Skocz do zawartości

boohmacher

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boohmacher

  1. Tzn. ten czujnik jest uszkodzony czy tak ma byc? Ostatnio w momencie gdy zaczela parowac mi przednia szyba zauwazylem, ze po wlaczeniu przycisku z logiem przedniej szyby nawiew dmuchal goracym powietrzem mimo ze ustawilem 18 stopni(zwykly nawiec bez AC). Czy to normalne?
  2. Przepraszam za off topic ale chce sie odniesc do nieprawdziwych slow na swoj temat. Po pierwsze to nie wywolalem zadnej dyskusji tylko odnosilem sie do postow, w ktorych bylem cytowany. Po drugie moj opis jest zgodny z 20 pkt. regulaminu. Po trzecie dostalem bana bez zadnych ostrzezen i wyjasnien. Poprostu mam inne zdanie na temat uzywania klimatyzacji w aucie co z niewiadomych przyczyn bardzo nie spodobalo sie szanownemu Panu moderatorowi.
  3. Ok, to można zrozumieć... :duh: dziwie się, żę pisze to właściciel 330D... Kolejny ktory nie rozumie ze jak mam do wyboru mniejsze zluzycie a wieksze to wybieram mniejsze. Jak chcesz to jezdzij caly rok z klima, nic mi do tego. Tak z ciekawości, ile KM / nM zyskujesz, bo chyba coś koło 0 :wink: Zanim kolejny raz napiszesz taka glupote to poczytaj. http://moto.onet.pl/porady-ekspertow/klimatyzacja-zlodziej-mocy-i-momentu-obrotowego/selfq Ja nikogo nie przekonuje do jazdy bez klimy. Poprostu jesli nie mam takiej potrzebny to nie korzystam ale widze ze dalej sa tacy, ktorzy maja problem zeby to zrozumiec.
  4. Przeczytaj jeszcze raz moj post ze zrozumieniem. Dbam na tyle na ile moge, co nie znaczy ze mam jezdzic rowerem. Poprostu jak mam wybor mniejsze spalania badz wieksze to wybieram mniejsze, jesli dalej Cie to dziwi to nic nie poradze.
  5. Po co wylaczam klime? Dziwne ze to kogos dziwi. Z wielu powodow: - nie lubie oddychac klimatyzowanym powietrzem jesli nie musze - mam chorobe skory przy ktorej nie jest zalecane przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach - dla oszczednosci paliwa, nawet jakby to byl 10gr to po co auto ma wiecej palic i zanieczyszczac srodowisko - dla lepszych osiagow(szczegolnie przy obciazonym aucie), a co za tym idzie komfortu jazdy np. przy wyprzedzaniu
  6. U mnie w aucie tez jest jakis problem z klimatyzacja/ogrzewaniem. Przy wlaczonym nawiewie czasami obserwuje ze zaczyna dzialac klimatyzacji mimo ze jest wylaczona. Czy ktos wie czemu tak sie dzieje?
  7. Czy ktos probowal usuwac rysy z drewnianych lakierowanych wstawek w desce rozdzielczej? http://m.autokult.pl/bmw-320d-luxury-f30-test-7dedfdd,910,500,0,0.jpg Pojawila mi sie rysa na tej wstawce w F31 i ciekaw jestem czy da sie to jakos spolerowac.
  8. Co do wyposazenia to ciezko podopowiadac bo konfiguruje sie auto pod siebie i swoj budzet. Ja na Twoim miejscu pomyslalbym jeszcze o keyless. Bardzo fajne rozwiazanie i szybko czlowiek sie przyzwyczaja. Co do zakupu to jesli nie jest to pilne to wstrzymalbym sie do przyszlego roku i poczekal na debiut nowego modelu serii 3. Jezeli wogole bierzesz to pod uwage to mysle ze przy odsprzedazy za pare lat 316d z koncowki produkcji serii F moze miec male zainteresowanie na rynku wtornym.
  9. Szyba jest czysta bo regularnie myje ja recznie . Piora tez wygladaly na raczej czyste ale umylem je ludwikiem i zobaczymy czy cos to pomoze. Jesli nie to jakiej firmy piora polecacie?
