsza niz deklaruje producent. http://tomaracing.pl/wp-content/uploads/2017/02/chiptuning-warszawa-tomaracing-bmw-F31-335D-2.jpg
  22. Ile zaplaciles za odblokowanie ogladania filmow podczas jazdy?
  23. Po czym stwierdzasz ze golasy? Biala to wersja Luxury, ktora jest zazwyczaj bogato wyposazona. Zeby cokolwiek stwierdzic czy sie oplaca czy nie dobrze byloby poznac ich ceny oraz zobaczyc wiecej zdjec.
  24. Smietnik? Chyba kolega za duzo sie naczytal artykulow sponsorowanych przez firmy oponiarskie.
  25. Moim zdaniem zdecydowanie pierwsze.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.