Treść opublikowana przez ppatryk
-
BMW E92 LCI 2011 BLACK M-PAKIET
Piękne e92 :cool2:
-
Sterownik świec żarowych - wymiana. 320d M47
sterownik kupisz Beru spokojnie za 180-190 zł, oczywiście nowy wymień świece na pewno, jak masz błąd sterownika to pewnie też już ledwo działa świece tańsze są dobre Febi, a najlepsze Beru
-
Termostat wymiana w M47N
Wystarczy jak kupisz firm Behr lub Wahler lub Febi. Wymień dwa od razu. Do tego nowy płyn.
-
preparat do czyszczenia do sadzy
Pasta do aluminium no firmy mothers mag and aluminium
-
bmw e91 n46 320i 150km koszt wymiany rozrządu
Zależy w jakim jest stanie Jak są luzu lub hałas to tak
-
bmw e91 n46 320i 150km koszt wymiany rozrządu
Myślę ze to uczciwa cena Pewnie zestaw febi, pytanie czy z uszczelka pokrywy i kółkiem zegarka na dole
-
E53 4.4i 2004 Nowe Foty
E53 po lifcie jest piękne Kolor bardzo ciekawy
-
F31 328i biała satyna
Fajne auto Jaki kolor jest fabrycznie?
-
e90 sprężyny obniżające co wybrać
komfort przy obniżeniu takimi sprężynami jest na pewno lepszy niż mają zawieszenie M pakietowe..
-
bmw e91 n46 320i 150km koszt wymiany rozrządu
żadnej pompy nie trzeba wymienić n46 oraz n43 koszty podobne ja w przypadku n43 zapłaciłem ok 450 zł za części (Febi - oryginał z logo IWIS) oraz 500 zł za robociznę (w serwisie zajmującym się tylko BMW)
-
ppatryk -->> X3 e83
Witam Wszystkich Przedstawiam następne BMW :) X3 E83 2005rok 2.0d X-Drive W zasadzie kupiłem go jeszcze przed sprzedażą e46, jednak troszkę było do ogarnięcia przed założeniem galerii. Samochód sprowadzony z Belgii, z przebiegiem 255.000km. Bardzo fajnie utrzymany, wiadomo nowy nie jest ale nie jest zużyty czy poniszczony. Dosyć przyjemne wyposażenie. Samochód jest absolutnie bezwypadkowy, cały w oryginalnym lakierze. Przyjemne 18" alufelgi. Zaraz po kupnie było sprzątanie kompletne samochodu.. poświęciłem na to około 10 godzin... Następnie mały serwis. Plany nie są zbyt duże: -tłumik końcowy do wymiany na dwururkę -profilaktycznie zadbam o x-drive (skrzynka rozdzielacza, silniczek) -może jakiś mały chip I to co jeszcze z czasem przyjdzie do głowy. Przedstawiam rozkodowany VIN http://i58.tinypic.com/aka8n4.jpg Olej, filtry, płyn wspomagania, dwa termostaty, płyn chłodniczy, płyn hamulcowy, olej w dyfrach, świece, zaślepki klapek kolektor, akumulator, wycieraczki, nowe opony zimowe. http://i62.tinypic.com/s46k9x.jpg http://i59.tinypic.com/15gatf9.jpg http://i59.tinypic.com/10h6l36.jpg http://i59.tinypic.com/16kdlad.jpg http://i62.tinypic.com/eumtug.jpg http://i61.tinypic.com/20p61x3.jpg Mycie silnika http://i61.tinypic.com/izb1qh.jpg http://i61.tinypic.com/io0wtu.jpg http://i60.tinypic.com/1zp7hbd.jpg Wnętrze po czyszczeniu http://i61.tinypic.com/k4zb6a.jpg http://i62.tinypic.com/osh5j6.jpg http://i60.tinypic.com/j7x6ab.jpg http://i62.tinypic.com/34rq0.jpg Nawigacja http://i62.tinypic.com/9rixdd.jpg Zaprogramowałem także światła dzienne http://i61.tinypic.com/25qdkk0.jpg Tak się prezentuje samochód http://i60.tinypic.com/20p5v2b.jpg http://i57.tinypic.com/207ngc5.jpg http://i60.tinypic.com/2m2arls.jpg http://i58.tinypic.com/2gtw6pu.jpg http://i59.tinypic.com/2pq1iq1.jpg http://i61.tinypic.com/vex4rd.jpg http://i62.tinypic.com/102jls3.jpg http://i59.tinypic.com/2dlud6h.jpg http://i62.tinypic.com/205s5rr.jpg http://i57.tinypic.com/1z5ovva.jpg http://i61.tinypic.com/2lvicmx.jpg http://i58.tinypic.com/2ppxwtf.jpg http://i57.tinypic.com/zmcbdh.jpg http://i58.tinypic.com/ru4d3t.jpg http://i61.tinypic.com/ta37ti.jpg http://i60.tinypic.com/ruy16r.jpg http://i58.tinypic.com/28bya0h.jpg http://i61.tinypic.com/2qv9k5l.jpg http://i62.tinypic.com/4na11.jpg http://i60.tinypic.com/2ex9chc.jpg http://i58.tinypic.com/2im12du.jpg http://i57.tinypic.com/264lsnr.jpg http://i58.tinypic.com/24y1hj8.jpg
-
jaki olej w rozdzielaczu?
Dziękuję Sprawdzę
-
jaki olej w rozdzielaczu?
Poczytaj wątek.. piszą że zamiennik również dobry
-
jaki olej w rozdzielaczu?
dzięki poszukam w ista chyba, że ktoś ma podpowiedź gdzie tego szukać?
-
jaki olej w rozdzielaczu?
no dopiero będę wymieniał ja kupiłem castrol transmax z będę wymieniał razem z kołem zębatym (profilaktycznie) pytam jak by to skasować tą adaptację, bo mogę to sam inpa lub rheingoldem zrobić gdyby ktoś wcześniej testował
-
BMW 318iA (rok 2010) utrata oleju podczas jazdy
jeżeli jest wszystko ok, to ja bym nic nie ruszał wymień napinacz, wcześniej sprawdź rozrząd czy łańcuch nie jest luźny
-
jaki olej w rozdzielaczu?
Witam Czy po wymienię oleju w reduktorze należy kasować ustawienia/adaptację? Czy da się to zrobić inpa, ewentualnie rheingold?
-
E92 335i by be..mw | SPRZEDANE
piękne autko :) kolor, silnik, wnętrze.. i manual :cool2:
-
E90 320d 184hp x-drive :)
ładna autko :) i fajne podejście :)
-
Odma e90
miało być teoretycznie :) możesz śmiało kupić zamiennik wkładu, ponieważ jest plastikowy, nie jak kiedyś z materiału
-
Odma e90
jak już kupiłeś komplet to warto go zmienić :) ezoterycznie wystarcz wymienić sam wkład
-
utleniajaca sie felga aluminiowa
spróbuj w tym miejscu dobrze oczyścić, zdrapać lakier i zrobić zaprawkę powinno pomóc
-
Problem z katalizatorem e92 320i
może najpierw niech kolega wymieni termostat skoro nie ma prawidłowej temperatury to katalizator nie może być wypalony potem wymień noxa osobiście nie polecam używanych... kupisz trzy razy zanim trafisz działający lub będziesz miał szczęście i od razu ci się uda
-
E90 318i 320i N43 brzydka praca silnika
w N43 wytryski kodujemy
-
ppatryk -->> e46 323Ci - Nawigacja :)
podaj mi na pw maila to wyślę