  10. Witam, Mam problem z glosno chadzacymi wycieraczkami. Wycieraczki podczas pracy wydaja nieprzyjemny dzwiek, natomiast bardzo dobrze zbieraja wode. Czy wina lezy w zluzytej glumie piora wycieraczek? Czy jedynym rozwiazanie w tej sytuacji jest wymiana pior na nowe czy moze problem lezy gdzie indziej? Dodam ze wycieraczki rowno przylegaja do szyby.
  11. Odświeżam temat. Ktory Warszawski serwis BMW mozecie polecic do wykonania naprawy lakierniczej?
  12. boohmacher odpowiedział(a) na 47 temat w F30, F31, F34, F80
    http://www.abport.com.pl/ Ja zawsze ubezieczam za posrednictwem tej firmy i jestem zadowolony. Zadzwon, podaj swoje dane i auta i Pani wyliczy Ci w ktorej firmie bedzie najtaniej.
  13. Wielkie dzieki kolego. Auto mam od niedawna i do tej pory nie wiedzialem, ze "lewy pasek" istnieje :)
  14. Czy wie ktos jak ustawic w nawigacji Professional zeby nawigacja nie prowadzila mnie zgodnie z kierunkami swiata tzn. zebym jadac np. na poludnie poruszal sie na wyswietlaczu navigacji ku gorze?
  15. Czy do obklejenia maski i blotnikow nalezy te elementy zdemontowac z auta? Obklejasz kolego w celu uniknieca odpryskow od kamieni czy jeszcze przed czyms ma ta folia zabezpieczac?
  16. Witam, Odkrylem ze moje auta posiada taka opcje jak bezdotykowe otwieranie klapy bagaznika. Prosze o informacje gdzie jest zlokalizowany czujnik i w jaki sposob najlepiej poruszyc noga zeby klapa odrazu sie otworzyla? Kombinuje na rozne sposoby i nie zawsze otwiera sie tak szybko jakbym tego chcial. Niestety w instrukcji obslugi nie znalazlem na ten temat zadnej informacji.
  17. Ja nie pomoge ale znam serwis w Warszawie ktory moze pomoc http://pmcar.pl Info ze strony: "Bardzo lubimy samochody, które się źle prowadzą i nikt nie wie dlaczego."
  18. Najlepiej przejechac sie obydwoma i zobaczyc w ktorym lepiej sie czujesz. X4 wydaje sie byc bardziej rodzinne, chociaz nie wiem jak z iloscia miejsca z tylu. Kolejna sprawa ze obecna seria 3 niedlugo bedzie miala nastepce i obecny model straci zapewne wiecej na wartosci niz 2 lata nowsza(modelowo) x4. Jezeli chodzi o 440 to mialem okazje jezdzic 4 Gran Coupe i zdecydowanie brakuje tam miejsca nad glową w drugim rzedzie. Jezeli masz male dzieci i Ci to nie przeszkadza to tez bym wybral 4 GC.
  19. https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-330d-m-pakiet-258-km-full-full-ID6yV8v9.html Domyslam sie ze o ten egzemplarz chodzi. Jezeli auto jest juz po oplatach i nie przeszkadza Ci duzy przebieg to moze byc warty uwagi. Niestety na PL rynku jest malo 330d i nie bardzo jest z czego wybierac.
  20. Dzisiaj podczas mycia samochodu zauwazylem, ze mam wylozone nadkola od zewnatrz jakas wykladzina/materialem. Czy w F31 oryginalnie tak wygladaja nadkola czy tez moje auto jest juz po zabiegu wyciszania?
  21. Bardzo ladny wzor felg. Jaki masz kolor auta i czemu chcesz je lakierowac cale na czarno? Moim zdaniem nic im nie brakuje w takim malowaniu.
  22. Autor watku pytal o ringi. Naucz sie czytac ze zrozumieniem. Widze ze pelno frustratow oburzonych tym, ze ktos chce cos zmienic w swoim aucie. Jego auto i moze robic co mu sie tylko podoba, a tych kilku blyskotliwych powinno to g... interesowac.
  23. Odglos swistania o ktorym mowisz byc moze pochodzi od turbiny. Nie zauwazylem w swoim egzemplarzu zadnych niepokojacych dzwiekow podczas przyspieszania.
  24. Widzialem ten filmik i wiem ze moge samodzielnie zresetowac wskazania. Chcialbym natomiast zeby bylo to odnotowane w historii serwisowej na ekranie centralnym/systemie BMW.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.