Treść opublikowana przez ppatryk
-
E90 320i N46 kapie olej z podstawy filtra oleju
trzeba wymienić uszczelkę podstawy filtra oleju daj vin to coś poszukamy
-
M52B25 Odma czy sondy
Witam Koledze wyrzuciło sporo błędów, mianowicie: 203 sonda przed katem bank 1 202 sonda przed katem bank 2 228 sonda przed katem bank 2 227 sond przed katem bank 1 154 sonda przed katem bank 2 242 cylinder 5 243 cylinder 6 241 cylinder 4 240 cylinder 3 poniżej wrzucam dane z inpy: http://i57.tinypic.com/2usfvyp.jpg http://i60.tinypic.com/2al0lh.jpg http://i57.tinypic.com/25i56o4.jpg http://i59.tinypic.com/2coihwl.jpg http://i62.tinypic.com/15gvupf.jpg na jałowym biegu czuć lekkie drgania, podczas jazdy wszystko ok, ale stanie na światłach to lekko zadrga. po odkręceniu korka oleju lub wyciągnięciu bagnetu jest dziwny dźwięk, który ustaje, obroty zbliżają się do 500. Przepływomierz obstawiam, że jest dobry. Tak się zastanawiam, łapie lewe powietrze (wina odmy) czy sondy padły (dwie naraz)? dodam, że katalizator był naprawiany, ponieważ zaczął buczeć. Na forum były takie przypadki, ale nie było jednoznacznego wyjaśnienia. Proszę o porady . Ja bym zaczął od odmy i od razu czyszczenie przepustnicy, krokowaca. Gumy przepływki już czekają na wymianę.
-
E90 Czujnik poziomu oleju - wahania we wskazaniu poziomu.
Czujnik powinieneś mieć12 61 7 508 003 Numer hella to 6PR007868-031 Aczkolwiek spokojnie polecam czujnik firmy MG 21-0065 Kupilem taki ostatnio do e46 i nie dzieje się z nim nic. Jak padnie to znów wymienie. 007 868-00 1 433 596 wynika ze do e46, wiec ja bym go nie montował. Kto wie czy zadziała. Niby ten sam ale inny numer katalogowy. Chyba ze to jakaś stara wersja.
-
[e90] Jaki olej?
Ja zrobiłem w n47 prawie 200.000km na Shellu. Bardzo dobry olej. Po kupnie do n43 zalalem Havoline Texaco Dzisiaj sprobowalem Total Ineo, zobaczymy jak się sprawdzi Mowa oczywiście o olejach 5W30
-
E90 Czujnik poziomu oleju - wahania we wskazaniu poziomu.
podaj ostatnie 7 znaków Vin i dobiorę Ci czujnik oraz jakiś zamiennik to sobie poszukasz potem sklepu na necie i wybierzesz wg uznania :)
-
E90 320i dławi się na zimnym
czy masz jakieś błędy na kompie? to może być jakiś czujnik lub świece zacznij od diagnostyki
-
E46 320d Touring by be..mw | SPRZEDANE
bardzo fajny pomysł z yanosikiem :) :cool2:
-
Gaz w silniku N42 143 km-opinie.
masz dobry zakład niedaleko, bo w Zbrosławicach - GZW Zbrosławice tam zamontują bardzo dobrze swego czasu kiedyś właśnie tam montowałem gaz, ale to w dawnym 330ci
-
93B2 ZK10 / Security battery clampe- BŁĄD PODUSZKI
Odlacz czujnik z tej klemy pirotechnicznej Jak to pomoże to znaczy ze klema uszkodzona A ja właśnie to obstawiam
-
335i E91 LCI - Le Mans Blau
piękny samochód :)
-
[e92] wymiana kierownicy
poduszka pasuje ja bym kupił tą pierwszą będzie P&P
-
e91 320d 177KM zagrzany silnik POMOCY
tylko jeden, na zbiorniczku ja dwa razy urwałem na nim śrubę, lepiej sobie kupić na zapas :D
-
e91 320d 177KM zagrzany silnik POMOCY
aha i sprawdź jeszcze czy w tym aucie z N jak się nagrzeje to czy wszystkie węże są ciepłe/gorące powinny być, pojeździjcie kilkanaście km i sprawdźcie u mnie jak padł termostat to nie wszystkie był ciepłe
-
E90 318i falują obroty
możesz nagrać jakiś filnik mogą to by stare świecie, ale to byś podczas ruszania w korku czuł jak by miał zgasnąć mogą to być wtryski sprawdź czy masz błędy na kompie i od tego zaczniemy diagnozę
-
e91 320d 177KM zagrzany silnik POMOCY
objawy: temperatura maksymalnie 74-75 st po wymianie idealnie, 88-97 termostat Behr lub Wahler kupiłem, nie trzeba kupować z ASO, te termostaty mają usunięte mechanicznie logo BMW, więc są na pierwszy montaż Mariusz z tymi spadkami temperatury spróbuj ponownie i dłużej odpowietrzyć, nie powinno spadać poniżej 88-86 st gdy silnik się w pełni rozgrzeje
-
e91 320d 177KM zagrzany silnik POMOCY
Mi kiedyś padł w n47
-
e91 320d 177KM zagrzany silnik POMOCY
czujnik temperatury cieczy miałem do samo w n47 wymiń, pokasuj błędy, śmigaj autkiem :cool2:
-
serwis chce wyłudzić kase?
moim zdaniem powinni najpierw poinformować klienta o dodatkowych możliwych kosztach
-
ppatryk -->> e39 523i
samochód sprzedany zostaje na forum :ok:
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2014
Pobrać, nagrać, testować
-
Jaką nawigację wybrać ori czy nie
Różnią się właśnie softem Jak masz nawigację lub nie to montując taki eonon jest to plug&play
-
Jaką nawigację wybrać ori czy nie
ale to byś musiał mieć modem do tego wystarczy, że odepną akumulator i już nie zlokalizujesz
-
e46 coupe 323I
autko fajne, ale galeria to jakieś nieporozumienie
-
330ci Mystic Blau, Eisenmann Exhaust xenon dynamic ......
jedno z najlepszych e46 na forum :) :cool2:
-
Jaką nawigację wybrać ori czy nie
polecę Ci firmę Eonon :) tanie i pewne miałem, jest OK, wysyłka z Taiwanu dotarła do mnie w ciągu 3 dni z droższych to Dynavin inne chińskie wynalazki no name bym odpuścił